2023 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    249
Geçiyor mu 🥹🥹 bizim uykularımız hem gece hem gündüz çok düzenliydi ama bir ayı aşkım süredir gece uykusu çok kötü sürekli uyanıyor dönüyor, gündüz iyi uyuyor ama gece çok kötü
Gecer gibi oluyor biraz :) sonra gunduz uykusu da azaliyor bi anda diklocum. Bak yarin 9 aylik oluyoruz, sabah 6'da kalkti yedirdim, altini degistirdim geri yatti, 8'de kalkti geri, daha bi damla uyumadi su ana dek.

Bebeleriniz emekliyor mu yahu, ilay geri geri gidiyor dizlerinin ve ellerinin ustunde. Ahshshsh :KK70: :işsiz: kendisini koltuk altlarindan, mobilya altlarindan topluyorum sürekli.

Bebeleriniz emekliyor mu yahu, ilay geri geri gidiyor dizlerinin ve ellerinin ustunde. Ahshshsh :KK70: :işsiz: kendisini koltuk altlarindan, mobilya altlarindan topluyorum sürekli.
1 ayı geçti emekleyeli ama biizmki aşırı hareketliydi zaten şimdi de durduramıyoruz 😂

Daha dişi olmayan var mı 8 aylık oldu halen yok bizde ağzınin suyu akıyor bayağıdir ve herşeyle kasimaya çalışıyor ama daha çıkmadı

Bizimki de kalkıyo dizlerinin üstüne ileri geri yaylanıyo hoop düşüyo sonra göbüş😂 geri geri gidiyo koltuğun altına sadece kafası kalıyo dışarda az daha yüksek olsa koltuk tamamen girecek çıkamıyoda🥲 ama dikkatini çekecek Bişey koyunca önüne komando gibi sürünüyor şükür ki sürünmeyi keşfetti😁 ama çoğunlukla dönerek her yere gidiyo odadan çıktı koridordan mutfağa geçmeyi başardı mâşâAllah ama şuan tek kafama taktığım şey adım atmıyor yürüteç vardı kızımdan kalan bide H.oppala onları kullanayım dedim h.oppalayı çok sevdi prego markası yerde sabit olandan ama bu seferde ayaklarını yere bastıkça hoplamak istiyo 😩hoppalayıda yürütecide kaldırdım bu ne ya 🤷🏻‍♀️

X