Adet gecikmesi sonrası silik çizgi

Busra369

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
256
67
Merhaba arkadaşlar adetim bugün 14 gün gecikti 13. gün dün sabah yaptığım idrar testinde çok az silik çizgi gördüm bu sabahta kan verdim yarın öğleden sonra 2-3 gibi kan sonucum çıkacak.Adet gecikmemin 1. gününden beri ara ara idrar testi yapmıştım ama hep tek çizgiydi dün sabah silik çizgi görünce bugün hemen kan vermek istedim. Adet gecikme günüm fazla olmasına rağmen silik çizgi olması kafamda soru işaretleri oluşturdu.Geç döllenme olabilir diyorlar.Benim gibi adeti 13-14 gün gecikince silik çizgiyle gebelik öğrenen var mı?

Geç döllenme olabilir. Sabah verdi iseniz e nabızda görebilirsiniz.

Bir de herkeste aynı oranda hormonlar birden yükselmiyor, anatomi herkeste farklı farklı, silik olabilir. Ben de silik şekilde öğrenmiştim.

sabah 9:30da verdim ama e nabızada henüz düşmedi sağlık ocaklarında ertesi gün çıkıyormuş belki bu gece 12den sonra düşer e nabıza durmadan kontrol ediyorum.

Bir de herkeste aynı oranda hormonlar birden yükselmiyor, anatomi herkeste farklı farklı, silik olabilir. Ben de silik şekilde öğrenmiştim.
Teşekkür ederim canım baya umutluyum bende inşallah Rabbim güzel haberler aldırsın hepimize🙏

Merhaba sonuç ne çıkmıştı acaba
9,6 çıkmıştı değerim yükselmedi 1 gün sonra kanamam geldi kiyasal gebelik oldu diğer ayda aynı şekilde kimyasal yaşadım değerim 46,49 çıkmıştı yavaş yavaş düştü bu ay korunuyoruz 2 ay üst üste kimyasal gebelik yaşayınca biraz dinlenmek istedim

9,6 çıkmıştı değerim yükselmedi 1 gün sonra kanamam geldi kiyasal gebelik oldu diğer ayda aynı şekilde kimyasal yaşadım değerim 46,49 çıkmıştı yavaş yavaş düştü bu ay korunuyoruz 2 ay üst üste kimyasal gebelik yaşayınca biraz dinlenmek istedim
Canım ne zaman sıfırlandı peki değerin

18 Mart'ta 46,49 çıkmıştı 2 günde bir takip ettik en son 26 Mart'ta kan vermiştim 7,6'ya düşmüştü değerim ondan sonrada birdaha kan vermedim canım korunacağım için

Merhaba benım adetim 14 gün geçti 4 gün geçtiği zaman idrar testi negatif çıktı 10 gün geçince kan verdım yıne negatif bu sabah saat 6 idrar testi yaptım ilk önce bısey yoktu saat 10 da baktım çok çok hafif silik çizgi var gebe olma ihtimalim varmı

Merhaba benım adetim 14 gün geçti 4 gün geçtiği zaman idrar testi negatif çıktı 10 gün geçince kan verdım yıne negatif bu sabah saat 6 idrar testi yaptım ilk önce bısey yoktu saat 10 da baktım çok çok hafif silik çizgi var gebe olma ihtimalim varmı
Kuruma çizgisi olabilir, ilk dakikalardan sonrasında test sonuçlarını dikkate almayın yazıyor aslında. Emin olamadı iseniz çok da uzun geçmiş aradan adet için bir kadın doğuma gitseniz iyi olur gebe iseniz öğrenirsiniz. Eğer adet gecikti ise sebebi neymiş onu öğrenirsiniz. Gittiğinizde gebelik istediğinizi belirtin belki takviye vs verir🌸

Kuruma çizgisi olabilir, ilk dakikalardan sonrasında test sonuçlarını dikkate almayın yazıyor aslında. Emin olamadı iseniz çok da uzun geçmiş aradan adet için bir kadın doğuma gitseniz iyi olur gebe iseniz öğrenirsiniz. Eğer adet gecikti ise sebebi neymiş onu öğrenirsiniz. Gittiğinizde gebelik istediğinizi belirtin belki takviye vs verir🌸
Evet gidicem pazartesi günü randevum var adet sancısı gıbı yoklayıp gerı geçiyor 2 yıldır evlıyım çok istiyoruz Allah herkese nasip etsın inşallah

Evet gidicem pazartesi günü randevum var adet sancısı gıbı yoklayıp gerı geçiyor 2 yıldır evlıyım çok istiyoruz Allah herkese nasip etsın inşallah
İnşallah güzel haberler alırsınız 🌸

Yarın sabah ilk idrarla tekrar test yapın derim eğer varsa yine silikte olsa çıkar.Benimde adetim 14 gün gecikmişti silik çizgi çıkmıştı sonrasında kimyasala döndü 2 kere üst üste aynı şekilde kimyasal yaşadım maalesef :KK43: İnşallah siz güzel haberler alırsınız 🙏

X