Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 50,0%
  • erkek

OY: 6 42,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 7,1%

• Ankete Katılan
    14
Kızlar birde iki gün önce birine çok kızdım ağladım sonrasında sol kolum yüzümün sol kısmı uyuştu. Sinirden olduğunu düşünüyorum acile gittim ama çok kötüydüm bayılmak üzereydim. Bir kaç gündür çok iştahsızdım hiç bişey yiyemiyordum aynı zamanda kulağımda çınlıyordu böyle uğultu gibi. Tabii ki doktor bilir ama herşeyi çok takip ediyorum istemsiz acaba bir sorun mu var vs diye var mı böyle şeyler yaşayanlar hamileliklerinde

Evet keseyi gördük son adet tarihiyle örtüşmüyor dedi haftaya cumaya tekrar randevu verdi önemli olan kalp atışlarını duymak şuna için herşey yolunda bazen geç yumurtlama olabiliyor dedi doktorumuz
Canım ben en son iki hafta önce gittim yani önümüzdeki perşembe iki hafta olacak 9 mayısta çağırdı beni. Nu haftalarda kimisi duyuyormuş ama en garanti 7 8 haftalarmş tedirgin olma inşallah duyacaksın. Belirti var mı kusma göğüs hasssiyeti falan

Araştırdım biraz şimdi üst solunum yoluyla ilgili hastalık geçirdiyseniz de olabilir dikkat. Çok öksürüklü hastalandım hala öksürüyorum muhtemelen ondan
Canım çok geçmiş olsun bu sıra hasta olmazsak iyi ilaç da içemiyorsun. 12 haftaya kadar dişimizi sıkmam lazım

Canım çok geçmiş olsun bu sıra hasta olmazsak iyi ilaç da içemiyorsun. 12 haftaya kadar dişimizi sıkmam lazım
Evet inan çok dikkat ediyorum aslında ama tam öğrendim kaset testle kayıncalidemlere kalmağa gittik hava da o ara çok soğuktu. Henüz henüz geçiyor. Kefirle meyvelerle vs kuvvet almaya çalışıyorum midemde çok hassas

Hafta sonu yine soğuk olacakmış dikkat etmek lazım hamileyken çabuk üşütüyor insan hele idrar yolu ayyyy

Canım ben en son iki hafta önce gittim yani önümüzdeki perşembe iki hafta olacak 9 mayısta çağırdı beni. Nu haftalarda kimisi duyuyormuş ama en garanti 7 8 haftalarmş tedirgin olma inşallah duyacaksın. Belirti var mı kusma göğüs hasssiyeti falan
Kasık ağrısı göğüs hassasiyetim var yok endişe etmiyorum kesinlikle dr geriet yolunda dediği için için rahat🥰

Merhabalar ben 8+1 den bildiriyorum. Forumu pek takip edemiyorum ancak bende bikaç şeyden bahsetmek istedim. 4. Haftamda doktora gittim hemen.( Evet normalde erken bir tarih doktor için ama iyi ki gitmişim.) Sağlık ocağından testlerimi istedi ve troidim malesef istenilen değerde olmadığı için. Dahiliye ye yönlendirdi. Şimdi dahile ilacımı takip ediyor. Yarım ilaç yeter derken hooop bu hafta tam ilaca çıkardı. Troid önemli bir meseleymiş meğer hamilelerde 🤷🏻‍♀️ benim ilk çocuk tüm bunlar bana yeni🥰
ve benimde midem bi tuhaf hiç yemek yemek istemiyorum ama ağzıma girene kadar 😅
Ayrıca kabızlık başladı bende… bence bu zamana kadar ki en kötü şey bu 🥹 sizlerde de var mı bu sıkıntı? Nasıl çözüyorsunuz?
Benim tiroidim normal değerler arasında ama hamilelikte 2.5altı bekliyorlar diye ben de başladım tiroid ilacına. Annemde de var zaten o 125'lik kullanıyor, onu da söyleyince özellikle kullanmamı istediler artabilirmiş hamilelikte 🥲

Kabızlık için ben aç karnına kefir içiyorum. 2 gündür içmiyorum mesela bende de başladı yine, bugün içicem

günaydınlar herkese :) progestan kullanan arkadaşlarım size bir sorum var. fitili koyduğunuzda çok sıvı akıntı geliyor mu sizden . bide fitilin parçaları geliyor. sizde de oluyor mu?

Evet inan çok dikkat ediyorum aslında ama tam öğrendim kaset testle kayıncalidemlere kalmağa gittik hava da o ara çok soğuktu. Henüz henüz geçiyor. Kefirle meyvelerle vs kuvvet almaya çalışıyorum midemde çok hassas
Ay ben hamileliğimi öğrenmeden bir hafta önce çok hastalandım baya öksürük burun akıntısı falan mecbur parol içtim iki kez, diş köklerim ağrıyordu çünkü ama parol zaten hamilelikte içilen ağrı kesici olduğu için sıkıntı etmiyormuş birde bana dün doktorum eğer baş ağrın diş ağrın olursa hastalanırsam diye minoset verdi demekki kullanılıyor diye düşündüm bende

Benim tiroidim normal değerler arasında ama hamilelikte 2.5altı bekliyorlar diye ben de başladım tiroid ilacına. Annemde de var zaten o 125'lik kullanıyor, onu da söyleyince özellikle kullanmamı istediler artabilirmiş hamilelikte 🥲

Kabızlık için ben aç karnına kefir içiyorum. 2 gündür içmiyorum mesela bende de başladı yine, bugün içicem
Benimde 2.80 çıktı aslında ama doktor ilaç değilde iyotlu tuz ıspanak süt ve süt ürünleri bol su iç sıkıntı olmaz dedi yani tiriodi yükseltecek şeylerden uzak dur bunlara yönel dedi bende baktım netten ne iyi geliyor ona göre günlük onları tüketmeye çalışıyorum

Korkma canım hamilelikte bağışıklık düştüğü için hastalanmamız normal o yüzden bana doktorum önceden ilaç yazdıki hastalanınca bunu içersin diye demekki oluyor bunlar
Valla bi anda oldu Çeşme gibi burnum akıyo bogazlarım şiş çok dikkat edin hepiniz kendinize valla ilaçsız hiç çekilmiyor

X