2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    273
Kızlar merhaba son regli başlangıç tarihim 23 Mayıs 2 gün önce keseyi gördük doktor 4.5 haftalık dedi ben bu durumda Mart annesi mi olacağım Allah'ın izniyle Şubat annesi mi?

Bu sabah bu şekilde çıktı sonuçlarım. Ama sancım da var. Sizce normal mi? Sizde de oluyor mu?
IMG_6823.jpeg

Merhaba kızlar 8 gün gecikme ile burdayım testlerim pozitif . Ama doktora gitmedim daha acı tecrübelerime dayanarak . Daha önceden 3 kimyasalım vardı çünkü geçen ay da geçirdim adet beklerken hemen hamile kalmışım . Bugün 4+6 yız yarın 5 olcaz sizce kese ne zaman gözükür kalp atışı İçin ne zaman gitmeliyim ..

Eklentiler

• 2F2586D9-016E-44A7-891B-A6BABAB4A750.jpeg
    2F2586D9-016E-44A7-891B-A6BABAB4A750.jpeg
    189,3 KB · Görüntüleme: 92
Merhaba bende yeni üye oldum bu gruba katılmak için reglime 1 gün var kan testiyle bugun öğrendim beta 1046 kese ultrason ile görünmedi🥹 cumartesi alttan kontrol olacak. İnşallah hepimiz sağ salim kucaklarımıza alırız bebişleri🤍

Bu sabah bu şekilde çıktı sonuçlarım. Ama sancım da var. Sizce normal mi? Sizde de oluyor mu?
Eki Görüntüle 3267940
Bende aynı testleri yaptım hastaneye gitmeden ve regliden 1 hafta önce başlayan sancılar yüzünden şüphelendim bugun gittim kan vermeye bence cok normal sancılar bende hala ince sızı seklinde anlık olup gidiyor ve asırı gaz var son 2 gündür hastaneye gidin mutlaka sabah bı beta baktırın inşallah güzel sonuçlarla haber verin 🤍

Merhabalar .. benim de adete bir gün kala 24 çıktı adetten bir gün sonra yani bugün 97 çıktı . Değerlerim düşük sanki di mi ? doktor iyi artmış önemli olan o dedi ama bu sitede baktım değerleri düşük olanların hep sonradan sağlıksız olmuş genelde gebelikleri :KK43: daha önce iki dış gebelik bir de kimyasal geçirdim . Tüp bebek geçen ay negatif oldu yeni transfer düşünürken kendiliğinden oldu . İnşallah Allahım sağlıklı bir gebelik nasip eder .

Merhabalar .. benim de adete bir gün kala 24 çıktı adetten bir gün sonra yani bugün 97 çıktı . Değerlerim düşük sanki di mi ? doktor iyi artmış önemli olan o dedi ama bu sitede baktım değerleri düşük olanların hep sonradan sağlıksız olmuş genelde gebelikleri :KK43: daha önce iki dış gebelik bir de kimyasal geçirdim . Tüp bebek geçen ay negatif oldu yeni transfer düşünürken kendiliğinden oldu . İnşallah Allahım sağlıklı bir gebelik nasip eder .
Değer normal hatta iyi artmış. Kaç olduğu değil 2 günde minimum %60 artması önemli

Değer normal hatta iyi artmış. Kaç olduğu değil 2 günde minimum %60 artması önemli
Daha önceden dış gebeliğimde de çok artmıştı bakalım inşallah sağlıklı olur evhamlıyım biraz :) bir de adet sancısı gibi rahatsızlık var karnımda sürekli üç gündür . Normal midir sizce

Merhaba kızlar sat 30.05 ama bu ay adetimin 20. Gününde pik görüp 21. Günün sabahında yumurtladım bu yüzden beklenen adetim 2-3 gün atıp pazar günü oldu, pazar öğleden sonra kan testi yapıp beta hcg değerimin 40 olduğunu gördüm bugün kontrol için kan testi verdim 89 olmuş. Hesaplamalara göre yumurtlamanın 15 veya 16. Günü sizce değerler nasıl? 2.2 katıyla artmış olmasına çok sevindim ama değer düşük diye içim içimi yiyor. Siz ne dersiniz peki ? İnşallah tüm bekleyenlerle birlikte benim bebeğim de bana tutunup sağlıkla doğarlar🌸

Daha önceden dış gebeliğimde de çok artmıştı bakalım inşallah sağlıklı olur evhamlıyım biraz :) bir de adet sancısı gibi rahatsızlık var karnımda sürekli üç gündür . Normal midir sizce
İnşallah bu sağlıkla gelir. 💗 Yerleşme olduğu için regl ağrısı gibi ağrılar normalmiş. Bende de ara ara oluyor. 😊

X