41 Meryem suresi 💛

Magnifiaque

🫶🏻💛
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2020
10.663
28.103
Guncel liste
💛

Life light Life light ELIF ( hayırlısıyla tup bebek transferimin pozitif sonuçlanması ve sağlıklı sıhhatli bir bebek dünyaya getirmek.

Magnifiaque Magnifiaque MERVE (Hayirlisiyla ikiz evlat sahibi olmak )

@Elif 8887[/USER] ELIF ( hayırlısıyla evlat sahibi olabilmek için ve hamile kaldiginda düşük yapmamak )

burcusami burcusami BURCU (sağlıkli hayırlı evlatlar )

Havva Aras Havva Aras

MUSTAFA AYBARS (Kolay hayirli bir dogum olsun evladina sag salim kavussun, saglikli hayirli evlat olsun, ömrü guzel olsun )

Z zinciriye ELANUR (rabbim hayırlı ,sağlıklı, tez zamanda pozitifi görüp tüm isteyenlere içlerindede bana evlatlarımızı kucağımıza nasip eylesin)

@H MHATICE (hayirlisiyla evlat sahibi olmak )

Oriana Oriana MERVENUR (Bismillahirrrahmanirrahim Allahım Merve Nur kuluna saglıkla hamile kalıp sağlıkla hamilelği devam edip hayırlısıyla saglıklı sıhhatlı evlatlarını kucagına alıp kavusmayı nasip et ya Rabbim )

@AsiltutkuGULCAN (öncelikle eltimin ve tüm isteyenlerin hayirli sağlıklı evlat sahibi olabilmeleri, benim hamileligimin ve doğumumun sağlıklı ve kolay geçmesi iki evladımı da hayırla sağlıkla büyütebilmek nasip olması. )

@Renkli Fiyonk HILAL ( hayirlisiyla kolay bir dogumla yavrusuna kavusmak icin)

@goahPINAR (hayirlisiyla evlat sahibi olmak )

@Mimariye OZGE (hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip olması)

kun fe yekunnnn kun fe yekunnnn

R rana20

evremmrv evremmrv . Niyetim şu rabbim hamile kalmayı ve bebeğimi sağlıkla kucağımı almayı nasip etsin

KelebekkB KelebekkB
S sedna03

V Vavin

M Mucizebekleyis CANSU ( tüp bebek tedavisinde sağlıklı bi şekilde pozitifi gormek )

Z Zerre ELIF (hayirli bir is icin fetih suresi )

Son düzenleme:
Selam kizlar yarin mubarek uc aylarin baslangici olan Recep ayına giriyoruz Bu mubarek gunlerde hayirlisiyla evlat sahibi olmasi niyetiyle ISSIZZ ISSIZZ arkadasim icin 41 Meryem suresi topluyorum 💕Sizlerden de yardim bekliyorum tabi Meryem suresi okuyabilcek olan varmi 🥰 haftaya Cumaya kadar 💛
Son 40
Bi tane okurum inşallah canım daha fazla okursam yazayım

Selam kizlar yarin mubarek uc aylarin baslangici olan Recep ayına giriyoruz Bu mubarek gunlerde hayirlisiyla evlat sahibi olmasi niyetiyle ISSIZZ ISSIZZ arkadasim icin 41 Meryem suresi topluyorum 💕Sizlerden de yardim bekliyorum tabi Meryem suresi okuyabilcek olan varmi 🥰 haftaya Cumaya kadar 💛
Son 40
Bi tane de ben okuyayım canım Rabbim bir an önce sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin ISSIZZ ISSIZZ gerçekten yürekten istiyorum ♥️

Kızlar ALLAH hepinizden razı olsun inşallah.. Rabbim herkese sağlıklı hayırlı ömürlü evlatlar versin Inşallah şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine.. Rabbim hepimizin sonunu hayır etsin inşallah.. Magnifiaque Magnifiaque Çok teşekkür ederim bu ince davranışın için ALLAH seninde muradını versin Inşallah Hayırlısı ile 🤲 Iyiki varsınız canlar..

Kızlar vallaha ağlattınız 😭😭😭 beni ..
iyiki sizi tanımışım iyiki bir şeyler vesile olmuş..
Rabbim hepinizin muradını versin Inşallah Hayırlısı ile 🤲
Benimde 10 seneden sonra oldu. Umudunu kaybetme kimseyi dinleme zor ama tıka kulaklarını.Rabbim çok büyük 🤲

İnşallah Rabbim muradına kavuşturur. Sağlıklı sıhhatli hayırlı tombiş tombiş evlatların olsun inşallah 😍 ben de bir tane alırım kuzucugum 😍
Bonus Bonus cok sagol saymissin birde 💕
KALAN 35
Kizlar hepinizden ayri ayri Allah razi olsun ♥️Su mubarek gecede hepinizin gonlundeki dualar kabul olsun insallah
Hangimizîn duasi kabul olur bilinmez insallah rabbim ol der ve olur 💛
ISSIZZ ISSIZZ iyiki bende seni tanimisim insallah mutluluk gozyaslarinida goruruz 😍

Magnifiaque Magnifiaque amin inşallah RABBİM hepimizin yüzünü güldürsün canım benim.. her namazım da hepimiz için dua ediyorum 🤲🤲🤲
kendim de okuyabiliyor muyum kendim için ? Eğer okursun dersen bende alırım 🤣🤣😍 🤲
Evet ISSIZZ ISSIZZ biz 40 tane okuyalim en son 41 inciyi sen oku duala 😍
Soylemeyi unutmusum 🙈
Allah razi olsun insallah kabul olur dualarimiz

X