2024 kürtaj olanlar😑/Daha önce kürtaj olanlar ne zaman tekrar hamile kaldınız?

Evet doktor bugün dedi bana. Aşılama ile dogal gebelik arasında çok fark yok. O yüzden normal yolla da gebe kalabilrisin sadece stres yapma olur falan dedi. Ama işte ne bileyim. Şuan kürtaj sonrası ilk reglimi yaşıyorum feci bir ağrı ve kanamam var. Normal herhalde diye düşünüyorum.
Normal canım

Ay canım benim, İnşallah sağlıkla evladına kavuşursun. Araştırılacak mı peki?
Amin canım hepimizi inşallah 🫶🏻 evet baya kan verdim. Hepsinin sonucu çıkınca doktora gideceğim. Trombofili testim çıkmış ama ne nedir bilmiyorum tabi

Merhaba kızlar bizim genetik sonuclarimiz cıktı doktor bir sorun yok dedi ama açıklamada tek gen hastalıkları filan diyo yani biz bu sonuca göre taşıyıcı olsak da ona bakmamışlar mı demek oluyor

Eklentiler

• 20240507_154742.jpg
    20240507_154742.jpg
    132,6 KB · Görüntüleme: 12
Ay canım benim, İnşallah sağlıkla evladına kavuşursun. Araştırılacak mı peki?
Mrb arkdasim, Benimde kurtaj olmam gerekiyor bebegimin kalbi durmus malesef.siz sata gore kac haftalikken kurtaj oldunuz. Birde kurtaj ucretini hatirliyor msun.?? Yurt diisndayim bana verdikleri fiyat baya fazla geldi.

Mrb arkdasim, Benimde kurtaj olmam gerekiyor bebegimin kalbi durmus malesef.siz sata gore kac haftalikken kurtaj oldunuz. Birde kurtaj ucretini hatirliyor msun.?? Yurt diisndayim bana verdikleri fiyat baya fazla geldi.

Merhaba canım, 8 haftalıkken kürtaj oldum
1 ayı geçti. 5 bin lira vermiştim ben. Anesteziliydi. Yurt dışında tabi farklıdır.

X