Cuma Zayıflama Yarışması 3. Takım

Selam kizlar
Evet malesef takım kapanıyor
Listede olan ve olmayan arkadaşlar istediğiniz takıma geçebilirsiniz takim bulamazsanız bir günde yarın sonkez listede paylaşırız haftaya yeni takima geçersiniz
İzne ayrilmak isteyen mezun olmak isteyenler de yarın listede belirtilir

Çok üzgünüm bir sinüzit belasına tutuldum 1 aydır çekiyorum ikinci antibiyotik tedavisine başladık
Berbat günler geçiriyorum
Kendim diyet yapamayınca sizede odaklanamiyorum
Hakkınızı helal.edin kizlar
Bir kaptan gozetiminde.daha motive olacaksınız

Yarın uğrarım.bi aksilik olmazsa S Sismaniye la hallederiz son islemleri

Selam kizlar
Listede olan ve olmayan arkadaşlar istediğiniz takıma geçebilirsiniz takim bulamazsanız bir günde yarın sonkez listede paylaşırız haftaya yeni takima geçersiniz

Çok üzgünüm bir sinüzit belasına tutuldum 1 aydır çekiyorum ikinci antibiyotik tedavisine başladık

gecmis olsun canim :KK43:
bende de var. dun dondurma yedim soguk aldim biraz hemen basladi genis akintisi.
ben de mezun olana kadar izne ayrilmayayim dedim ama kaptansiz olmuyor :KK43: simdi de iki kilo icin baska takima alismak falan hic icimden gelmiyor.

Selam kizlar

Gulsah cok gecmis olsun tatlim
Keske bi arkadas bulunsaydi kaptanlik icin :KK43:

bende de var. dun dondurma yedim soguk aldim biraz hemen basladi genis akintisi.
ben de mezun olana kadar izne ayrilmayayim dedim ama kaptansiz olmuyor :KK43: simdi de iki kilo icin baska takima alismak falan hic icimden gelmiyor.
Sen kesin kararlimisin cnm kaptanlik icin

Selam kizlar

Gulusum sen genemi hasta oldun kıyamam geçmiş olsun canım benim 😘(Ben dilek bu arada nick degisiklini seviyorum 😄)
Balım takimada üzüldüm ilk gözümüzü açtığımız yer burası yasemin Ayferin Merve'nin Olduğu zamanlar Geldi aklıma dahami gençtik biz acaba ozaman daha çok gulerdik sanki😢 Yo yo ben yaslanmisim anam gibi herşeye duygulanir olduğuma göre 🙃Seviyom kız seni 😍 Bi sen bı keçiboynuzu vazgeçilmezim biliyosun🤣🤣

Gulusum sen genemi hasta oldun kıyamam geçmiş olsun canım benim 😘(Ben dilek bu arada nick degisiklini seviyorum 😄)
Balım takimada üzüldüm ilk gözümüzü açtığımız yer burası yasemin Ayferin Merve'nin Olduğu zamanlar Geldi aklıma dahami gençtik biz acaba ozaman daha çok gulerdik sanki😢 Yo yo ben yaslanmisim anam gibi herşeye duygulanir olduğuma göre 🙃Seviyom kız seni 😍 Bi sen bı keçiboynuzu vazgeçilmezim biliyosun🤣🤣
aa baktim eski nickine simdi. beni bu takima sen cagirmistin katilmak isteyenlerden sonra da gitmistin :KK53:
bu takim sayesinde 2. kez hedefime ulastim ben de :cry:

aa baktim eski nickine simdi. beni bu takima sen cagirmistin katilmak isteyenlerden sonra da gitmistin :KK53:
bu takim sayesinde 2. kez hedefime ulastim ben de :cry:
AA gercekmi😍😍
O dönemde kapanma durumu söz konusu olunca destek için gelmiştim 🙃
Bu son mezuniyetin olur inşallah bir daha kilo almazsin canım😘

Geçmiş olsun Allah şifanı versin canım .boğaz akıntısı kronik oldu artık biraz soğuk algınlığında başlıyor.

Hakkını helal et çok iyi idare ettin, sayende takım hiç boşluğu yaşamadı. .67 lerden 63 leri görmek bile benim için güzeldi. :KK19:

Günaydın kızlar ben başka takıma katılmak istemiyorum. Sürekli aklımda diyet fikri ile dolaşmak hoşuma gitmiyor artık dürtü oldu resmen. Ben izinliydim zaten . sahgull sahgull S Sismaniye
tamam canim ama gecen izin yazamamistik son kez bildirim yapman gerekiyor o yuzden.
Geçmiş olsun Allah şifanı versin canım .boğaz akıntısı kronik oldu artık biraz soğuk algınlığında başlıyor.

Hakkını helal et çok iyi idare ettin, sayende takım hiç boşluğu yaşamadı. .67 lerden 63 leri görmek bile benim için güzeldi. :KK19:
aynen kroniklesti.
siz hakkinizi helal edin bu surecte uzdugum kirdigim olduysa.
salip kilo alma hee cok zor veriliyor bak :)

Günaydın kızlar. Bende istirahatliyim, kafamı bile kaldıramıyorum. Son kilo bildirimimle beraber izne ayrılmak istiyorum. IMG_20200214_095433.jpg
Geçen hafta=69.3
Bu hafta=68.8
Fark=0.5

X