Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,0%
  • erkek

OY: 95 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    200
Çok kötü bunalıma girdim ben.kendimi çirkin hissediyorum sanki eşim beni beğenmiyor artık gibi saçma sapan düşüncelere girdim.saçımı boyatmak istiyorum hayatımda ilk defa tırnak kirpik felan yaptırmak istiyorum komplekse girdim 😭😭
Ben boyatma isini doktora sordum canım organik boya için boyatabilirsin dedi ben dogumdan bi on gün önce boyatıcam nasipse kendi rengime, sonrası bence daha sıkıntı boyatma olayı emzirirken lohusayken kendimi iyi hissetmek istiyorum çünkü beyazım cok fazla ve uzadı

Çok kötü bunalıma girdim ben.kendimi çirkin hissediyorum sanki eşim beni beğenmiyor artık gibi saçma sapan düşüncelere girdim.saçımı boyatmak istiyorum hayatımda ilk defa tırnak kirpik felan yaptırmak istiyorum komplekse girdim 😭😭
Bende öyle hissediyordum geçende eşim bana bakıp siritiyordu dedim ne çok çirkin olmuşum dimi dedim yok dedi çok tatlı olmuşsun öyle biraz keyiflendim 😁

Ben boyatma isini doktora sordum canım organik boya için boyatabilirsin dedi ben dogumdan bi on gün önce boyatıcam nasipse kendi rengime, sonrası bence daha sıkıntı boyatma olayı emzirirken lohusayken kendimi iyi hissetmek istiyorum çünkü beyazım cok fazla ve uzadı
Bende öyle yapmayı düşünüyorum doğuma yakın beyazlarim baya çıktı tabi kapaliyim zaten de yine de kendimi kötü hissediyorum

Yok canım ne usumesi hararet geliyor pisiyorsun bide Haziran sıcağında ben oğlumu Nisan başı doğurdum yine de pisiyordum
Ayy demekki gerçekten her instagram paylaşımına inanmamak lazımmış, öyle bir yazmışlar ki doğumdan sonra vücut aşırı soğuyormuş kalın hırka almalıymışız filannn. Bebek için kalın battaniye alınır ama değil mi benim ilk gebeliğim etrafımda da doğum yapan olmadı yakın zamanda. Haziran sonu benim nasipse yaz olduğundan kafam karışıyor

Ayy demekki gerçekten her instagram paylaşımına inanmamak lazımmış, öyle bir yazmışlar ki doğumdan sonra vücut aşırı soğuyormuş kalın hırka almalıymışız filannn. Bebek için kalın battaniye alınır ama değil mi benim ilk gebeliğim etrafımda da doğum yapan olmadı yakın zamanda. Haziran sonu benim nasipse yaz olduğundan kafam karışıyor
Ben orta kalınlıkta bi battaniye bi de müslin örtü koydum canım cok kalın alma

Kızlar buaradaaa hastaneden gazınızı vermeden çıkamıyorsunuz isterseniz kayısı hoşafı yapın getirin peşinizee bi tarif daha var incir dut falan sanırım arkadaşımın tavsiyesiyle onuda yapıcam
Sezaryanlilar öyle oluyor canim gazini yapmadan bırakmıyorlar

• Beğen
Reactions: Jou
Yok bebek içinde ince battaniye ve kundak yeterli canım bebekde öyle üşümez terlemesin üşüsün daha iyi terledigi zaman bronşit zatürre oluyor Allah korusun oğlum sarıp sarmalamaktan 3 günde bronşit oldu 12 gün hastanede kuvezde yattı bu bebeğimde dikkat edicem o yüzden sarmayin cok

Bildiğin gaz iste nediyeyim şimdi iyice açıkmı getireyim :KK48: ameliayattan veya normal dogumdan sonra 1 gune kadar gazını vermen gerekirki hastaneden çikasın veremesende çıkarmıyolar büyük bi sıkıntı olur
Normal doğumda duymadım hiç sezaryanda anestezi alındığı için gaz problemi yaşıyorsun

• Beğen
Reactions: Jou
Kendini daha iyi hissedeceksen yaptir canim. Yani sacini yaptirabilirsin veya sadece fon bile cektirsen kendini iyi hissedebilirsin. Kuaforden cikan kadin ozguveni cunku😬 tirnak kirpik tavsiye etmiyorum amaa bi kuafor bi makyaj tamamdir o is. Hemen kendine gelirsin🌸
Doğuma birkaç gün kala tırmak yaptırayım dedim ama boya hamileyken de emzirirken de önermiyorlar sanırım.hayatımda da ilk defa heveslendim boyamaya
Ben hiç boyatmadım daha.organik boya ile istediğimiz rengi yapabiliyorlar mı normal boya gibi
Bende öyle hissediyordum geçende eşim bana bakıp siritiyordu dedim ne çok çirkin olmuşum dimi dedim yok dedi çok tatlı olmuşsun öyle biraz keyiflendim 😁
Benimki de garip garip bakıyor anlamıyorum güzel mi bakıyor yoksa üzülüyor mu.şişko diye dalga geçiyor bazen şakasına ama bu ara kafaya takıyor gibiyim bu mevzuyu

X