Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 8 42,1%
  • erkek

OY: 10 52,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,3%

• Ankete Katılan
    19
otuzaazkala otuzaazkala S sym357 S seydaseydas Lila2455 Lila2455 Basakbasak1 Basakbasak1 edahandro edahandro Arzuuu34 Arzuuu34 kizlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim allah binlerce kere razı olsun sizden. Benimle aynı düşüncede olduğunuz yargilamadiginiz ve anlayıp rahatlatmaya çalıştığınız için çok teşekkür ederim. Yazdıklarınız da okuyunca pskolijik olarak daha rahatlamış hissediyorum .İnşallah 2 hafta sonra bebegim iyiymis diye yazmak nasip olsun. Hem sizlerin hem de grubumuzda ne kadar kişi varsa bebeğini sağlıkla en kolay şekilde kucağına almayı nasip etsin. İyi ki varsınız ve bu gruba iyi ki üye olmuşum. Etiketlemeyi unuttuğum varsa xa kusura bakmayin tek tek yanıt vererek grubu meşgul de etmek istemediğim içi toplu yazdim. Tekrardan iyi ki varsınız ❤

hicbirsey asermiyorum valla yedigim yemekler sinirli sicak sulu yemekler listemde yok sicak icecekler yok meyve sulari yok kuruyemis yok meyve cok az ne kaldi geriye :) ama bakinca kilo almisim ne yedim de aldim acaba.

hicbirsey asermiyorum valla yedigim yemekler sinirli sicak sulu yemekler listemde yok sicak icecekler yok meyve sulari yok kuruyemis yok meyve cok az ne kaldi geriye :) ama bakinca kilo almisim ne yedim de aldim acaba.
Ödem yaa çogu ben de kilo almadım aksine 2 ayda 4 kilo verdim ama sabah pantolonum sıktı :KK43:

valla bugun tartildim tam 3 kilo almisim odem olamaz bu :) ama sıfır spor yani belki ondan. evden de calısıyorum genelde hep yattım son haftalarda
Salgıladığımız Progesteron şişiriyormuş, ilk üç aydan sonra normale dönüyormuş, hatta üç aydan sonra biraz gidebiliyormuş kilolar, şişlik. Ben de ekmek yemekten şiştim gittim 😅.

outoffit outoffit canım mide yanmasından uyuyamadım biraz araştırdım. Rennie tablet ve gavicon şurup hamilelikte kullanılır yazıyor prospektüslerinde. Evde rennie vardı ağzıma attım hemen. Mide yanmasından ağlama boyutuna geldim şuan, kustum ama geçmiyor, cayır cayır yanıyor. Doktorum inatla prilamdan başka ilaç yok diyor ama varmış işte. Anlamadım ben bu işi ya.

Çok şükür bende bugün ravdevum vardı doktorumuda buldum sonunda iyi geldi bana normalde 8+4 ultrasona göre 8+6 çıktı doktor baya ilgilendi her şeyi tek tek gösterdi aklımdaki bütün sorulara ben sormadan cevap verdi progestan fitil ne olur ne olmaz diye günde bir kullan dedi coraspirin verdi 6 sene sonra olunca benim, değerli gebelik her olasılığı hesaplamak gerek diye onuda verdi bir ay sonra kontrole çağırdı o zamana kadar diş ağrısı olur baş ağrısı olur diye minoset verdi mide yanması olursa diye rennie verdi mide bulantısı yaşarsam diye de prilam verdi her şeyi düşündü yani ondan baya sevdim doktoru ben vitamin olarak ocean mummy kullanıyorum ona devam dedi benimkide bu kadar ☺️
Melek gibi doktor ya 😍😍 sıkı sıkı sarıl ona. Ben rennie yi şuan kendi araştırmalarımla öğrendim ve hemen ağzıma attım bir tane. Sana şurup mu tablet mi verdi kuzum? Minnoseti de not ettim. Allah razı olsun doktorundan.

outoffit outoffit canım mide yanmasından uyuyamadım biraz araştırdım. Rennie tablet ve gavicon şurup hamilelikte kullanılır yazıyor prospektüslerinde. Evde rennie vardı ağzıma attım hemen. Mide yanmasından ağlama boyutuna geldim şuan, kustum ama geçmiyor, cayır cayır yanıyor. Doktorum inatla prilamdan başka ilaç yok diyor ama varmış işte. Anlamadım ben bu işi ya.
Kuzum rennie bi ilaç değil ya bence, kalsiyum karbonat. Evde bazıları karbonatlı su yapıyor aynı mantık. Ondan serbesttir belki ben de baktım prospektüse şimdi

Kuzum rennie bi ilaç değil ya bence, kalsiyum karbonat. Evde bazıları karbonatlı su yapıyor aynı mantık. Ondan serbesttir belki ben de baktım prospektüse şimdi
Sağol kuzum 🙏🙏 aynen inşallah iyi gelir. Cayır cayır çok kötü yandım yaa. Dayanamadım. İçtim bekliyorum iyi gelsin diye. Daha önce karbonatlı su içmiştim iyi gelmemişti ama belki bu tablet işe yarar. Hamile değilken içerdim iyi gelirdi mideme 🙏🙏🙏🙏 çok zormuş ya. Bi de prilamı içtim üstüne kustum, yandım. Prilamı da bırakmayı düşünüyorum, bakalım becerebilirsem. Onun da faydası var mı yok mu anlayamadım.

Eklentiler

• IMG_0519.jpeg
    IMG_0519.jpeg
    57,4 KB · Görüntüleme: 23
otuzaazkala otuzaazkala S sym357 S seydaseydas Lila2455 Lila2455 Basakbasak1 Basakbasak1 edahandro edahandro Arzuuu34 Arzuuu34 kizlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim allah binlerce kere razı olsun sizden. Benimle aynı düşüncede olduğunuz yargilamadiginiz ve anlayıp rahatlatmaya çalıştığınız için çok teşekkür ederim. Yazdıklarınız da okuyunca pskolijik olarak daha rahatlamış hissediyorum .İnşallah 2 hafta sonra bebegim iyiymis diye yazmak nasip olsun. Hem sizlerin hem de grubumuzda ne kadar kişi varsa bebeğini sağlıkla en kolay şekilde kucağına almayı nasip etsin. İyi ki varsınız ve bu gruba iyi ki üye olmuşum. Etiketlemeyi unuttuğum varsa xa kusura bakmayin tek tek yanıt vererek grubu meşgul de etmek istemediğim içi toplu yazdim. Tekrardan iyi ki varsınız ❤
HER ŞEYYY GÜZEL OLACAKKK :9 BİZLER BEBEKLERİMİZE KAVUŞACAĞIZ... GÜNAAAYDINNN :anneadayı: :emir_bebek::nazar::uykucu:

Melek gibi doktor ya 😍😍 sıkı sıkı sarıl ona. Ben rennie yi şuan kendi araştırmalarımla öğrendim ve hemen ağzıma attım bir tane. Sana şurup mu tablet mi verdi kuzum? Minnoseti de not ettim. Allah razı olsun doktorundan.
Şurubunu verdi canım miden yandıkça içebilirsin dedi günde 3 kereye kadar serbest dedi çok şükür benim daha midem yanmadı ama ileriki haftalarda oluyormuş galiba mide sıkıştıkça

Kızlar dün akşam üzeri başlayan ve sabaha kadar beni mahveden bi baş ağrısı yaşadım . gece boyu uyandım . ilaç içememek çok zor. baş ağrısı daha fenaymış. doğal yolla bi çözümü yokmu bu baş ağrısının acaba ? :confused:

X