Lazer Epilasyon adanada lazer yaptıran arkadaşlar yardımm..!! =(

subat_01

Oğluşunu bekleyen sabırsız anne
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
1.374
476
slm arkadaşlar..ben adanada oturuorumda lazer yaptırcam ama hemm işini iyi yapan hemde uygun olan bir yer arıyorum burda daha önce gitmiş olan arkadaşlar fiyatı yazarlarsa(bölgeyide belirterek):Saruboceq: çok memnun olurum biran önce yaptrmak istiyorum mafoldumben

Ben lazer yaptırıyorum geçen ağustos ayından beri mesajlarıma bakarsan görürsün. Tüm adanadaki lazer merkezlerine gittim en uygunu şimdiki gittiğim yer çünkü lazeri bizzat uzman doktor kişiler yapıyor 3 tane doktor var diğer merkezlerde bir tane ve çoğu zaman lazeri estetisyenler yapıyor. Burası kaliteli lazerini yapıyor son derece profesyonel bir şekilde sanki hastanede muayene oluyorum gibi ama diğer yerlerde bırak yaptırmayı girdiğin anda sanki ağda salonuna girmişsin gibi. Bu dediğim yer hem kullanılan cihaz da iyi atatürk caddesinde canan usluer doktorun ismi kendisi de zaten uzman. O merkezin ismini istersen özelinden yazabilirim.

özel msj atacaktm sana fakat almıyormuşsun sen ismini yazarsan memnun olurum birde fiyat konusunda bilgilendirirsen çok sewinirm...ilgin için teşekkür ederim :KK66:

özelden mesaj yazamadım kabul etmiyormuşsun güzidex. Canan hanımın telefonu var mı
? Beni lazeri estetisyen yapıyor aynen değin gibi. Bir de fiyat yazarsan.. Koltukalrtı seansı 35 benim

cnm sen sonuç aldın mı ben gittiğim yerlerde bir türlü sonuç alamadım neredeyse 10.seans olacak azaldı gibiydi 3 ay yaptırmadım eski haline döndü ya kesin sonuç alan warsa yazsın nolurr olan paralarıma olduu :'(

Ben lazer yaptırıyorum geçen ağustos ayından beri mesajlarıma bakarsan görürsün. Tüm adanadaki lazer merkezlerine gittim en uygunu şimdiki gittiğim yer çünkü lazeri bizzat uzman doktor kişiler yapıyor 3 tane doktor var diğer merkezlerde bir tane ve çoğu zaman lazeri estetisyenler yapıyor. Burası kaliteli lazerini yapıyor son derece profesyonel bir şekilde sanki hastanede muayene oluyorum gibi ama diğer yerlerde bırak yaptırmayı girdiğin anda sanki ağda salonuna girmişsin gibi. Bu dediğim yer hem kullanılan cihaz da iyi atatürk caddesinde canan usluer doktorun ismi kendisi de zaten uzman. O merkezin ismini istersen özelinden yazabilirim.

canım o merkezin ismini bende alabılırmıyım lütfen.Biliyorsun her yere güvenılmıyor.yerimseniben

fiyatları da yazabilrseniz sevinirm benm bi arkdaşım özel bölgeyi 80 a koltuk altını 35 e yaptırıyor mesela

ya ben bir yerde koltuk altı göbeği 70 nakit taksitle 80e yaptırdım 4 ay taksit yapıyordu sonra bir yere gittim koltuk altımı 60 göbeğimi 40a yapıyordu memnun kaldım mı hayır :mad: şimdi o yazan arkadaşa ulaşamadık malesef yazdı we kayboldu özel msjda atmadı :KK43:

merhabalar guzidex hanım adanada gittiğiniz lazer epilasyon merkezinin numarasını adını ve adresini öğrenebilir miyim acaba ?

Merhaba acaba canan usluer in adresini ve telefon numarasını ogrenebildiniz mi? Eğer bana da iletirseniz cok memnun olurum ben de adana da birkaç merkeze gittim daisy minelazer gibi hiç memnun kalmadim.

arkadaşlar ben yeni başladım biyere,tum vucut gidiyorum yuz de dahil,özalda biyer,bir cilt doktorunun yeri,şimdilik cok ilgililer ve memnunum,cihaz fotona,ona da iyi diolar,bilmiyorum bakıcaz artık,inş iyi olur,

slm arkadaşlar..ben adanada oturuorumda lazer yaptırcam ama hemm işini iyi yapan hemde uygun olan bir yer arıyorum burda daha önce gitmiş olan arkadaşlar fiyatı yazarlarsa(bölgeyide belirterek):Saruboceq: çok memnun olurum biran önce yaptrmak istiyorum mafoldumben

ben mezoslime gittim heryerlerim bitti şimdi lokum gibiyim şimdi kampanya yapmışlar k.altı bitene kadar 250 genital bölge bitene kadar 500 tel 2321603 daha ayrıntılı bilgi için ben gi,derken k.altı her seans 120ile başlamıştım her gidişte ücret düşüyor kıl kökü sayısı azaldıgı için laserde daha ucuz fiyatlar verildiginde aldanmayın onlar ıpl olanlar (yani laser degil foto epilasyon vs gibi yöntemler) ben çok kısa sürede enfes sonuç aldım

Merhaba acaba canan usluer in adresini ve telefon numarasını ogrenebildiniz mi? Eğer bana da iletirseniz cok memnun olurum ben de adana da birkaç merkeze gittim daisy minelazer gibi hiç memnun kalmadim.

merkezin adı: DERMAVİZYON ATATÜRK CADDESİNDE SULARA DOGRU HSCB BANKASI ÜZERİ arama motorunda ARATIRSANIZ BULUNABİLİR CANAN USLUER karşıyaka devlet hastanseinde dermatolog olarak çalışmakta dilek şire eren'in yine kendi gibi dr olan eşi arKADAŞIM DOLAYISIYLA 2008 YILINDA merkeze gitmiştim güzel yer gidilebilir

DAİSYdeki cihaz da alex en son teknoloji olanından neyinden memnun kalmadın akım düşük verdiler de kıl kökleri tam yanmadı mı ?ehe ehe tüm salonları çok iyi bilirim de sorununu aynayamadım

Arkadaşlar adını söylemeyeyim dedim ama bu kadar isteyen varsa söyleyeyim. Ben Adana da Esthetic Life a gidiyorum. Ulase marka yeni bir cihazla çalışıyorlar. Sonuçlar mükemmel. fiyatlar tüm vücut bitene kadar 1250 dediler. kesinlikle öneririm. Telefonu da 456 27 07

ben mezoslime gittim heryerlerim bitti şimdi lokum gibiyim şimdi kampanya yapmışlar k.altı bitene kadar 250 genital bölge bitene kadar 500 tel 2321603 daha ayrıntılı bilgi için ben gi,derken k.altı her seans 120ile başlamıştım her gidişte ücret düşüyor kıl kökü sayısı azaldıgı için laserde daha ucuz fiyatlar verildiginde aldanmayın onlar ıpl olanlar (yani laser degil foto epilasyon vs gibi yöntemler) ben çok kısa sürede enfes sonuç aldım

cnm werdğin bilgi için sağol bende yarın grşmeye gdecem şididen tşkler

Arkadaşlar adanada fraksiyonel lazerle sivilce izi ve cilt yenileme yaptıranınız varmı.. Varsa memnun kaldı mı??

T S Kuvars Güzellik diye bir yer var telefonu malesef yok ama ordaki cihaz ütüleme epilasyon teknolojisi olan Spa SHR cihaziymis. tavsiye ediyorum.

X