açıköğretimliler geçmiş olsun.....

:hooray::içelim::teytey::dance: açıköğretim cevaplarına baktım ve tüm derslerimi vermişimmmmmmmmmmmmmmm:hooray:

Ben de İşletme 3. sınıfta okuyorum. C.tesi fena değildi ama Pazar günü düşüüünn düşünnn hindi gibi bi ara bunu mu işaretlesem şunu mu diye düşündüm yanneee salladım da salladımm.Soruların cevaplarına bakmaya hiçç niyetim yok sonuçlar ise olabildiğince geç açıklansın lütfeennn 0 filan alıcam kesin finansal yönetim, maliyet muhasebesi filan. Ama şu bi gerçek ki sanki tır geçti üstümden.:uhm:

3. sınıf işletme okuyorum. 3 dersten girdim. Sınav güzel geçti. Ben 90 ve üzeri bekliyordum sınav çıkışı 2 dersimden..Ama az önce hesapladım iş hukukundan 80 Türk vergi sisteminden 66 alacağımsenağlama
Yönetim bilgi sistemi konusunda hiç fikrim yok sallamasyon yaptım çünkü:sm_confused:

yaa arkadaşlar ben çalıştıım için hiç çalışmadan girdim ya. yani daa önce çalışmışltım 1 2 ders bitmişti. öölece girdim yani. benim iktisat işletme hukuk matematikten sorunum yok. davr. bilimlerinden var. ezberleyemiyorum:eek:klava: sinir oluyorum yaa. hayret bişe yani. zaten girmedimde o derse. kızlar aöf de çocuk gelişimi yada okul öncesi varmı? bu yıl sırf sınava onun için gircem de ben.

ben okul öncesi öğretmenliği okuyorum cnm..

3. sınıf işletme okuyorum. 3 dersten girdim. Sınav güzel geçti. Ben 90 ve üzeri bekliyordum sınav çıkışı 2 dersimden..Ama az önce hesapladım iş hukukundan 80 Türk vergi sisteminden 66 alacağımsenağlama
Yönetim bilgi sistemi konusunda hiç fikrim yok sallamasyon yaptım çünkü:sm_confused:

Eylülüm peki maliyet muhasebesi, finansal yönetim nasıl tatlım?

muhasebe 2.sınıf okuyorum sınavlar güzel geçti ama sınav sistemini değiştirmişler

Ara sınavına girmeyen öğrenciler, yıl sonu ve bütünleme sınavına girdikleri takdirde, aldıkları notun %70'nin 50 ve daha yukarısı olursa bu dersten başarılı sayılır.
yani ilk sınavdan o alsamda final ve bütünlemeden 75 alsam geçiyormuyum. bana söylenen ara sınavdan sıfır alırsan ikinci sınavdan 100 alman gerekiyor geçmen için. ya hangisi doğru. yalnış bilgiler için zaten ilk sınavda çaktım. bana yardımcı olun. lütfen.
iktisat la işletme kötüydü eger 2.sınavda kurtarabilrsem çalışayım bari

sonuçlar açıklanmış hanımlar
benim notlarım iğrenç ötesi resmen sizde durum nedir

kızlar bu sınav sonuçlarında AS YS BS ne demek? bi de en az kaç almak gerekiyor bi dersten geçebilmek için....

AS; ara sınav YS; yıl sonu BSde bütünleme sınavı : ) ara sınawda 50 yılsonu sınawından da 50 alırsanız direkt qeçersiniz..arasınavın %30luk kısmı finalinde %70lik kısmı alınıyo;')

Arkadaşlar sınavlar açıklanmış benim uygarlık tarihi 47 geldi onun haricinde hepsi 50' nin üstünde yani idare eder sizinkiler ne alemde İnşallah hepinizin beklediği notların üzerinde gelmiştir.

kızlar bişi sorcam 1.sınıftan diyelim 7 dersten 5 ınden geçtim 2 tane kaldı o zaman 2.sınıfa geçemiyor muyum ?nasıl oluyor lüften yardım...

kızlar bişi sorcam 1.sınıftan diyelim 7 dersten 5 ınden geçtim 2 tane kaldı o zaman 2.sınıfa geçemiyor muyum ?nasıl oluyor lüften yardım...

qeçiyosunuz..yerimseniben 2.sınıfta 9 dersiniz oluo bu durumda..o 9 derse çalışmakta zor olur haliyle..bide 3.sınıfa qeçmeniz için ilk sınıftan olan 2 dersi vermeniz qerekio 2.sınıftayken..yoksa 3'e qeçemezsiniz 2 ders yüzündensengözlerimebaksanab

arkadaslar bende işletme 2. sınıfım.. bahsettıgınız gıbı gecen seneden ıkı dersım var bırı şüphesiz matematık diğeride 2 puanla kaldıgım iktisat :1no2: iktisattan bu vize de 50 almısım fena degılde mat benım ıcın zorlayıcı baya çocuk gelsımı mezunu oldugum ıcım hıc mat temelım yok sadece matematık ıcın murat aöf kurslarına gıdıcem bütünlemeye kadar temmuz da bslıyormus.. gerısıde Allah kerım dıyorum yarından baslıcam fınale calısmaya.. bende kım her ne kadar işletme zor desede bıtırmeye kararlıyım ınsallah.. yolun yarısına gelmısım artık gerı donulmez sengözlerimebaksanab
işletme 2 de yada 3 te olanlar matematıkten nasıl gectıler soyleyebılır ler mı ?? :kahve:

X