6 gndr sol kasm ok aryor

greathopes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2009
269
14
arkadaşlar 2 haz adet tarihim ve 18 hazirandan itibaren sol kasığım beni mahvediyor ayağıma vuruyor artık ve bir dolgunluk hissediyorum o bölgede ama damar atıyor gibi gelmedi.kist falan olmaz dimi.nisan ayında doktor kontrol etti bişey yokru bu kadar sürede oluşurmu ki?ayrıca feci bir uyku hali,karnım kazınıyor sürekli şekerli bir şeyler yemek istiyorum sürekli.kokulara karşı hassaslaştığımı düşünüyorum ama piskolojik de olabilir.

canım benimde mart ayında olmuştu ağlıyodum ağrıddan doktora git inş.bişe yoktur.bana üşütmüşün dedi fitil ve ilaç verdi.bekleme canım hassas konu bunlar..
geçmiş olsun..

canım en kısa zamanda bir doktora git bence hamile olabilirsin,kistde olabilir kist hemen oluşuyor,üşütmüşe olabilirsin.inşallah önemli değildir

canim bende 2 haziranda adet oldum tam 15 gün sonra bi kasik agrisi basladi bende hala devam ediyo beklenen adet tarihim 29 haziran. oturup kalkarken birden sanci giriyo kasiklarima, sol gögsümdede bi batma oluyo ara ara. atesimi ölcüyorum bir kac gündür normalden baya yüksek bakalim hayirlisi olsun. insallah hamisizdir opuyorumnanaktan

peki korunmadınızmı ? yani bebek için bir çalışma mı vardı ? yoksa çatlamamış bir yumurtan vardır.benimde sağımda öyle olmuştu ve 2.5 cm.lik bir kistim vardı doktorum zararı yok ama tam yumurtlama zamanı sancı yapar tamda bu zamanlar hamile kalmak için en uygun zamanlar dedi...dikkat edin devam ederse ve akıntı başlatırsa doktorununza bi görünün...

peki korunmadınızmı ? yani bebek için bir çalışma mı vardı ? yoksa çatlamamış bir yumurtan vardır.benimde sağımda öyle olmuştu ve 2.5 cm.lik bir kistim vardı doktorum zararı yok ama tam yumurtlama zamanı sancı yapar tamda bu zamanlar hamile kalmak için en uygun zamanlar dedi...dikkat edin devam ederse ve akıntı başlatırsa doktorununza bi görünün...

canim benim yumurtlamam ayin 12 sinde oldu ve o gün baya bi sancim vardi sonra yani 3 gün sonra falan tekrardan sancim oldu ara ara ve hala devam ediyo.. bende bir problem yok allaha sükür her ay doktorumla görüsüyorum.

bunlar yumurtlama ağrıları
kimi kadın hiç hissetmez kimiside bizler gibi şiddetli hisseder
aynı şekilde 2 senedir dikkat ediyorum ağrıyor
sanki balon taşıyormuşum hissi oluyor
ve batma şeklinde ağrı korkmayın bu iyi birşey

merhaba,
benım de 4-5 gündür sol kasığımda acayip bir ağrı var ve reglım 4 gün geçti olmadım yarın doktora gidicem ..
korkuyorum mafoldumbenacaba kıst olablır mı??
mafoldumben

kist değildir bebek de değildir belki çünkü bende de olmuştu ben hamileyim zannettim ama değilmişim :KK43:(( geçti zaten adet olunca ağrısı.

cevaplarınız teşekürler arkadaşlar.kasıktaki ağrım yavaşladı ama bel ağrım da başladı az az.adetim de yaklaşıyor çok heyecanlanıyorm

Slmlar oncelikle...ayni sorun bendede var hatta konu bile acmistim bunla ilgili bi kacgunonce....yumurtlama gününden,calismalardan sonra kasiklarimda ve belimde agri hissediyorum eger iliski esnasinda agri yoksa kist deilmis öyle diyolar yumurtlama,döllenme belirtisi diyorlar bakalim insalah hamis oluruzz :CüvCüv:

Slmlar oncelikle...ayni sorun bendede var hatta konu bile acmistim bunla ilgili bi kacgunonce....yumurtlama gününden,calismalardan sonra kasiklarimda ve belimde agri hissediyorum eger iliski esnasinda agri yoksa kist deilmis öyle diyolar yumurtlama,döllenme belirtisi diyorlar bakalim insalah hamis oluruzz :CüvCüv:

inşallah bütün beklentilerim o yönde.hamilelikte ateş de yükse kolurmuş bugün her yerim alev alev yüzümden alev çıkıyor ayaklarım da aksi gibi üşüyor.kasıkta ara ara ağrı giriyor hep belli noktada .yine de her ihtimale karşı pazartesinin de geçmesini bekleyecem 28 gün dolması için.perşemde test yaptım bişey çıkmadı korkuyorummm

bu belirtilere benzer bendede var bebek çalışmalarımız var midem bulanıyo devamlı tatlı şeyler yeme ihtiyacı uyku ve halsizlik var acba hamilelik belirtisimi bilmiyorum ama çalışmalara başlıyalı 1 hafta oldu beni bilgilendirirseniz sevinirim...

canim hamile olsan bence hemen bir haftada belli olmaz ama bazilarininda bunyeleri farkli oluyor bence psikolojik olabilir bence gunun gecmesini bekle

X