Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 50 kişiyle denedim..Hayıt ile göğüsleri büyütmek münkün..

Merhaba kızlar bütün yazılanları okudum herkes bu dertten müzdarip.Hayt tohumlarını Çekip veya havanda Ezdikten sonra takriben 150-200gram haytı bir su bardağı saf zeytin yağında bir hafta bekletin(tabiki su bardağının ağzı kapalı olacak) bir hafta sonra
süzüp sabah ve akşam yatırken Memişlere güzelce masaj yaparak yedirin 1-1,5 aygibi zamanda(kişiye göre değişiyor bu zaman) Gözle görünür deyişiklikler görürsünüz İşallah.agız yoluyla alındığı zaman hem etkisi az olur hemde Arkadaşların dediği gibi Bazı kişilerde yan etkisi yapabilir.
bu yöntem eskiden beri kullanılıyor gerçi ben 85 sütyen kullanıyorum ama çevremdekilerden kullananlar var abartılı olmasada bir fark oluyor.ama pisikolojikmi,yoksagerçektenmi etki ediyor bilmiyorum kendim denemediğim için bilemiyorum.Hatta erkeklerde kullanıyormuş(Göğüslerinde deyil) nederece doğru bilemiyorum.Hepinize kolaygelsin kullananlar sonucu paylaşırlarsa iyi olur.Selamlar

Merhaba kızlar bütün yazılanları okudum herkes bu dertten müzdarip.Hayt tohumlarını Çekip veya havanda Ezdikten sonra takriben 150-200gram haytı bir su bardağı saf zeytin yağında bir hafta bekletin(tabiki su bardağının ağzı kapalı olacak) bir hafta sonra
süzüp sabah ve akşam yatırken Memişlere güzelce masaj yaparak yedirin 1-1,5 aygibi zamanda(kişiye göre değişiyor bu zaman) Gözle görünür deyişiklikler görürsünüz İşallah.agız yoluyla alındığı zaman hem etkisi az olur hemde Arkadaşların dediği gibi Bazı kişilerde yan etkisi yapabilir.
bu yöntem eskiden beri kullanılıyor gerçi ben 85 sütyen kullanıyorum ama çevremdekilerden kullananlar var abartılı olmasada bir fark oluyor.ama pisikolojikmi,yoksagerçektenmi etki ediyor bilmiyorum kendim denemediğim için bilemiyorum.Hatta erkeklerde kullanıyormuş(Göğüslerinde deyil) nederece doğru bilemiyorum.Hepinize kolaygelsin kullananlar sonucu paylaşırlarsa iyi olur.Selamlar

hımm teşekkürler canım , ben bunu deniycem sanırım....

arkadaşlar hangisi etki etti birşey demek istemiyorum çünkü hurmayı uzun süredir yiyorum severek bazen günde bir kiloyu buluyor ama pahalı diye parama acıyorum.belkide hurmanın etkisi çünkü hayıta başladıktan 1-2 hafta sonra etkisini gördüm. yani bişiy diyemem belkide birbiryle yedim diye etkileşime girdi ve daha faydalı oldu.ben şuan hiç birni bırakmadım aynı oranda yiyorum.göğüslerimin boyutuda gayet iyi aynanın karşısından ayrılamıyorum banyodan sonra sürekli izleyesim geliyo :KK1:

canım uzun zamnadır hurmayı yedıgını soylemıssn ne kadar uzn zamandırr?

yaa bende çok merak ediyorum aslında ama kullanmayı bıraktıktan sonra eski haline dönecekse hiçbir anlamı yok :KK50::KK50: deneyip bırakan yokmu acabaa

bi kaç özel msjda aldım burdan tekrar açıklıyım kızlar.. ben daha doğrusu biz öyle 2-3 bardakla yetinmedik.Her şeyde kullandık yemeklere tohumunu evip kattık.salatalara kattık.hatta bi ara tost yiyordum aklıma geldi açtım tostu dövülmüş tohumları içine attım.sonra günde 3 litre bazende 2 litre su içiyordum demlenmiş soğumuş çayı bu suya ilave ettim fakat içtiğim 6-7 bardak çayın dışında. ve benim göğüslerim resmne yoktu 9 yaşında kız gibiydim işte.ve arkadaşlarımda 7-8 cm büyüme oldu. bende ise daha fazla çünkü bendaha çok kullandım tosta bile kattım siz düşünün.şuan 75 sütyeni doldurmaya başladı ve böyle sıkıştırmış gibide üstlerden taşıyor.önceden sütyene yumruğum sığıcak kadar boşluk olurdu. hayıt beni çok heycanlandırdı kullandım ve ben öyle hemen innamazdım psikolojktir diye. arkadaşlarımla bi anlaşma ettik ve test ettim .sonuç harika.umarım sizede faydası dokunur çünkü ben silikonun olumsuzluğunu öğrenince çok üzülmüştüm .bu yola baş koydum ve oldu. ha unutmadan masajlarınızı aksatmayın.öpüyorum:KK54:

benim göğüslerimde seninkiler gibi canım destekli 75 takıyorum ama maalesef içi boş bir türlü büyütemiyordum bende yaklaşık 1.5 aydır hayıt tohumu içiyorum ama ezmek gerekiyormuş ben ezemedim o yüzden öyle demleyip içiyorum bendeöyle aman aman bir etkisi olmadı ama yeni başladığım içindir sanırım hayıtı sen herşeye katmışsın bi yan etkisini görmedin mi bide ben hayıtla beraber günlük 2 tane muz yiyorum eğer imkanınız varsa sizde deneyin muzun etkisi çok fazlaymış son olarakta kaç ayda 7 cm büyüttün cevap verirsen sevinirim birde benim adet dönemimde dolgunlaştı ama adetten sonra birden eski haline döndü ama birkaç gün sonra yeniden hafif bi dolgunluk oldu sende eynı şeyleri yaşadın mı :18:

ben öyle yemeklerime katmıyorumda sabah akşam çayı demleyip yanınada küçük bi kase içine yoğurt koyup içine bir tatlı kaşığı dolusu ezilmiş hayıt tozunu karıştırıyorum yiyorum birde çörek otu yağyla masaj işte 10 gün oldu ben başlayalı dolgunlaşma hissediyorum elle ve gözle görülür :KK55::KK55:

Son düzenleme:
konuyu büyük bi heycanla okudum benim göğüslerim küçük değiller 75 bedenden biraz büyük ama 80 i doldurmuyolar tam ara beden küçültmektanse büyütmek daha cazip geliyo ama daha çok kuzenim için ilgileniyorum konuyla onun hiç yok göğüsleri tam destekli 75 i bile dolduramıyo neler neler denedik :KK50:
azönce ona söyledim çok umutlandık beraber denicez abartmaya niyetliyiz:nazar: ben aynı zamanda bi hekimim bi yan etkisi yok biz daha çok ağdet sancıları infertilite adet sancısı için öneririz hayıtı göğüsleri büyüttüğünü duymuştum ama bu kadar büyük bi sonuç beklemiyordum açıkçası bu arada azönce okuduğum bi tartışmaya açıklık getirmek isterim doğum kontrol hapları bol miktarda östrojen ve progesteron ihtiva eder yani her kullananda gözlenmese de göğüslerde dolgunluk hassasiyet ciltte yanma cilt problemleri kilo artışı ya da azalışı gibi yan etkileri vardır hatta migreni tetikleyenler bile var kişinin hormonal dengesine göre değişir hepsi çok kesin yargılardan kaçınanızı öneririm:KK34:

shewe arkadaşım. Bende aktardan aldım bu tohumu ve bu sabah aç karnına içtim fakat akşamına az miktarda bir kanamam oldu hekim olduğunuz için size danışmak istedim. Adetim biteli bir kaç gün olmuştu. Ve her ay 5-7gün sapsada mutlaka adet görüyorum. Bende sadece göğüs büyütmek için başladım bu bitkiye ama ilk kullanımda böyle birşey olması beni korkuttu biraz. Sizce kullanımı bırakmalımıyım?:KK59:

bnde kullanmak ıstıyorum ama ıse yarar mı acaba eger yaramazsa hayal kırıklıgına ugrarım :KK43:

amannn yok benim gögüslerim ne dolgunlaştı nede öyle hissettirdiler cörek otu yagıyla bikaç gün masajda yaptm hayıtı öğüre öğüree içtim yuttum banamısın demedi :KK36: şimdi o yağ tarifini bekliyorum 1 hafta dolsun sürücem gögüslerime off ya bugün büyüycek yarın büyüycek die die kocamla beraber dört gözle bekliyoruz kendimden gectim adamın hevesi kursagında kalcak yahu :KK52:

:KK68:
yiaa az önce içmeye çalıştım, kaynattım-suyunu süzdüm falan.
çok mu koydum naptım, feci boğaz yakıyor. 2-3 yudum alabildim anca.
siz kaç kaşık koyuyosunuz ?

arkideşler ben çörek otu yağının eşliğinde göğüs masajı ve hayıt içip yiyiorum dolgunlaştı ve büyüme oluştu tavsiye ederim :KK76:[/QUOTE
slm kızlar bende iki gündür hayıt suyu içiyorum inş..etki eder büyüsüüün artık :KK43::KK43::KK43:
çörek otu yağıyla masajada başliim bakalım tavsiye için tşk risus darısı başıma :KK66:

:KK68:
yiaa az önce içmeye çalıştım, kaynattım-suyunu süzdüm falan.
çok mu koydum naptım, feci boğaz yakıyor. 2-3 yudum alabildim anca.
siz kaç kaşık koyuyosunuz ?

Yarım çay kaşığı tohumu havanda dövüp 1 su bardağı kaynamış suya atıp 15 dk demleyip içiyorum bu şekilde çok hafif bi acılık oluyor. günde 2 bardak diyolar ama ben 1 bardak içiyorum

bigün kafayı yicez bu durumdan ama ne zaman :KK9: ey tanrım bize biraz göğüüüüs

amannn yok benim gögüslerim ne dolgunlaştı nede öyle hissettirdiler cörek otu yagıyla bikaç gün masajda yaptm hayıtı öğüre öğüree içtim yuttum banamısın demedi :KK36: şimdi o yağ tarifini bekliyorum 1 hafta dolsun sürücem gögüslerime off ya bugün büyüycek yarın büyüycek die die kocamla beraber dört gözle bekliyoruz kendimden gectim adamın hevesi kursagında kalcak yahu :KK52:

Eşinde okadar hevesliyse slikon taktırın canım ne uğraşıyorsun böyle şeylerle kesin sonuç hemde :KK1:

Ben sonuç alıyorum bu yaptıklarımdan kızlar ama düzenli bir şekilde kesinlikle aksatmadan yapıyorum şöyleki;

sabah kalktığımda kahvaltıdan önce,

1) Bir bardak suyu kaynatıyorum içine bir çay kaşığı toz hayıt döküyorum 15 dk dinlendiriyorum sonra da süzüp içiyorum
2) 3 tatlı kaşığı yoğurda 1 tatlı kaşığı dolusu hayıt tozunu karıştırıp hemen yiyorum, su yardımıyla yutmak daha kolay oluyor :KK6:

Yatmadan önce ;

yine

1) Bir bardak suyu kaynatıyorum içine bir çay kaşığı toz hayıt döküyorum 15 dk dinlendiriyorum sonra da süzüp içiyorum
2) 3 tatlı kaşığı yoğurda 1 tatlı kaşığı dolusu hayıt tozunu karıştırıp hemen yiyorum, su yardımıyla yutmak daha kolay oluyor :KK6:

bunu yaptıktan sonra çörek otu yağıyla göğüslerime saat yönünün tersine yuvarlak haraketlerle 5 dakika masaj yapıyorum yaptıktan sonra 3-4 dakikayağın emilmesini bekleyip öyle üstümü giyiyorum

bugün 16. günüm kesinlikle başladığım günden daha Dolgun göğüslere sahibim fakat henüz büyüme gerçekleşmedi ..

Yarım çay kaşığı tohumu havanda dövüp 1 su bardağı kaynamış suya atıp 15 dk demleyip içiyorum bu şekilde çok hafif bi acılık oluyor. günde 2 bardak diyolar ama ben 1 bardak içiyorum
inanmıyorum, ben yaklaşık üç tatlı kaşığı koydum!:KK70::KK70:
yoğurdun içine muz ve bol miktarda hayıt koymuştum.
bence kaynatıp içmektense ikincisi daha katlanılabilir.

arkadaslar ben hala anlamadim:KK59:...hayit nedir acaba?

hayıt bir tohum östörejen hormonu artışına sebep olur buda göğüs dokusunu canlandırır, fakat bunu aktardan alırken öğütüp te al tohum mide tarafından öğütülmüyor çünkü..

alemsiniz kizlar! peki herhangi biriniz vucut catlaklarinin da hayit kullanirken arttigini gozelmledi mi? merak ettim.

X