acilllll b-hcg 93,38 ne demek

tebrik ederim canım..Hamilesin..Ama değerin 2 günde bir 2 kat artması gerekiyo..ama sen direk dr a git bence...tebrik ederim tekrar..Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin

Aslında sana verilen kan testinin karşısında değerler yazıyordur.0-5 gebelik yok.5-50 1-2 hafta gibi değerler yazar ordan bir bak istersen....

Bendeki testte var bu değerler 100-500 arası 2-3 haftalık olurmuş.Seninkide öyle galiba.

slm kızlar benimde sorum olacak kan testimin sonucu 5.50 çıktı olabilirsinde olmayabilirsinde dediler 1 hafta sonra tekrar baktır dediler.sizce?????

canım 1-5 arası gebelik yok ama sen de 5'i geçmiş galiba daha çok yeni bir hamilelik gibi.Allahım sana da nasip etmişdir inşallah.

canım 1-5 arası gebelik yok ama sen de 5'i geçmiş galiba daha çok yeni bir hamilelik gibi.Allahım sana da nasip etmişdir inşallah.

amin canım cümlemize inşallah allahım hepimize hayırlısını versin...laborant öyle bi konuştuki var mı yok mu anlayamadım...sonuç belgesinde 5.3 sınır olarak kabul edilmiş benimki 5.50 ...yazıları okudum herkese farklı bilgi verilmiş gibi...hayırlısı olsun beklemek zor...

5 ten yukarısı gebelıktır ama saglıklı bı gebelık olup olmadıgını anlamak ıcın 24 saatte bı degerın 2 ye katlanması gerekıyor. hayırlısı olsun anlıcagın arkadasım allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın herkesın :)

amin.. rabbim tüm isteyenlere versin konuyu açan arkadaşım hamilesin tebrikler..
nilyasa senin için aynı şeyi söylemek erken çünkü benim değerim 9 çıkmıştı ona rağmen gebe değildim. görünüşe bakılırsa hamiş değilsin umarım bir dahaki aya verirsin mutlu haberlerini..

X