2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    293
Beta verdiğiniz günün testi var mı
beta verdikten bir gün öncesi
IMG_4853.jpeg

Benimki tam 31 Ocak-1 Şubat hangi gruba dahil olayım bilemedim o yüzden ikisini de takip edeceğim 😂
Hahaha merhaba benim de öyle bir durumum var. Bana göre Ocak sonu ama doktora göre şubat başı da olabilirmiş. Bende o yüzden iki grubu da takip edeyim dedim. Sağlıkla büyüsün inşallah bebişlerimiz 🙏

Kızlar selam

Bnde c. Tesi sabahı test yapıcam
İnşallah şubat annesi olurum artık🙏

Ocak ve mart ayında 2 kımyasalım var😔
İnşallah rabbimin izniyle bu ay hayırlı ve sağlıklı bi gebelik olusur🙏
Ramazan ayında hsg cekıldım
İnşallah vesile olur
Selam kızlar
Benim testim pozitif çıktı
İnşallah gebeliğim daim olur ve şubat annesi olurum 🙏🙏

Herkese merhabalar.. Hepimizin hayırlı olsun kızlar💐 benim de SAT 29 Nisan, 1 haziranda idrar testinde ikinci çizgi biraz silik çıktı. 3 haziran (dün) doktora gittik keseyi henüz göremedi doktor, kanda Beta HCG baktı 1640 çıktı.
B-hCG yüksek çıkmış acaba ikiz mi diyenler oldu, sizce de yüksek mi?

Fotoğrafını atar mısınız bakalım görelecek miyim😅 benim bata 11 gün var daha ama ben bu ay ovülasyon testi yapmıştım adetin 7. günü yumurtlama oldu yumurtlamanın üzerinden 12 gün geçince de kaset test yaptım direkt çıktı. Dün kan verdim 168 çıktı değerim. Sata göre 3 haftalık oluyor daha
Merhaba bende yumurtlamanın 14 günü test yaptım 168 çıktı artısa baktınızzmı

Herkese merhabalar.. Hepimizin hayırlı olsun kızlar💐 benim de SAT 29 Nisan, 1 haziranda idrar testinde ikinci çizgi biraz silik çıktı. 3 haziran (dün) doktora gittik keseyi henüz göremedi doktor, kanda Beta HCG baktı 1640 çıktı.
B-hCG yüksek çıkmış acaba ikiz mi diyenler oldu, sizce de yüksek mi?
Benim sat 30 nisan 11 mayıs yumurtlama gördüm 29 mayısta kan vermiştim 1633 çıkmıştı. Normal değerler arasında gibi. Sağlık ocağındaki doktor bakmıştı ama o böyle bir şey söylemedi.

Herkese merhaba, cuma günü gebelik testim çift çizgiydi cumartesi kan verdim 248 çıktı hcg değerim. inşallah bu kritik zamanları hayırlısı ile bitiririz hepimiz. sat tarihime göre 4. hafta içindeyim bugün çok fazla kasık ağrısı çekiyorum böyle olanınız var mı?

X