Acil bakar mısınız lekelenme

nnurrcann

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2024
105
39
22
Affınıza sığınıyorum fotoğraf için özür dilerim şimdiden.. betam 4 gün önce 520 dün de 980 çıktı hamileyim 😇 bugün biraz kahverengi lekenmem geldi bu tehlikeli bir şey mi yerleşme kanaması diye düşünüyorum ağrı vs yok hemşire arkadaşım kanama kırmızıya dönerse ve çoğalırsa sıkıntı dedi acile gitmeli miyim yoksa çarş doktor randevuma kadar kontrol edip bekleyim mi hepinize tşk ederim yaşayanlar tecrübenizi anlatır mısınız

Affınıza sığınıyorum fotoğraf için özür dilerim şimdiden.. betam 4 gün önce 520 dün de 980 çıktı hamileyim 😇 bugün biraz kahverengi lekenmem geldi bu tehlikeli bir şey mi yerleşme kanaması diye düşünüyorum ağrı vs yok hemşire arkadaşım kanama kırmızıya dönerse ve çoğalırsa sıkıntı dedi acile gitmeli miyim yoksa çarş doktor randevuma kadar kontrol edip bekleyim mi hepinize tşk ederim yaşayanlar tecrübenizi anlatır mısınız
Lütfen kilot atmayı birakın ya sözle anlata bilirsiniz yada doktorunuza danışa bilirsiniz

Fotoğraf paylaşımı sizin için normalse, hemşire arkadaşınıza atsaydınız külodunuzun fotoğrafını.

Özür dileyerek attım zaten emin olun istemeyerek attım meraklı değilim atmaya tedirgin olduğum için
Anlamıyorum gerçekten.
Hamilelikte lekenmen olsa dur foto çekip Kk ya sorayım demezsin. Önce aklına doktorunu aramak gelir.
Yanş mantıklı bir insan düşünür, kiminde lekenme olur doğurur kimi düşük yaşar. Burdaki kadınlar bakıp ne anlayacak.
Jinekolog muyuz biz? Ultrason mu var?
Nerden bilelim arayın doktorunuzu hayret bir şey

X