💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

kızlar benim lekelenmem durmuştu 2 gün gelmeyince asistana yazdım fitil ve corasprine devam et dedi 2 kez koydum kahve minik lekeler yine geldi soruyorum asistana devam günlük 1 ped kadar normal dedi kanama artarsa yakın bir hastanede muayene ol dedi sadece ne yapacağımı şaşırdım

kızlar benim lekelenmem durmuştu 2 gün gelmeyince asistana yazdım fitil ve corasprine devam et dedi 2 kez koydum kahve minik lekeler yine geldi soruyorum asistana devam günlük 1 ped kadar normal dedi kanama artarsa yakın bir hastanede muayene ol dedi sadece ne yapacağımı şaşırdım
canım olabiliyor lekelenmeler , Gittiğin tüp bebek merkezi şehir dışında falan mı ?

Bisey gören var mı 🥺 transfer+6 iki 3. gün embriyosu
IMG_2067.jpeg

Ben de 6 tane kullanıyorum. Bir gün unutunca hepsini akşam içmiştim ertesi gün öğlene kadar başım dönmüştü :) sabah öğle akşam 2 2 2 içebilirsin dediler. Şimdi 3-3 içiyorum. Biraz uyku yapıyor ilk başta. Başka bir şey fark etmedim.

Ben 3 tane kullaniyorum sabah ogle aksam 1 tane

4.
Sabah 2
Akşam 2

Ben 3 kere içiyorum

ben sabah 2 akşam 2 içiyorum

Sabah 1 ,akşam 1
Teşekkürler kızlar cevap için.
Dr bana transfer hazırlığında 2+2+2 kullanmamı istedi ama ben 1+1+1 kullandım. Şimdi transfer sonrası 2+2+2 kullanıyorum.
Bana fazla geliyor da, bazen şeytan dürtüyor 1+1+1 kullan gitsin diye, sonra olumsuz sonuclanirsa buna yorarik vicdan azabı çekmemek için 2+2+2 kullanmaya devam edeyim

Dr bana transfer hazırlığında 2+2+2 kullanmamı istedi ama ben 1+1+1 kullandım. Şimdi transfer sonrası 2+2+2 kullanıyorum.
Bana fazla geliyor da, bazen şeytan dürtüyor 1+1+1 kullan gitsin diye, sonra olumsuz sonuclanirsa buna yorarik vicdan azabı çekmemek için 2+2+2 kullanmaya devam edeyim
Canım doktorunu dinle sonra senin de dediğin gibi Allah korusun olumsuz bir sonuç alırsan buna sebep bulursun

Doktorunuz ne diyorsa onu yapın. Bu süreçte kullandığımız ilaçlar biraz ağır insanın psikolojisini bozuyor, sürekli vücudumuza hormon yüklendiği için. Ama doktorlar da hepimizin sonuçlarına, tahlil değerlerine göre veriyor ilaçları. Biraz katlanıcaz 😇

X