Gebeliğe Hazırlık 26 Aralık 2023 transfer olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya evet herkes en erken 8 yada 9.gün yap diyor. 5.gün çok erken gibi, merakta ediyorum ama dediğiniz gibi olmasina rağmen negatif cikarsa sıkıntı.
Ben iki gün önce yaptım negatif çıktı diye ilaçları bile kullanmak istemedim. Bir gün önce yapıp negatif çıkıp test günü pozitif görenler bile çok

Ben iki gün önce yaptım negatif çıktı diye ilaçları bile kullanmak istemedim. Bir gün önce yapıp negatif çıkıp test günü pozitif görenler bile çok
Evet ilaçları kendiliğinden birakan bile varmış. Sonradan pozitif olduğunu görmüş. Kimisi diyor 6.gun cikti kimisi test günü bile cikmadi. Aslinda erken yaparken negatif cikabilir diye yapmak gerekiyor. Bende erken gebelik testi var ama bilmiyorum merak beni bitiyor😁

Direk negatif oldu canım . Erken yapıp varsada tek çizgi görüp üzülmenizi istemem
Sağol canimm o kadar haklısın ki.. etken test yapan arkadaşlara kızıyordum ta ki kendim transfer olana kadar. Ama 5. Gün banada erken geliyor dayanicam sanırım. Ben bi de kan testine daha çok güveniyorum. En doğru sonuç orda çıkıyor sonuçta. İnşallah bu sefer iki cizgi sana merhaba burdayim der 🥰

Sağol canimm o kadar haklısın ki.. etken test yapan arkadaşlara kızıyordum ta ki kendim transfer olana kadar. Ama 5. Gün banada erken geliyor dayanicam sanırım. Ben bi de kan testine daha çok güveniyorum. En doğru sonuç orda çıkıyor sonuçta. İnşallah bu sefer iki cizgi sana merhaba burdayim der 🥰

İnsan günleri saatleri sayıyor ama negatif sonuç görünce çok üzülüyor. Eğer yaparsan erken gebelik testi yap mutlaka . İnşallah birde iki çizgi için mutluluktan ağlayalım

X