2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

10. Gün değerim 45
12. Gün değerim 67
14. Gün değerim 113
17. Gün değerim 111
18. Gün değerim 156
20. Gün değerim 182

Kızlar değerlerim bu şekilde.
Bugün hemşireye yazdım, ilaçları bırakıyorum kimyasal oldu sanırım dedim, yükseliş var ilaçlara devam edin diyor. Değerim 111 olup düşünce ilaçları bırakmak istedim, yine devam ettirdiler.

Bunlar dalga mı geciyorlar, bu gebelik bu artislarla ilerler mi hiç 😠

10. Gün değerim 45
12. Gün değerim 67
14. Gün değerim 113
17. Gün değerim 111
18. Gün değerim 156
20. Gün değerim 182

Kızlar değerlerim bu şekilde.
Bugün hemşireye yazdım, ilaçları bırakıyorum kimyasal oldu sanırım dedim, yükseliş var ilaçlara devam edin diyor. Değerim 111 olup düşünce ilaçları bırakmak istedim, yine devam ettirdiler.

Bunlar dalga mı geciyorlar, bu gebelik bu artislarla ilerler mi hiç 😠
ilerleyen oluyormuş, şans vermek istiyorlar, baştan düşük düşük gidip düzelen ve doğan örnekler var, yanlış umutlandırmak istemem ama net örneğini biliyorum, bir şans vermeye değer en azından, biraz sabretmeye çalışın ve bol şans, gönlünüze göre olsun inşallah.

ilerleyen oluyormuş, şans vermek istiyorlar, baştan düşük düşük gidip düzelen ve doğan örnekler var, yanlış umutlandırmak istemem ama net örneğini biliyorum, bir şans vermeye değer en azından, biraz sabretmeye çalışın ve bol şans, gönlünüze göre olsun inşallah.
Canım 3 gün sonra 6 haftalık olucam değer 180 de hala.

Şehir dışında tedavi olmuştum. Ancak telle iletisim kuruyorum hemşireyle.

Burdaki doktor da, kimyasal yapısı bozulmuş embriyo var içeride, ilaçları kullandıkça adet olmuyorsun, oda kendi kendine hormon üretmeye devam ediyor çok az da olsa. İlaçları bıraksan adet olacaksın diyor

İnşallah çok korkuyorum gitmeye hemde çok istiyorum öğrenmeyi 🥰 geçen sefer ki transferimde 2. Ayda kürtaj olmak zorunda kalmıştım yine aynı şeyler olur diye hep diken üstündeyiz 🫣 bi de dünden beri lekeleniyorum korkuyorum o yüzden 🥲 umarım bu gruptaki herkes güzel haberler alır sağlıkla yavrusunu/yavrularını kucağına alır ❤️
İnşallah gönlünüzce olur her şey içinizi ferah tutun 🤲🏻 kürtaj sebebiniz neydi 🙄

kızlar acil yprumlarınıza ihtiyacım var 5.gün embriyosu bugn transfer dahil 8.günü normal kaset testte idrar yaptım hayali cizgi var gbi geliyo bn mi öyle görüyorum
IMG_5968.jpeg

X