2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba canım Allah hayırlı etsin güzel hamilelikler nasip etsin 🥰 gelenektendir sormak, belirtilerin neydi bat nezaman ve nezaman öğrendin 😍😍
Canim benim bat 14 aralikti ama bende pko oldugu icin adetler 35-40 gunu buluyor o yuzden adete gore hesaplama yapamiyoruz iliski tarihine gore ortalama bir hesap yaptik :)
Ben 21 aralikta ilk betami yaptirdim 10.11 cikti oyle ogrendim sonra iki gunde bir baktirdik iki kati sonra ucer ucer atlamaya basladi ☺️
hic bir belirtim olmadi ne gogus agrisi ne bulanti ne karin agrisi hicbirsey suanda sadece siskinlik ve yorgunluk var

Merhaba Allahım nasip ederse bende Eylül anası olacağım inşallah

Bat 25 Aralık çok sık idrara çıkma ve sürekli hala devam eden adet olacakmış gibi karın ağrısı

🌹🌹 Allah kucağına almayı da nasip etsin canım benimki henüz belli değil ikinci bebeğim olacak olursa inşaallah

Canim benim bat 14 aralikti ama bende pko oldugu icin adetler 35-40 gunu buluyor o yuzden adete gore hesaplama yapamiyoruz iliski tarihine gore ortalama bir hesap yaptik :)
Ben 21 aralikta ilk betami yaptirdim 10.11 cikti oyle ogrendim sonra iki gunde bir baktirdik iki kati sonra ucer ucer atlamaya basladi ☺️
hic bir belirtim olmadi ne gogus agrisi ne bulanti ne karin agrisi hicbirsey suanda sadece siskinlik ve yorgunluk var
Bol bol dinlen ve bu dönemin tadını çıkart kuzum👍🏻 sonuç güzel oldu bak gerisi teferruat 😍

Merhaba, nasip olursa bende Eylül annesi olacağım, 8 Eylül gözüküyor tahmini doğum.
İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz 😊

Doktor kontrolüne giden oldu mu? Ne zaman gideceksiniz?
Ben henüz gitmedim canım 4. hafta şuan, 6. Haftadan itibaren gitmeyi öneriyorlar keseyi görmek için onu beklemeyi düşünüyorum sen ne zaman gideceksin

Ben henüz gitmedim canım 4. hafta şuan, 6. Haftadan itibaren gitmeyi öneriyorlar keseyi görmek için onu beklemeyi düşünüyorum sen ne zaman gideceksin
4+3 teyim bende. Haftaya Cumartesi gideceğim inşallah. Benimki tüp bebek doktor öyle çağırdı. Gittiğim gün 5+3 olacak, umarım keseyi görebiliriz.

Merhaba, nasip olursa bende Eylül annesi olacağım, 8 Eylül gözüküyor tahmini doğum.
İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz 😊

Doktor kontrolüne giden oldu mu? Ne zaman gideceksiniz?
Aynen canım 6 haftada gitmek en güzeli enazından kese kalp atışı bebeğin konumu vesayre hepsine bakılır 😊 bat nezaman canım belirtilerin neydi? Sonradan gelenler için bunları okumak güzel oluyor

Aynen canım 6 haftada gitmek en güzeli enazından kese kalp atışı bebeğin konumu vesayre hepsine bakılır 😊 bat nezaman canım belirtilerin neydi? Sonradan gelenler için bunları okumak güzel oluyor
Sat 2 aralık bat 25 aralıktı. Benim tüp bebek olduğu için ilaçlarında çok yan etkisi vardı. Ama en belirgin belirtilerim çok terliyordum ve çabuk acıkıyordum, bildiğin içim kıyılıyordu. Şuan herhangi bir belirtim falan yok. Pazartesi kahverengi lekelenmem oldu, yerleşme kanaması olduğunu düşünüyorum. Şimdilik böyle.
Sizin ilk çocuk mu?

X