Gebeliğe Hazırlık 6 hafta 3 günlük gebeyim dhaa önce düşük yaptım doktor prosgestan verdi fitil olarak yapınca lekenme oluyo ne yapmam lazım ağızdan mi alsam lufyardım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

tanrim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2024
13
0
26
Arkadaşlar 6 hafta 3 günlük gebeyim doktor progestan verdi fitil olarak yap dedi öyle daha etkili oluyi dedi ama yapinca leke geliyo sonra duruyo tekrar fitil yapinca leke geliyo ağızdan alsam sorun olur mu kafam iyice karisti 200 mg. Doz

Progestan fitil olarak kulaniyorum birde iğne vuruluyorum hergun ara ara bu şekilde leke gelip durup tekrar leke geldimi bu konuda endişeliyim ağrım yok çok şükür hiç ama insan ister istemez kafaya takıyo ilk geveligimde böyle birşey yaşamadım

Arkadaşlar 7 haftalik gebeyim 7 haftalıga yeni girdim leke geliyordu durdu tekrar geldi leke gelmeye başladı dizinde öyle oldu mu olan var mı

Benim pozitif çıktı sonra lekelenmeyle doktora gittim.4ten 8 haftaya kadar lekelenme devam etti. Kendinizi yormayın ben 12.haftaya kadar yattım gerekli olmadıkça ayağa kalkmadin. Sonra kanama yukarı çekilmiş dedi doktorum lekelenmem bitti. İlk üç ay dikkat edin

Allahim ne kadar zor bir durum 2 aylık oldum dün kontorele gittim hecanli bir şekilde bebeğin kalp atışı durmuş yoktu Allah'ım kimseye o acıyı vermesin ve suhan hayla karnımda kurdaja alacaklardı kabulenemedim eve geldim riske mi atiyorum kendimi bilmiyorum ama biz boyle iyidik nasıl alicaklar onu benden offf Allah kimseye yaşatmasın Allah'ım

X