acaba diyorum hamilemiyim ilkkez böle oluyor....

leylaaa07

içimde bir kıpırtı var :)
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2009
705
0
merhaba arkdaşlar 15 gün önce mantar tedavim için doktora gitmiştim geçmediğini söleyip ilaç yazdı ilaçları kullandım bir hafta önce göğüslerim acayip şiş ve çok ağrım oluyor
kasıklarım adet olucakmışım gibi ağrıyor adetim 3 gün geçti benim sorum beni doktor ultrasondanda muayene etti hamile olsam ordan belli olmazmı bide o kadar filtil ilaç kullandım ki hamileysem zararı olurmu? daha önce hiç böyle bişi olmadı korkuyorum o kadar da ilaç kulandım mafoldumben

cnm daha çok küçük olduğu için dr.göremedi onu belki,sen bi test yap,emin olmak için

cnm daha çok küçük olduğu için dr.göremedi onu belki,sen bi test yap,emin olmak için

canım o zaten beni korkutan ilaçların zararı olurmu ya ilk defa adet olamadığıma üzülüyorum mafoldumben
hamile olduğunu bilmeden ilaç kullanan varmı kızlar.....

ben,hamile oldumu bilmeden antibyotik içtım 1 hafta falan,sonra bebeğimi kaybettim mafoldumben ama sen üzülme cnm..belki içtın ilaçları bebeğe zarar vermez

ben,hamile oldumu bilmeden antibyotik içtım 1 hafta falan,sonra bebeğimi kaybettim mafoldumben ama sen üzülme cnm..belki içtın ilaçları bebeğe zarar vermez

canım çok üzüldüm :teselli:
inş öle bi problem olmaz hem heyecan içindeyim hemde endişe bakalım bi kan testi yaptırayım diyorumyerimseniben

slm kıslarrr yine ben kırmızı kartsız bir güne başladım...
Bu bilinmezlik beni delirtio...
yarın idrar testi yapıcam... ( çok korkuyorum şimdiden)
yine çıkmazsa, ne yapmalıyım artık bilemiyorum...
Adetim gelmedi, bebek te yok mu diycem doktora...
peki muhtemelen bana ne gbi bir tedavi uygular, tecrübeli arkadaşlarım
sizce sonum ne olacak benmmafoldumben

mrb arkadaslar asla ümitsizligie kapilmayin ve kendinizi pisikolojik olarak bebek düsüncesinden siyirin neden olmuyor niye olmuyor diye ve iliskiye girmeden ve ya iliski esnasinda bebgi düsünmeyin normal bir kadin bile o düsünce icindeyse otomatikman bebek olusumu engellenyior herseyi yüce allahima birakin hamile kalamiyacak biri varsa oda bendim ellimde cocugumun asla olamayacagina sadece tüp bebekle olabilecegime dair raporlarim var ama ben yüce allahin bir mucizesiyle suanda hamileyim
hikayem ise 2004 yilinda ameliyatla bebek sahibi olamayacagimi ögrendim cok yikildim ama asla bebek meselesini kafamdan atamadim tüplerimin yapisik olmasina ragmen her ay ümitlenirdim en sonunda tüp bebek yaptik olmadi ve kaybettim sonra internette okudugum bir yazida tüp bebek tedavisinde kullanilan ilaclar bir kadini 10 adim kansere yaklastiriyor diye okudum ve korkup bir daha tüp bebek yapmam dedim ben kansere yakalanip cocuguma yine doymadan ve ben onu bu dünyada yalniz birakmaktansa dedim yapmam daha iyi cünkü yine arilacaktik diye düsündüm ve bebek konusunu tamamen kafamdan atiim sonra annem kendini yirtti su sogan kürünü yap diye allah sizi inandirsin sadece 15 gün yaptim ve aradan 1 veya bir bucuk ay gecti aybasim 14 gün gelmedi kontrole doktora giitim ve sonuc pozitif hamileyim kesemizide gördük aglamaktan sistim ogün cok mutluydum suan yarin tam 8 haftalik olucaz ama bu seferde pazartesi günü kalp atislarini duymaya gidicem simdide onun korkusu var icimde ya bos gebelikse ya kalbi atmiyorsa diye inanin hergün sizin yazdiklarinizi okuyorum ve dua ediyorum benim mutlulugumu her anne olmak isteyene yasat allahim diye dualarim sizlerle arkadaslarim ins hepinizin burada teker teker hamile kaldiginizin yazilarini okurum

mrb arkadaslar asla ümitsizligie kapilmayin ve kendinizi pisikolojik olarak bebek düsüncesinden siyirin neden olmuyor niye olmuyor diye ve iliskiye girmeden ve ya iliski esnasinda bebgi düsünmeyin normal bir kadin bile o düsünce icindeyse otomatikman bebek olusumu engellenyior herseyi yüce allahima birakin hamile kalamiyacak biri varsa oda bendim ellimde cocugumun asla olamayacagina sadece tüp bebekle olabilecegime dair raporlarim var ama ben yüce allahin bir mucizesiyle suanda hamileyim
hikayem ise 2004 yilinda ameliyatla bebek sahibi olamayacagimi ögrendim cok yikildim ama asla bebek meselesini kafamdan atamadim tüplerimin yapisik olmasina ragmen her ay ümitlenirdim en sonunda tüp bebek yaptik olmadi ve kaybettim sonra internette okudugum bir yazida tüp bebek tedavisinde kullanilan ilaclar bir kadini 10 adim kansere yaklastiriyor diye okudum ve korkup bir daha tüp bebek yapmam dedim ben kansere yakalanip cocuguma yine doymadan ve ben onu bu dünyada yalniz birakmaktansa dedim yapmam daha iyi cünkü yine arilacaktik diye düsündüm ve bebek konusunu tamamen kafamdan atiim sonra annem kendini yirtti su sogan kürünü yap diye allah sizi inandirsin sadece 15 gün yaptim ve aradan 1 veya bir bucuk ay gecti aybasim 14 gün gelmedi kontrole doktora giitim ve sonuc pozitif hamileyim kesemizide gördük aglamaktan sistim ogün cok mutluydum suan yarin tam 8 haftalik olucaz ama bu seferde pazartesi günü kalp atislarini duymaya gidicem simdide onun korkusu var icimde ya bos gebelikse ya kalbi atmiyorsa diye inanin hergün sizin yazdiklarinizi okuyorum ve dua ediyorum benim mutlulugumu her anne olmak isteyene yasat allahim diye dualarim sizlerle arkadaslarim ins hepinizin burada teker teker hamile kaldiginizin yazilarini okurum

ne güzel yazmışsın canım ya, kafamdan atabilmek için kaç kitap bitirdim biliyomusun, ben ay içinde stres yapmıyorum sadece yaklaışınca veya günüm geçince yapıyorum. kendimi dinliyorum hep acaba varmı diye bakalım yarın test yapcam hayırlısı. inş bebeğinin kalp atışlarını duyarsın. sağ sağlim kavuşursun. allah isteyen hiç bir kucağı boş bırakmasın.

kızlar ben hala adet olmadım göğüslerim şiş ve kasıklarım ağrıyor adet olacakmışım gibi göğüslerimde çok hssaslaştı. 4. gün geçti kan testi yaptıracaktım eşim c.tesi yi bekle belki yanlış alarmdır dedi.
dün doktorumu aradım kullandığım ilaçların bi zararı olmayacağını söyledi bi nebze rahatladım bakalım sonu hayıır olsun :Saruboceq:

canım tebrik ederim seni ne güzel inş hayırlısıyla eline alırsın :nazar:
darısı isteyen herkesin başına:emir_bebek:

walla mantar ilaçlarının bir zararı olmamasına çok sevindim canım...bende muhtemel regli günüme birkaç gün kala mantar ilacı içtim iki gün reglim gecikti hemen idrar testi yaptım orda pozitif..birkaç gün geçti kan tahlili yaptırdım yine pozitif..sen hemen bir idrar testi yap bence..

walla mantar ilaçlarının bir zararı olmamasına çok sevindim canım...bende muhtemel regli günüme birkaç gün kala mantar ilacı içtim iki gün reglim gecikti hemen idrar testi yaptım orda pozitif..birkaç gün geçti kan tahlili yaptırdım yine pozitif..sen hemen bir idrar testi yap bence..

ay canım tebrikler senin adınada çok sevindim valla bana doktorum öyle dedi içim içimi yiyodu rahatladım yani :))
bende yarın test yapmayı düşünüyorum inş hayırlısı olur :Saruboceq:
sende ne gibi beliriler vardı?
bendeki en büyük belirti kasık ağrısı ve gerilmesi ve göğüslerde aşırı hassasiyet bide idrara çok çıkıyorum ama ben çok su içmemden diye düşünmüştümfisfisfis

aslına bakarsan seninle durumlarımız benziyor...
ben reglime 5 gün kala kan tahlili yaptırmıştım orada negatif çıkınca mantar ilacını aldım iki gün geçincede hamile olduğumu öğrendim canım düşün yani aksiliği..
ben hep negatif sonucu baz aldığım için belirtilere pek anlam yüklemedim ama sonra taşları yerine koyduğumda bir anda kasığıma bir baskı hissediyordum hani hastalanacağın zaman olurya ben onları hep regli sancısına yordum yani..göğüslerim ciddi anlamda şişti.gerildi birde çok tuvalete gidiyorum ama zaten gün içinde çok su tükettiğim için hep tuvalete giderdim onu bir belirti olarak görmedim yani...dedimya negatif sonucu bildiğim için belirtilerimi hiç anlayamadım zaten regli belirtileriyle aynı..

benimde canım bu mantar problemim 5 aydır devam ediyo daha 15 gün önce doktora gittim kontrole doktor çok ypğun geçmemiş dedi ultrasyona soktu beni alttan muayene etti ben orda görükür zannediyodum gerçi mantar olduğu için hamile kalmamı ihtimal vermiyodum ama bu ay geciktim ve normalde dediğin gibi adet döneminde olan belirtiler bu sefer 1 haftadır sürüyo ve daha şiddetli bakalım artık hayırlısı olsun testte belli olur akmı karamı?CADIARZU

senin baya gecikmiş hemen bir idrar tahlili yap varsa mutlaka çıkar...
birde ultrasonda görünmedi diye düşünme 5 haftalık olmadan kese görünmüyor canım...

canım soğan suyuna kaçıncı gün başladın, 15 gğn kullanınca yumurtlamaya denk geliyor ya bir zararı olurmu

chabliss canim arkadasim sogan suyuna adetim bittigi gün hemen basladim 15 gün sabah aksam taze taze yapip ictim

arkadaşlar inanın ellerim titriyo ilk buraya yazmak istedim az önce test yaptım ve 1 dk sonra çift çizgiyi gördüm eşimle nasıl heyecanlandık anlatamam çok mutluyum allah herkese nasip etsin bu mutluluğu :nazar:

X