15.11 kan değeri nedirrr

izmirhayal

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
1.834
24
39
kızlar kan testi 15.11 iyimi kötümü hamilemiyimm anlayamadım yardım edin daha adetimi 4 gün vr sizce hamilemiyemiyim:KK43::gitme:

evet canım hamilesin bak değerleri yazayım sana biraz erken yaptırmışsın testi hemen söyleme olurmu herkese...
negatif : 0 -5
0-1 Hafta : 5--50
1-2 Hafta : 50-500
2-3 Hafta : 100-5000
3-4 Hafta : 500-10000
diye gidiyor işte...

bencede canım çok normalbenimde adetime üç gün kala 31 çıkmıştı hamilesin inşallah tebrikleri:)))

ayy canım hakkaten hamilesin ilk aydı dimi sizin ayy çok sevindim darısı başımıza kucağına da almak nasip olsun inşallah

daha yeni başlıyo hamişliğin korkma 2 gün sonra tekrar yap kan tahlili canım benim stresede sokma kendini dr unuda değiştir bence 5 ten sonrası hamişlik işte yaaa :)

güzelim 5in üzeri gebeliktir, önemli olan 2 günde bir değerinin en az ikiye katlaması, testi erken yaptrımışsın, dilanın dediği gibi eşin hariç şimdilik kimseye bir şey söyleme, regl günün geçip kimyasal gebelik olmadığı bi kesinleşsin.

hamişssinnnnnn :) erken yaptırdığın için değer düşükk dr unu değiştir sonrada gittiğin dr un söylediklerini ona anlatt :)

canım daha günün bile geçmemişşş senin adet günü gelip senden daha düşük sonuçları olup şuan hamile olan bayanlar var..

iki gün sonra tekrar baktır sadece sağlıklı bir gebelik olup olmadığını anlamak için ok..

tebrikler hamişsinnnnnnnnnnnnnnnnnnn
:CüvCüv:

kızlar kan testi 15.11 iyimi kötümü hamilemiyimm anlayamadım yardım edin daha adetimi 4 gün vr sizce hamilemiyemiyim:KK43::gitme:

benım 2gun varken adetıme 14 cıkmıstı doktorumun bana degrelerın duse bılırde yuksele bılırde demıştı fazla umutlenme demıştı 2kat artması lazım demıstı bu aradada progestan vermişti duşuk olmasın dıye adet tarıhın 2gun gectıkten sonra tekrarla bende oyle yapmıştım degerler cok az yukselmıştı 3gun sonra tekrar yaptırdık yukseldı 1hafta sonrada keseyı gorduk falan ıste insallah senınde degerlerın yukselır bence adet gunu yaptır tahlılını boyle 4gun 2 gun once yaptımı degerlerde boyle cıktımı ınsan moralı bozuluyor beklemekde ınsanı gerılıyor hayırlısı olsun ınsallah

X