Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 41,2%
  • erkek

OY: 9 52,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
Amin canım inşallah valla zor geçiyor zaman oğlumda çalışıyordum nasıl geçti anlamadım bunda evdeyim ya daha yavaş geçiyor sanki
Bende çalışmıyorum hamile kalmadan evvel bırakmıştım işi. Kendimi dinlemekten bir hal oldum zaman geçmek bilmiyor, ufak bir değişiklikte hemen korkuyorum. Bugün kahverengi akıntı yaşadım elim ayağım buz kesti hemen doktora gittim bir sıkıntı yok her şey yolunda dedi de ancak rahatladım 🫣😂

Kızlar merhaba 5+5 te doktora gitmiştim, kese güzel yolk sac güzel görünüyor, ama ben bebeği göremedim, o zaman görünmeyebiliyor mu? Yada siz görüyor musunuz? Sizinde böyle miydi?

Eklentiler

• 1000053032.jpg
    1000053032.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 27
  • 1000053023.jpg
    1000053023.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar merhaba 5+5 te doktora gitmiştim, kese güzel yolk sac güzel görünüyor, ama ben bebeği göremedim, o zaman görünmeyebiliyor mu? Yada siz görüyor musunuz? Sizinde böyle miydi?
Canım görünmeye bilir esas yolk sacı gördünüz😊 ben 6+5 te bile bebeğimi gördüm çok minicikti kendisi 11-112mm😄 ama keseli daha büyüktü tabi. sen de 1 hafta 10 gün bekle kalp atışına git😊❤️

Henüz net görünmez zaten bebek. O yüzük gibi gördüğünüz şey önemli. Yolk kesesinin görünmesi orada beslenen bir can olduğunu gösterir demişti doktorum.
7 haftaya girerken hem kalp atışı hem bebek görünür 🥰🙏🏻

5+1'de bende sadece kese vardı yolk da yoktu. 6+2'de 6 mm de olsa bebişi gördük. Erken yani sizinki birkaç günde hemen beliriyor zaten, yolk varsa sorun yoktur 🙏🏿

Ayyy gerçekten Eda bizimkilerin cinsiyet aynı bence 😂 Ya ben burundan çok çektim zaten ama hamilelikten önce tüm bu tedbirleri almıştım bir senedir hiçbir şikayetim kalmamıştı. Şimdi yeniden rinit olmuş gibi. Aksa akmıyor da. Eşim de bana diyor ki sen horlamaya başladın 😱😱😂😂
Bence de ikimizin cinsiyeti aynı çıkacak 🤣🤣🤣

Benim 6+3 te yolk ve bebek bile gorunmuyordu doktor normal oldugunu soylemisti ertesi hafta 7+2 de hem bebegi hem kalp atisini duyduk cok normal

Öksürük fena oldu kızlar sırtıma vurdu ağrısı. Ihlamur serbest demiştiniz birazdan ballı limonlu bi ıhlamur demlicem inşallah iyi gelir. Ne kadar içebiliyoruz bundan

Gerçekten görünmemiş, herkesin farklı olabiliyor işte çok kafaya takıyorum bazen maalesef 🙂
Bende cok korkmustum 1 hafta nasil gecti bilemedim o dert bitiyo baska takintilar basliyo malesef :KK43: diger randevum daha 3 hafta sonra nasil beklicem bilemiyorum normaldede takintiliyim simdi dahada takintili doguma kadar 9 degil 900 dogurucam😂

Bende cok korkmustum 1 hafta nasil gecti bilemedim o dert bitiyo baska takintilar basliyo malesef :KK43: diger randevum daha 3 hafta sonra nasil beklicem bilemiyorum normaldede takintiliyim simdi dahada takintili doguma kadar 9 degil 900 dogurucam😂
Benim randevuya da daha 1 ay var haziranın 12-13'ü gibi gel demişti 1 ayı biraz geçir demişti (Mayıs 9da gitmiştim) daha 1 hafta geçmemiş üstünden ama aklım hep orda :/

X