2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Çatlatma iğnesini erken mi veriyor doktorlar acaba
Bende öyle olmuş Aralık ayinda erken verilmiş demek ki bu ay test ile takip ettim ve 4 gün sonra çatladı tabiki herkes için geçerli olmayabilir kiste cevirebilir ama doktor kontrolünde özellikle takip ettirip bir kez iğnesiz denenebilir bence

Bende öyle olmuş Aralık ayinda erken verilmiş demek ki bu ay test ile takip ettim ve 4 gün sonra çatladı tabiki herkes için geçerli olmayabilir kiste cevirebilir ama doktor kontrolünde özellikle takip ettirip bir kez iğnesiz denenebilir bence
Tabi doktor kontrolünde ilerlemek her zaman en güzeli inşallah bizde güzel haberler alırız

E
İnşallah canım insAllah bende eski başlıkları okuyordum klomen kullananları vakit geçsin diye 😂klomenle 3 aydır olmayanlar feMera istemişler onunla da hamile kalanlar varmış bakalım bizim nasipte ne var ♥️
Evet onu çok söylüyorlar inşallah Allah ol der ve olur da ihtiyacimiz kalmaz 😌❤️

Hadi inşallah bu ay güzel haberi alırsın🙏🏼🙏🏼🙏🏼 ilk defa mı klomen kullanıyorsun
İnşallah canım hep beraber evet canım ben de ilk defa kullanıyorum günde 1 adet başladık bakalım bu ay olmazsa bidaki ay 2 tane icicekmisim yine olmazsa rahim filmi çektirecek ben Smdi çekilsin istedim ama çok riski var dedi en ufak enfeksiyon kapsa aylarca uğraşırsın vs. Dedi 2.3 ay klomen kullanalım öyle cekelim dedi bende güvendim bakalım ama rahim filmi çektiripte hamile kalan kişide çokmus bende o yüzden istemiştim özele de çok pahalı 10 bin dediler bende 2.3 ay beklemeyi tercih ettim hem o zamana kadar da 1 yılım dolmuş olur

Kızlar merhaba ilaçla beraber ovulasyon testi kullandınız mı

Canım ben ilk defa bu ay klomen kullanıyorum ve ovu testi kullanmayacam zaten doktor takip ediyor yumurtaları 3.4 ay kadar kullanmıştım ben hepsinde yakaladım yumurtlama çatlama değerlendirdim ana tutmadı malesef ☹ama sen içim rahat etsin istersen kullan tabi.
Ovulasyon testi yapınca pik görulen gün mü yüksek gün oluyor, yoksa çatlama olduğu gün mü şans daha yüksek? Ovulasyon testi hiç kullanmadım , önceleri bilmiyordum kimse de söylemedi bana 🙈

İnşallah canım hep beraber evet canım ben de ilk defa kullanıyorum günde 1 adet başladık bakalım bu ay olmazsa bidaki ay 2 tane icicekmisim yine olmazsa rahim filmi çektirecek ben Smdi çekilsin istedim ama çok riski var dedi en ufak enfeksiyon kapsa aylarca uğraşırsın vs. Dedi 2.3 ay klomen kullanalım öyle cekelim dedi bende güvendim bakalım ama rahim filmi çektiripte hamile kalan kişide çokmus bende o yüzden istemiştim özele de çok pahalı 10 bin dediler bende 2.3 ay beklemeyi tercih ettim hem o zamana kadar da 1 yılım dolmuş olur
Rahim filmi için çok pahalı demişler ben bu ay çekildim ve çekildiğim yerden çok memnun kaldım tıkanıklık vs olmadığı için hiç kanamam olmadı sadece gün içinde verdikleri sıvı aktı o kadar, enfeksiyon olmaması için de 5 gün antibiyotik kullandım çok şükür bi sıkıntım olmadı. Ben ilk önce başka bi doktora gitmiştim beni rahim filmi için çok korkuttu ama sonra başka bi yer buldum ve iyi ki orda çektirmişim dedim en azından tüplerim mi tıkalı soru işareti aklımdan gitti

Ovulasyon testi yapınca pik görulen gün mü yüksek gün oluyor, yoksa çatlama olduğu gün mü şans daha yüksek? Ovulasyon testi hiç kullanmadım , önceleri bilmiyordum kimse de söylemedi bana 🙈
İnan bu konuyu çok araştırdım ama herkes farklı bi şey söylüyor😄😄 kimi yumurtlamadan 2 gün öncesi diyor, kimi yumurtlama günü diyor, kimi ise çatladığo gün diyor, işin içinden çık çıkabilirsen😄😄 bence biraz nasip kısmet işi ya ben çok uzun süre test kullandım gerçekten güzel değerlendirdik peş peşe değerlendirdiğimiz de oldu gün aşırı değerlendirdiğimiz de ama nasip olmadı bi türlü

Evet canım iki çizgide aynı koyulukta gördün mü hemen ilişkiye başla siliklesesiye kadar her gün iliski olsun çünkü pik günü ve sonrasında ki 3 gün dahil toplam 4 gün çok önemli pik deMek yumurta olgunlaştı çatlamak üzere deMek pik günü de ilişki olsun ki içeride sprem olsun çatlar çatlamaz dölleme sansi daha yüksek

Rahim filmi için çok pahalı demişler ben bu ay çekildim ve çekildiğim yerden çok memnun kaldım tıkanıklık vs olmadığı için hiç kanamam olmadı sadece gün içinde verdikleri sıvı aktı o kadar, enfeksiyon olmaması için de 5 gün antibiyotik kullandım çok şükür bi sıkıntım olmadı. Ben ilk önce başka bi doktora gitmiştim beni rahim filmi için çok korkuttu ama sonra başka bi yer buldum ve iyi ki orda çektirmişim dedim en azından tüplerim mi tıkalı soru işareti aklımdan gitti
5 bin felan deselerdi inan hemen çekilirdim canım ama bizim memlekette bir tane özel hastane olunca oda ateş pahası fırsatçılar işte 🥺

Sen eşinde sprem sorunu yoksa canım gün aşırı dene her ay biri denk gelmezse biri denk gelir arkadaşın dediği gibi Allah istedi mi denk gelmeden de haMile kalırız 😂demekki şuan bizim sıPaların vakti değil

Ben pazartesi yumurtlama salı çatlama gördüm canim beklemedeyim 😌 Kaldi 13 gün... 🤲🏻
Allah'ım nasip etsin şimdi hemen canım insAllah hayırlı haberler versin Rabbim en kısa zamanda emeklerimizi boşa çıkartmasın boynu bükük bırakmasın bizi ♥️

Amiiin ne güzel dua ettiniz,birbirimizi haberdar edelim 🤲🏻🧡
Ederim canım tabi ki bende kara kara şey düşünüyordum doktor ilaç bitti mi 3 gün sonra gel dedi 10. gün 10. Gün de cumartesi günü oLuyor tatil bende diyorum acaba 9. Gün mü gitsem 1 gün önceden yoksa aceleye gerek yok mu gün de 1 tanede içtim ya ben pazartesi gitsem geç mi kalmış olurum 12. Gün oluyor randevu bulamadım mecbur sabah 8 de gidip sıra almam gerekiyor Allah bilir kaç saat bekleyecem 3.4 saat tek başıma sorun olmazda bide benim çocuk var onunla rezil olmayım otlarda diye sence canım ne yapıyım

Ederim canım tabi ki bende kara kara şey düşünüyordum doktor ilaç bitti mi 3 gün sonra gel dedi 10. gün 10. Gün de cumartesi günü oLuyor tatil bende diyorum acaba 9. Gün mü gitsem 1 gün önceden yoksa aceleye gerek yok mu gün de 1 tanede içtim ya ben pazartesi gitsem geç mi kalmış olurum 12. Gün oluyor randevu bulamadım mecbur sabah 8 de gidip sıra almam gerekiyor Allah bilir kaç saat bekleyecem 3.4 saat tek başıma sorun olmazda bide benim çocuk var onunla rezil olmayım otlarda diye sence canım ne yapıyım
yani emin konusmayim yine canim ama 12. Gün gitmen daha mantıklı çocukla zor olur dersen çünkü zaten çok düşük ihtimal 12. Günden önce hemen büyüyüp catlamasi adet döngün kaç gün? İlac kullandığın için 14 günden sonra olur muhtemelen yumurtlaman zaten. Çocuk olmasa gidiver cuma da nolcak derdim ama zor olur pzt git sen Allaha emanet et 😊 evet adetten hemen sonra yumurtlayan da çok oluyor 14 günden önce yani ama istisna ve ilaç kullanmissin bence cuma erken olur bir tık

Evet canım iki çizgide aynı koyulukta gördün mü hemen ilişkiye başla siliklesesiye kadar her gün iliski olsun çünkü pik günü ve sonrasında ki 3 gün dahil toplam 4 gün çok önemli pik deMek yumurta olgunlaştı çatlamak üzere deMek pik günü de ilişki olsun ki içeride sprem olsun çatlar çatlamaz dölleme sansi daha yüksek
Teşekkür ederim, belki Bi dahaki ay denerim 🙈

X