Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 48,8%
  • erkek

OY: 96 47,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    201
Kızlar 29 mayisa gün verildi demiştim. Dun cok kucuk bi sizi vardı sırtımda bide sürekli kasılıyordu megersem doğum sancisiymis dun 37+2 de bebisimizi kucagimiza aldik çok şükür 3300 gram olarak doğdu 🧿
Maşallah canım Allah analı babalı büyütsün 🧿🧿💐💐
Çok geçmiş olsun canım bir fincan pekmeze bir yemek kaşığı tereyağı koy erişin ocakta üstüne 4-5 damla limon sıkıp iç hem boğaz ağrısını geçirir hem soğuk algınlığına da iyi gelir ben ilaçsız böyle iyileştim
Umudum çok teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Allah razı olsun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Kızlarrr
Bende dayanamayıp gittim bugün doktora bebeğin boynunda kordon var demiştim ya 2 hafta oldu hala kordon 1 tur boynunda doktor birşey olmaz merak etme dedi sen yine hareketlerini kontrol et suyunu güzel iç dedi. Ya çözer ya çözmez merak etme birşey olmaz dedi.
34+3 2.500 kilo olmuşuz boyumuzda 49 cm olmuş🫠
Birde nstye girdim gayet iyiyiz birşeyimiz yokmuş🙏
KOrdon yaramazlığı senin bebe bu🤣🤣🤣
Birsey olmazz benim kızımdada öyle olduu sonra toparlandı
Sen hareketini kontrol edersin hareket etmezse biliyorusn zaten napacağinı
Oohh benle aynı kiloş gidiyoorrr kızzzzzzzzz
😍😍😍

KOrdon yaramazlığı senin bebe bu🤣🤣🤣
Birsey olmazz benim kızımdada öyle olduu sonra toparlandı
Sen hareketini kontrol edersin hareket etmezse biliyorusn zaten napacağinı
Oohh benle aynı kiloş gidiyoorrr kızzzzzzzzz
😍😍😍
Ayy dayak istiyor benimki😂
Haftasına göre kilosu iyi mi yaniii
Bide doktor daha şimdiden 49 cm uzun olacak dediii

Kızlar 29 mayisa gün verildi demiştim. Dun cok kucuk bi sizi vardı sırtımda bide sürekli kasılıyordu megersem doğum sancisiymis dun 37+2 de bebisimizi kucagimiza aldik çok şükür 3300 gram olarak doğdu 🧿
Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsun normal mi Sezaryan mi canım durumunuz nasıl

Kizlar 35+1 haftalık hamileyim kasığımda baski ve ağrı var bacaklarımda ağrı var belimde ağrıyor acaba acile gitsem ne gibi müdahale yaparlar serum filan mı takarlar giden varsa bana cvp verebilirmi korkmalı miyim

Kizlar 35+1 haftalık hamileyim kasığımda baski ve ağrı var bacaklarımda ağrı var belimde ağrıyor acaba acile gitsem ne gibi müdahale yaparlar serum filan mı takarlar giden varsa bana cvp verebilirmi korkmalı miyim
Nstye bağlarlar sancı var mı diye alttan muayene ederler açılma var mı diye çok kotuysen git acile ama geçecek gibiyse bekle derim geçende bende öyle oldum tüm gün öyleydim sonra geçti çok şükür

Evet uyurken özellikle bacak arana yastık koyarsan biraz azalıyor ağrı koymadgm günler bazen yürümek oturup kalkmak bile işkence gibi geliyor
Aaa ben de yastık koyayım canım sağ ol
Ben iki haftadır yaşıyorum o ağrıyı ilk cocugumda hiç bir ağrım yoktu sadece 9 ay kusuyordum o kadar bunda agrimayan yerim yok olsun onlar iyi olsunlarda ne yapalım cekcez
Evet bu ağrılar bile mutlu ediyor bazen, hiçbir şey hissetmeyince de endişeleniyorum 🥰

X