Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

mehalim ben benimkini anlatimbak simdi gittim boyle magzadan kocamanlarida vardi ama ben biraz orta boylusunu aldim bir sepet masaj malzemeleri var icinde sayayim bak tahtadan yapilmis cocuk oyuncagi gibi seyler sirt icin bacaklar icin boyle aletler elle kendin yapabilirsin istersen esinden yaridm istersin birde yaglar benimkinde kayisi yagi zeytin yagi birde jojovamiydi yoksa jojobamiydi neydi bu yaglar var dustan sonra bunlari masajla vucuna suruyosun benimaldigim takimin kagidinda boyle yaziyomus ben kizlara okuttum uyguluyom haa birdebulasik sungeri gibi bisiy cikmisti oda kabak lifiymis oda guzel birde kokular ciktiki amaaaan onlari hic kullanmiyom cook agir kullansam disari cikamam acayip agir karisik cicek kokulari acayip iste boyle kardesim tavsiye edrim ben memnunum bacim

ndk canim verirsin takima giremesen bile takip et bir takimi spor yap vakit buldukca az ye mhalimin dedigi gibi verirsin canim tek sey var kararli olman canim kolay gelsin
mehalim ben cikiyom cocuklar gelcek ne ise yariyo onu demedim guzelleisyosun boyle toparlaniyosun hatta komik oluyosun surekli espri yapasin geliyo canim benim cikiyom ben acikti myuruyusumde var apremidi gorusuruz

yani kallisim ben bugun 1 saat falan dusunuyom vaktim var yani sence 1 saat olmasinmi yavas yavas mi arytirayim tesekurler uyarin icin canim
bence yavaş arttır zenancığım.. ben kaç hafta oldu yarım saatten ancak 60 dakika yaptım geçen yıl ki hataya düşmek istemiyorum haa bu kezde başta yapıyordum ama vazgeçtim sadece arada haftada bir yada iki kez fazla yapıyorum... bence haftada 10 dakika filan arttır ama düzenli yapmaya dikat et zaten verirsin canım...

zenan kaliis şu bahsettiğiniz masaj olayı yağlar nedir ya ne işe yariyor bide nasıl uygulanıyor anlatın hele bakım merak ettim
mehalim yağlar cildi inanılmaz düzgünleştiriyor selülit varsa azalıyor hatta su da içersen kalmıyor diyebilirim geçen yıl ben bitirmiştim ama bu yıl yine var su içyeince tetikleniyor.. sonra başka etkisi beden küçültüyor.. kilo verdirmesede zayıflamış gözüküyorsun düzenli bir ay yap her gün ama 2 beden ufaltır daha önceden biliyorum bu yüzden ben şu anda düzenli yapıyor ve yaptırıyorum :roflol:

canım benim teşekkür ederimmm acilen lafın gelişi yaniii, listelerden bitane gözüme kestireyimm.

yaw bende ne azim var ne hırs var ne irade varrrr başlayıp hemen bırakıyorum napcam yaaa :çok üzgünüm:
kolay gelsin canım....

kallis bana isim var nereye gidecem nerden alacam alırken ne dicem bacım yaaaa sizde bilmece gibi konuşuyosunuz anam bende zenan gibi mutlu olmak istiyoırum :))))

Tamam mehalim sırrı açıklıyorum :)) bir adet koca... bu olmazsa olmazlardan oluyor bacum...

ya hazır selülit yağları da var kremlerde var niveanınki çok güzel mesela işe yarıyor içinde l-carnitine var... hımm sonra yosun yağı- lahana yağı ve fındık yağı çok işe yarıyor... lahana bulabilirsen al derim inceltiyor ciddi ciddi bak gökçende başlamış etkisini yazar bir kaç güne kadar ama daha öncede yazdım mutlaka duşta kabak lifi ile masaj gerek.... benim kullandığım bunlar işte başka yok...

bende çıkıyorum arkadaşlar sporumu yapayım ev işimede bakayım akşam üzeri gelirim..

a.s. Herkese Selaaaammm;

Şaşkınınız cadınız da geldi -tatlicadiarzu-

Hoşgeldin diye arkadaşlara teşekür ediyorum. Hoşbulduk hihoyyyt

Tamam mehalim sırrı açıklıyorum :)) bir adet koca... bu olmazsa olmazlardan oluyor bacum...

ya hazır selülit yağları da var kremlerde var niveanınki çok güzel mesela işe yarıyor içinde l-carnitine var... hımm sonra yosun yağı- lahana yağı ve fındık yağı çok işe yarıyor... lahana bulabilirsen al derim inceltiyor ciddi ciddi bak gökçende başlamış etkisini yazar bir kaç güne kadar ama daha öncede yazdım mutlaka duşta kabak lifi ile masaj gerek.... benim kullandığım bunlar işte başka yok...

bende çıkıyorum arkadaşlar sporumu yapayım ev işimede bakayım akşam üzeri gelirim..

anacım koca var elimde bir tana ancak yağlarım yok dur dışarı çıkarsam tedarik edeyim

kıs alemsiniz sizler alın yapın sonra benalıcamm önce sizleri takip ediyom mutlu olanlara bakıyom kalis zenan gökcen sırda mehal.. bakalım mutluluk devam ederse sizde bende başlarımm.

şaşkın naber iyimisin senle konuşmak nasip olmamıştı bende varım takımda canımm hatırlatim kendimi didimm memnun oldum buarada takımımız 1 numaradır..çok iiyi yaptın gelmekle

canlarım ben şimdilik kaçar gözüm yerse dışarı cıkıcam hadi kendinize ii bakın emiiiiiii

tşk ederim kadis sultan açıklamaların için işin bittimi devammı sınav falan diyodun ne oldu sen kendinden haber ver bakım
canım sınavı iptal ettiler ama 3,5 attık yani
akşama kadar toplantıdaydık
yeni haberler üzen şeyler vs
ama en güzeli kızlar
az önce bir müdür geldi de beni çok beğenmişler çarşamba günü konu anlatmıştım ya
harikaymışşş
ayyy çok mutlu oldum ya kızlar emek vermek güzel
ama emeğin karşılığını görmek daha güzelll
çokkk mutluyum çokkkkkkkkkk
artık gözde benim dermişimmm

varya gülmekden öldüm sabah sabah iyi motive ettiniz beni kalisim ilk aklına kedimi geldiii kesmek içinkötükedihüso gözün var kedide anlaşılan delikafadulden alemsinizya ne güzel bir takımımız biz bölee..
kadiscimm evt herşey beyinde bitiyo bua katılıyorum beyin gücüne inanırım. beynimizinasıl yönlendirirsek öyle düşünüyor ve öyle görmemizi sağlıyor çok denedim bunu...bende gizli güçlermi var nee fennomene katılcam reiki ile geliştircemm hehe beyninizi okuycam :roflol:
ya sorma meğer kallis kediyi yemek istiyomuş içinde ki satanist arzusu var mış oy oy o -tatlicadiarzu-

ay sorrma ya fenomen sonra bir kadın sunuyodu ya neydi hamile şimdi unuttum adını bir çoçukla evlendi ya
işte onun da sunduğu bir proğram var ondada esrarengiz şeyler oluyo
bilmiyorum beyin gücü mü 6. his mi
ama bazı şeyleri hisseden bilen insanlar çok var
o değilde ben yengeç burçlarının daha sezgisi yüksek insanlar olduğuna kanaat getirdim yaneee
bir yengeç burcu olarak korkun benden
ama ben çok düşündüğüm için
yada empati kurrarım sık sık ve bu başarıya götürür beniiikaydirigubbakcemilex
yine övdüm kendimi ayyyy

buarada dün temizlik yaptım kaçamak yapmadım hafta sonu spor yerine dün evle uğraştım zaten yağışlıydı yürümek imkansızdı. akşam misafir geldi veeeee beni görenler ne kadar kilo vermiştin ne güzel dediler aynaya bir baktım kendmi manken gibi gördüm hehe..

kadissssss cnm sonunda rahatladınn bitti sayılır. cumanda güzel geçmiş oh gözün aydın cnmm
vayyy mutlu oldum adına tabii mankensin ya
yeter k buna inan
hem her manken güzel mi senceeee

evet cumada güzel geçti şükür bitti

geldim cocuklari okula gonderdim efeyle gayfaltimizi ettik topladik geldim birazdanda ogle yemegi telasi baslar sizlere bi bakim dedim kadis hosgeldin ozlaettin ha kalliste evde kizlarla ohhh iyi mehalim bugun okula geckaldim diye yataktan firlamadinmi kiz tatilin ilk pazartesi olurya hani gul yok diycektim gorundu asada simdi saskin hala uyuyo dimek bekarlik gibisi varmi be
saol zenancım

doğru tabiki.... oturmaktan bazen vücudum uyuşuyor ama zaten hayatımızda bir renk yok birde burada oturup bakınmazsak paylaşmazsak başka ne yaparız önemli olan hepsine zaman ayırabilmek...

ya çaışanlar napsın
ara ara klkıyoruz bu bilin başından sürekli otur otur
totom dümdüz oluyo ya
o akdar alışıyorum ki bazen otrumaya
ama bazende o kadar ayaktayım kiiii

tekrar selamlar
cumartesi altın örgüdeki arkadaşlarla buluşmamız vardı arkadaşlarım öyle sürprizler hazırlamışlar ki anlatamam mutluluğumu evlerinde kullanmadıkları yünleri artan takı malzemelerini bardaktan kahve fincanına kadar ne hadiyeler getirmişler
hatta aralarında para toplayıp altın almışlar dar günümde kullanmam için, efeye oyuncak almışlar hiçbirimizi unutmamışlar yani

bu sabah tartıldım dün düzensiz yemiştim iş güç derken ne oldu acaba diye ama 2 kilo gitmiş hemen meğer ödemmiş o kilolar gitmişler neyseki
bu sabahtan itibaren düzenli diyetime başladım Allah bozdurmasın
akşam da 15 dk eliptik bisiklet ve 5 dk stepperla başlıyorum inşallah spora da yaza kadar fıstık gibi olucam hayırlısıyla
sonra görüşürüz hoşçakalın

ha pericim hoşgeldin canım seni unutuyordum nerdeyse
eelcim çok sevindim ne haıyrı arakadaşların varmış
güle güle kullanını hediyelerinizi canım
mutlu olmanıza sağlıklı olmanıza çok sevindim canım
diyetine başlamana 2 kilo vermene aynı kendim gibi sevindim inan
sen başlarsan yaparsın biliyorum bunu
yaptıklarını yaz ok bizde ders alalım azıcık
sporda var süperrrr

zenancım benim uymadığım ama sonra pişman olduğum bir konuyu söyleyeyim sana canım yarım saatle başladın ya haftada beş dakika arttırmalıymışsın sporu yani bende duydum ama yapmadım sonra hemen hızlandım günde 2 saat yapıyordum ortalama bazende geçiyordum ama vücut öyle alıştı ki kilo verememeye başlamıştım yine ve düzelmesi çok uzun sürdü... şimdi çok abartmamaya dikkat ediyorum..

evet evet çok doğru bir buluş
bence her gün arttırman en iyisi canm
birden vücut ona alışıyo etkiside az oluyor

kallis bana isim var nereye gidecem nerden alacam alırken ne dicem bacım yaaaa sizde bilmece gibi konuşuyosunuz anam bende zenan gibi mutlu olmak istiyoırum :))))

oy mehalim oyyy
eminim ki sende mutlu olacaksın bende avonun kremini almıştım sürüp sera ile sarıp terliyodum yanı spor oyun faylan oynuyodum işe yaradı mı bilemiyorum
ama kısaca özetleyecek olursak
bol su gazlı içeçekler bunları çıkartıp ter de atarsan banyoda da liflenirsen bu sorunlar gider canım
yağ içinde bir akaar git yada çoğu marktte doğal yağlar satılıyo bunlar işe yarayacaktır canım:lepi:

şaşkın naber iyimisin senle konuşmak nasip olmamıştı bende varım takımda canımm hatırlatim kendimi didimm memnun oldum buarada takımımız 1 numaradır..çok iiyi yaptın gelmekle

iyiyim canım sağol, Sen nasılsın? evet takım süper ama ben gelmedim Mehalim ve Kalis velilerim sürükledi beni buraya kaydirigubbakcemile3 canıma daha rahat okuyabilmek için :mymeka: ellerinin altında durayım diye :eek:klava:

kadisim benim rüyalarım çıkar hislerim kvvetlidir.. ben reiki de test ettirdim medyamustlik yapabilirmişim eğitim alırsam bide beyin okuma gücü olurmuşş bendee yani 3cü göz grubua giriyomuşum ama gidit eğitim almak lazım.ilerletmek için. her insanda varmış bu gibi esrar bilgiler ama kimse farketmiyor.

yaff gül böyle metafizik şeylere bende ilgiliyim hatta bir süreidr reikiyi araştırıyorum eğitimde almak istiyorum ama nevşehirde nerrrrrrrrrrrdeeeee of of

bu arada öğlen koca bir salata yedim ton balıklı ama yağsız sonra yarım elme ve ayva ile salata yaptım ona yedim
fal mı hımm bi ara çok baktırıdımda artık uğraşmıyorum sen desene bakım hangi burçtansın şaşkınım
bölgesel incelmeyle ilgili yeri araştırdım okadar çok şey tarif ediliyorki kafam karıştı şimdi ben nivea denesem aktardaki yağlarımı şuanda avon kullanıyorum ama düzenli değil oda bitmek üzere zaten

Son düzenleme:
afiyet olsun mehalimm bende çorba pilav yedim
bende ilgileniyorum reiki ile ama maddiyat zorda şuan ama ilerleticem.. çünküm rüyalarım çıkar kesin ve yorduğum rüyalarda çıkar arkadaşların. kahve falı az bakarım çıktığı olur.. evt şaşkın hangi burçsun.

Her özelliğiyle tam bir yengeç'im sositososito Ben baktırmaya bayılırım sırf fal için kahve içerim normalde hiç aram yoktur. Belli aralıklarla sırf stres atmak amacıyla baktırırm. Burda cafelerde bakılıyo.

X