Saç Rengi ve Saç Boyama acil yardım boya akıtma konusunda dün boyadım

tamam cnm birazdan eczaneye gitcem c vitamini alcam benim saçım su anda simsiyah ve cok koyu .bundan 15 gün once kuaförde 4 numara kestane ile boyadı daha öncede küllü kumral baya bi sarımsı bi renkti ne kadar açılır cnm bunu yapınca tahminen
kusura bakma çok sey soruyorum ama su an gerçekten mutsuzum

Ben saclarimi 7 numaraya boyamistim kolestonun simsiyah cikti cirak arkadasim boyadi diplerine aciciyi bol doktu uclarim simsiyah diplerim kumral oldu evden disari cikamadim ayni tonu tutturmak icin 1 hafta bu dediklerimi uyguladim gercekten sonuc aldim uzulme sakın suan tam istedigim renk oldu artik akmasin diye ugrasiyorum :) bundan sonra bu rengi nasil tuttururum bi daha tabi orası meçhul ama kesinlikle faydasini gordum. 10 gun sonra bana yazar misin merak ettimm ise yarar insallah ya

hamur mayası kullan...saçının uzunluğuna göre bir kaç tane mayayı macun kıvamına getir su ile...saçlarına dipten başla her tarafına sür..boca et..streçle kafanı gece öyle yat sabah yıka..bak nasıl açılacak..2-3 ton açıyo maya..
Teşekkürler yorumunuz için açma işlemini bugun kuaförde yaptırdım

Ben saclarimi 7 numaraya boyamistim kolestonun simsiyah cikti cirak arkadasim boyadi diplerine aciciyi bol doktu uclarim simsiyah diplerim kumral oldu evden disari cikamadim ayni tonu tutturmak icin 1 hafta bu dediklerimi uyguladim gercekten sonuc aldim uzulme sakın suan tam istedigim renk oldu artik akmasin diye ugrasiyorum :) bundan sonra bu rengi nasil tuttururum bi daha tabi orası meçhul ama kesinlikle faydasini gordum. 10 gun sonra bana yazar misin merak ettimm ise yarar insallah ya
CNM teşekkürler yorumun için ben çok üzüldüm ve v vitamini almaya giderken kuaförde buldum kendimi açtırdım. Ve. Boyottım

oksidan önemli evet.. koyu renkler için 20lik, iki ton açmak için 30luk, 3 4 ton açmak için 40lık kullanılıyor diye biliyorum... zaten market boyalarının içinde oluyor oksidanı, onu kaçlık koyacağım diye düşünmene gerek yok.. Hoppa

oksidan önemli evet.. koyu renkler için 20lik, iki ton açmak için 30luk, 3 4 ton açmak için 40lık kullanılıyor diye biliyorum... zaten market boyalarının içinde oluyor oksidanı, onu kaçlık koyacağım diye düşünmene gerek yok.. Hoppa
He he çok komiğim şimdiden onu düşünüyorum

benim şu an açık altın kahve karamel gibi birşey.. igora 8.65 le boyamayı düşünüyorum bu sefer, bakalım..

X