3 yıl önce 2. Evliliğinden boşanan kaynanam bana kendi kullandığı fantezini birden bire çekmecesinden çıkarıp bana verdi

Yavrun falan degilim agzini topla bu bir. 41 yasinda koca kadinim. Koylu olmadigimiz icin yun yatak falan yapilmadi evlenirken. Simdi daha fazla canimi sikmadan uza surdan hadsiz
Ben köylüyüm benim de yün yatağım yok. Anlı şanlı bi gelin olamadım demek bu gece de buna yakalım :KK14:

Hiç bişey demedi giyersin al al oğlum duymasın dedi
Bu nasıl bir şey ya, kuytuda memura rüşvet verir gibi "al al hadi" mi dedi?
Çok mantıksız her şey.
İnsanın böyle bir saçmalığı kabul etmesi için ne kadar önemli bir işi olabilir, ne kadar acelesi olabilir? Zaten aynı evde yaşıyormuşsunuz yanlış anlamadıysam.
Yıkayıp götürün bari oldu olacak, belki vermek istediğiniz mesajı alır feriştah kaynana.

Yavrun falan degilim agzini topla bu bir. 41 yasinda koca kadinim. Koylu olmadigimiz icin yun yatak falan yapilmadi evlenirken. Simdi daha fazla canimi sikmadan uza surdan hadsiz
Çok afedersin teyzeciğim. Yazı tarzından ve kurduğun cümlelerden max 18 yaş diye düşündüm. İyi geceler hanım teyzem♥️🌹

Bu nasıl bir şey ya, kuytuda memura rüşvet verir gibi "al al hadi" mi dedi?
Çok mantıksız her şey.
İnsanın böyle bir saçmalığı kabul etmesi için ne kadar önemli bir işi olabilir, ne kadar acelesi olabilir? Zaten aynı evde yaşıyormuşsunuz yanlış anlamadıysam.
Yıkayıp götürün bari oldu olacak, belki vermek istediğiniz mesajı alır feriştah kaynana.
Ya acelem vardı uzatıp durdu al al dedi işte. Bir yere yetişmem lazımdı. Eve varınca poşete koydum geri vericem zaten

images.jpeg

X