2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar biliyosunuz transferim başarısız oldu pazartesi regl oldum, bugüne kadar kahverengi ve oldukça az oldu kanamam, fakat az önce doku gibi , nasıl tarif edeceğimi bilemiyorum, bir şey geldi, nasıl desem organ parçası gibi, hani kolonoskopi görüntülerinde parlak ıslak bir yüzey görünür ya öyle bir doku parçası gibi. Başarısız olanlarda böyle bir deneyim yaşayan oldu mu?

Kızlar biliyosunuz transferim başarısız oldu pazartesi regl oldum, bugüne kadar kahverengi ve oldukça az oldu kanamam, fakat az önce doku gibi , nasıl tarif edeceğimi bilemiyorum, bir şey geldi, nasıl desem organ parçası gibi, hani kolonoskopi görüntülerinde parlak ıslak bir yüzey görünür ya öyle bir doku parçası gibi. Başarısız olanlarda böyle bir deneyim yaşayan oldu mu?

Benim ilk transferim başarısızdı o zaman pıhtı pıhtı farklı kanama gelmişti benden de

Kızlarr 6 haftaya girdim sayılır bugün lekelenmem oldu böyle pembe renk korktum acile gittim kese duruyordu etrafında kanama yoktu rahim ağzı enfeksiyonu da kanama yapar dedi enfeksiyonum biraz yüksek çıktı varmı bu durumu yaşayan bebekte tam olarak gözükmüyor dedi kesenin içinde artık görünmesi gerekmez miydi 5+5 hafta

Kızlarr 6 haftaya girdim sayılır bugün lekelenmem oldu böyle pembe renk korktum acile gittim kese duruyordu etrafında kanama yoktu rahim ağzı enfeksiyonu da kanama yapar dedi enfeksiyonum biraz yüksek çıktı varmı bu durumu yaşayan bebekte tam olarak gözükmüyor dedi kesenin içinde artık görünmesi gerekmez miydi 5+5 hafta
Benim bildin kan geliyor cnm senin lekeymis benimde ayni senle 5+5 di dun bizim sukur goruldu ama dusuk riskim var benim inslh bise olmaz bebislerimize sag saglim kucamiza aliriz🤲

IMG_4744.jpeg

Özür dilerim görsel için öncelikle bilgisi olanlar fikir verir belki diye atmak istedim yerleşme kanaması gibi mi değilmi sizce

benimde kızarıklık olunca doktoruma attım görüntüyü hemen dermotoğa gitmemi söyledi gittim bana dermotolog uyuza benziyo pek anlayamadım dedi ama gebelik olduğundan ben ilaç veremem diyip nemlendirici bi krem verdi. Ama hiç kaşıntım vs yoktu tüp bebek doktorumda uyuz ellerde ayaklarda başlar kaşıntı olur ve eşinde de olur bulaşır cünkü uyuz değil o dedi. Dediği gibide değildi zaten nemlendirici kremle 2 3 güne gecti.

Bende günde 5 estrofem kullanıyodum dün itibariyle 4e düşürdük haftaya daha da azaltarak bitircez estrofemi dedi. Progestan dexi bıraktık, 3 günde bir proluton depont, Duphaston günde 3, progestan fitil günde 6, folik asit, corasprin, oksapar bunlar devam şimdilik.
😞o kadar çok ilaç kullanıyoruz ki vücut ne yapsın. İlla bi yerlerden uyarı veriyo. Bu dönemleri sağlıkla atlatalım inşallah 🙏🏻

Benım ılk transferım başarısızdı hıc öyle bıse olmadı

X