Acil Yardim Kizlar

busra44

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2007
2.446
19
39
kızlar aranızda adet tarihini 5-6 gün öne alan ilaç bilen varmı. İnternette biraz araştırdımda hiç bişey bulamadım daha doğrusu adet tarihini öne alan ilaç varmış ama ilaç ismi bulamadım.

kızlar aranızda adet tarihini 5-6 gün öne alan ilaç bilen varmı. İnternette biraz araştırdımda hiç bişey bulamadım daha doğrusu adet tarihini öne alan ilaç varmış ama ilaç ismi bulamadım.

canım geciktirici var da erkene alanı ilk kez duyuyorum :uhm: geciktiricilerden kullansan tabi doktorkontrolünde bu arada Allah kavuştursun canım sağ salim tez zamandaa.s.

canım geciktirici var da erkene alanı ilk kez duyuyorum :uhm: geciktiricilerden kullansan tabi doktorkontrolünde bu arada Allah kavuştursun canım sağ salim tez zamandaa.s.

aminnnnn canım
canım ya internetten araştırdım varda ilaç adını bulamadım en iyisi p.tesi doktora gitmek heralde.

aminnnnn canım
canım ya internetten araştırdım varda ilaç adını bulamadım en iyisi p.tesi doktora gitmek heralde.

amann canım kafana göre kullanma bu haplar direk hormonları etkilediği için olumsuz bir şey olmasın dokktor seni yönlendirecektiryerimseniben

geçiktirici haplarla oluyor.bir kaç gün içiyosun.bıraktıktan iki gün sonra adet oluyosun.ama geç kalmışsın

canım adetini öne almak ıitiyorsan di-pro ampul yaptır ..amqa geciktirebilirsinde istediğin kadar hemde...promuluton tableti adetine 5 gün kala başlarsan kullandığın sürece gecikiyo....

canım adetini öne almak ıitiyorsan di-pro ampul yaptır ..amqa geciktirebilirsinde istediğin kadar hemde...promuluton tableti adetine 5 gün kala başlarsan kullandığın sürece gecikiyo....

canım çok teşekkür ederim Şeniz

giznur canım ya bunun ilacı yokmu ben iğneden çok korkarım:bbo::bbo:

senin yapacağın tek şey var artık.primolut tablete başla.ordan dönünce bırakırsın.

Canım bence de kullanma ben nişan ve düğün dönemimde kullandım bu geciktirici denen ilaçlardan.
Evet gerçekten geciktirdi ama bir sonraki reglim beklediğim tarihten erken geldi ve düzene girmesi zaman aldı.
Hiç şaşmayan günlerim şaştı.
Bir kereden bir şey olmaz demiştim ama oldu.
Çok ağır geçmiyorsa bu dönemlerin bence hiç kullanma.
Sonra çok zahmetini çekersin...

X