2024 Lgs Anneleri

Konuyu tam anlamadım adrese göre mi tercih yapicaz böyle bişey olmaması gerekir

lgs anneleri çocuklarınız okula gidiyor mu şuanda? Rapor aldınız mı?
Yok canım almadık okul devam etsin istiyor

Dershane de rapor alıp gelsinler diye bekliyor
Biz de bekliyoruz öyle
Biri kıvılcam yaksa biz de göndermeyecez ama eksiksiz devam ediyolar şimdilik🤷‍♀️

lgs anneleri çocuklarınız okula gidiyor mu şuanda? Rapor aldınız mı?
Merhabalar, bizde devam ediyoruz. Önümüzdeki haftada sınav haftası olacağından devam edecek birde yıl sonundaki mezuniyet için vals yapacaklarmış. Prova koymuşlar, provaya katılmayan dansta olmayacakmış. Okulun senelerdir süre gelen geleneği olduğu için oğlumda dansta olmak istiyo mecbur gönderiyoruZ.

Biz biraz rahattan almaya başladık çünkü psikolojik olarak çok hırpalandı. Kendisi de söylüyor zaten benim psikolojim bu çalışmayı kaldıramıyor diye..

Hanımlar çocuklara bağışıklıklarını destekleyecek bir vitamin kullanıyor musunuz? Eşim ve ben ağır bir şekilde grip geçiriyoruz, oğlumda şimdilik bir belirti yok ama şu süreçte olmasından çok endişeliyiz. Aynı odada bile durmamaya özen gösteriyoruz ama neticede aynı evdeyiz. Beslenmesine dikkat ediyoruz, odasını sık sık havalandırıyoruz...vs ama bunların dışında bağışıklığına destek verecek birşey kullanabilir miyiz? Sakınan göZe çöp batar misali, koca kışı hastalıksız atlatıp şimdi hastalanmamız da ayrı bir konu 🤯

Hanımlar çocuklara bağışıklıklarını destekleyecek bir vitamin kullanıyor musunuz? Eşim ve ben ağır bir şekilde grip geçiriyoruz, oğlumda şimdilik bir belirti yok ama şu süreçte olmasından çok endişeliyiz. Aynı odada bile durmamaya özen gösteriyoruz ama neticede aynı evdeyiz. Beslenmesine dikkat ediyoruz, odasını sık sık havalandırıyoruz...vs ama bunların dışında bağışıklığına destek verecek birşey kullanabilir miyiz? Sakınan göZe çöp batar misali, koca kışı hastalıksız atlatıp şimdi hastalanmamız da ayrı bir konu 🤯
Bizde de aynısı oldu maalesef
Şuan iyi ama ağır geçirecek diye korktum

Oğlum doktor tavsiyesi ile argivit focus kullanıyor

Doktora sorup uygun görürse kullanabilirsiniz

Onun harici klasik ıhlamur, düzenli beslenme ,düzenli uyku fılan

Çok yoruldular psikolojik olarak, fiziksel olarak
O yüzden bağışıklıkları da zayıfladı haliyle
Çok az kaldı kurtulacağız inşallah
Hepsinin gönlündeki yer olsun aminn

Kizim bu sene lgsye girmiyor ama konuyu takip ediyorum .
Ben de bir yerde sorvagen smart sitikolin i ,dr a danisarak kullanilabilecegini okumustum. Size de yazayım dedim.
Sinavda cocuklariniza basarilar ve kolayliklar dilerim . Umarim Allah emeklerinizin karsiligini verir💕

Kızlar benim oğlumda sınav hazırlığı içinde ama yoğun bir çalışması olmadı. Çok iyi bir okulda okumuyor dershaneye gidiyor. Fakat kendini okuldakilerle kıyaslıyor. Onlara göre iyiymiş ama ortalama 410 puanlarinda şuan a herkes okulundakiler gibi değil bunu algilayamiyoruz. Son 23 gün ben daha çok heyecanlıyım bakalım neler olacak
Puan değil yüzdelik dilim daha önemli , sınav kolay olursa puanlar yüksek olur

Konuyu tam anlamadım adrese göre mi tercih yapicaz böyle bişey olmaması gerekir
3 tercih sekmesi olacak

İlki yerel tercih(adrese dayalı olan) bunu mecburen yapmak zorundasınız ikinci bölüme geçebilmek için
Bu ilk tercihte mahallenizdeki okullar açılır onlardan tercih yapacaksınız. En az 1 en fazla 5 tane

İkincisi sınavla alan okulların tercihi bu da lgs yüzdelik dilimiyle alan okullar. 10 tane yazabilirsiniz burda.

Üçüncüsü de pansiyonlu okullar

Öğrenciler yerleştirilirken ilk önce sınavla alan okullara yerleştirmeye çalışır yani ikinci tercih sekmesindeki okullara. Onlara yerleştirme yapamazsa mahalle okullarına yerleştirir.

X