102 kilodan ideal kiloya yürüyüş

ben kilo verdim ama sen beni baz alma çünkü ayda 1 kilo vererek devam ediyorum yoluma (hatta şu aralar aldım :olamaz:)
tamam sen yersen söyle sana ceza veririm en okkalısından :sinirli::KK70:

keşke çocukları uzak tutabilsek o 3 beyazdan,dün başımdan geçen bi olayı anlatayım,akrabamıza gitmiştik,2,5 yaşında çocukları yemek yemiyo diye bugün doktora getirceklerdi.

mutfağı bi gözlemledim,yarım yarım kalmış bisküviler,çikolatalar,kekler ve hepsi çocuğundu:KK43:
dün yemek yemeden aç karna ufaklarından bir kornet dondurma yedi ,2 .yi yemek istedi ama önden yol yapıyo anne ben yemek yiycem ooo süper dedik,annesi yemeği koydu 1 kaşık ağzına sürmeden 2. dondurmayı istedi annesi başta hayır önce yemek dedi başladı ağlamaya,baba dayanamayıp iyi ver bari yesin dedi

dedim boşuna doktora getirmeyin,kabahat sizde,gerekirse aç kalcak ve o dondurmayı yemiycek zaten başta aç karna yemesi en büyük hataydı,aldım dondurmayı koydum dolaba,gitti içerde ağladı zıkladı bildiğin timsah gözyaşı yalandan ööö ööö diyo gözünde yaş yok,sonra 1 tabak yemeği peşinde dolana dolana yedirdi annesi ve biliyomusun dondurmayıda unuttu sayemde :KK48:hayır karışmıyım dedim ama dayanamdım :kızgın:
anne baba olmak çok zor,ama en büyük hatamızda kıyımsızlık heralde aslında iyilik değil kötülük yapıyoruz farkında değiliz:KK43:

(=
Olsun ya, 1 kilo 1 yılda 12 kilo demektir.
Bu süper bence (=
Hem vücudun da alışa alışa veriyor değil mi (her ne kadar ben de hızlı vermek istesem de gerçek bu :p )

Çok kötü aileleriz biz.
Her şeye evet diyoruz, kıyamıyoruz.
Sanırım gamsız olmak gerek biraz
:/

(=
Olsun ya, 1 kilo 1 yılda 12 kilo demektir.
Bu süper bence (=
Hem vücudun da alışa alışa veriyor değil mi (her ne kadar ben de hızlı vermek istesem de gerçek bu :p )

Çok kötü aileleriz biz.
Her şeye evet diyoruz, kıyamıyoruz.
Sanırım gamsız olmak gerek biraz
:/

az yaa o kadar uğraşıyorum bekliyorum gıdım gıdım gidiyo :KK43:
evet haklısın kötülüğü aslında kendimize yapıyoruz farkında değiliz,kıyımsızlık iyi niyet gibi görünsede aslında en büyük kötülük,işte keşke farkında olabilsek bunun:silah:

Maşallah gayet iyi yürüyorsun ben de günde 45 dk yürüyüş 30 dk pilates yapıyorum yürüyüşü 1 saat ve fazlasına çıkarmak istiyorum ama bazıları çok spor yapıp zayıfladıktan sonra da aynısına devam etmezsen kilo alırsın diyor bazıları da o koşu vb. için geçerli yürüyüşte kas yapmayıp sadece zayıfladığın için geçerli değil diyorlar kafam karışıyor bir bilginiz var mı sporumu artırmak istiyorum ama 1 ay sonra okul var bölüm de çok zor yoğun aynı tempoyla devam edemeyebilirim

Mavi ojeli sen de spor yapıyorsan bir fikriniz var mı?

biz baya bi araştırdık spor , diyet işini
sporu hep aynı tempoda yaparsan bir süre sonra etkili olmuyormuş pek.
yürürken hızını artırıp , azaltarak yürümen gerekiyormuş. (interval antreman)
bu tempo ile haftada 3 gün yürümen bile yeterliymiş. spor yapmadığın günler yapıyormuş gibi metabolizman hızlı çalışıyormuş.

sporu aynı tempoda yapıyorsan sürekli artırman gerekir, ancak aynı saat yapıp arada hız ile ilgili değişiklik yaparsan daha faydalı olur.

az yaa o kadar uğraşıyorum bekliyorum gıdım gıdım gidiyo :KK43:
evet haklısın kötülüğü aslında kendimize yapıyoruz farkında değiliz,kıyımsızlık iyi niyet gibi görünsede aslında en büyük kötülük,işte keşke farkında olabilsek bunun:silah:
Bünyen belki de yediklerine alışmıştır.
Senin konun var mı listeyi yaptığın? Ben bulamadım da :S
İnşallah iyi aileler oluruz ne diyeyim :/

biz baya bi araştırdık spor , diyet işini
sporu hep aynı tempoda yaparsan bir süre sonra etkili olmuyormuş pek.
yürürken hızını artırıp , azaltarak yürümen gerekiyormuş. (interval antreman)
bu tempo ile haftada 3 gün yürümen bile yeterliymiş. spor yapmadığın günler yapıyormuş gibi metabolizman hızlı çalışıyormuş.

sporu aynı tempoda yapıyorsan sürekli artırman gerekir, ancak aynı saat yapıp arada hız ile ilgili değişiklik yaparsan daha faydalı olur.

Bundan 2 yıl öce zumbaya gidiyordum, kilo veremedim aksine daha da çok acıkıp zumbadan sonra yedim.
Çünkü dayanamamıştım.
Bu sefer daha farklı spor dalına gideceğim, hatta araştırma içindeyim yakın bölgede ki spor salonunu su anda.
(=

Bundan 2 yıl öce zumbaya gidiyordum, kilo veremedim aksine daha da çok acıkıp zumbadan sonra yedim.
Çünkü dayanamamıştım.
Bu sefer daha farklı spor dalına gideceğim, hatta araştırma içindeyim yakın bölgede ki spor salonunu su anda.
(=
spora gitmeden 1 saat kadar önce 1 muz + süt, 1 dilim tam buğday ekmek arası peynir,yulaf ezmesi,yoğurt+elma gibi şeyler yersen spordan sonra kurt gibi aç olmazsın,tekrar spora başlarsan buna çok dikkat et

Tebrikler.
Ben üst bedenin daha büyük olmasina takildim. Benim de kilom olsa bile alt bedenim hep fazlaydi. En fazla 40 beden olurdum. Suan daha fazlayim ve üst bedenim daha büyük. Ben buna anlam veremedim. Iki - üc senede neden vucut tipi degisir?

Hım ben bunlara baktım da pek anlamadığım için bi şey yazmadım :KK70: Ama bakarım senin yazılarına (=

spora gitmeden 1 saat kadar önce 1 muz + süt, 1 dilim tam buğday ekmek arası peynir,yulaf ezmesi,yoğurt+elma gibi şeyler yersen spordan sonra kurt gibi aç olmazsın,tekrar spora başlarsan buna çok dikkat et

Hım çok kalorili ama denerim. En azından ara öğün gibi yaparım

Arkadaşım spor yapıyor şu anda benden görünce o da shake başladı. Spordan sonra shake içiyor :S İşe yarıyor demek ki Bana açımm açım diye söylenmiyor :KK70:

Neyse hayırlısı ile şu sporu da bulayım da başlayım :KK70:
Ayy begum çok teşekkür ederim ki (=

Tebrikler.
Ben üst bedenin daha büyük olmasina takildim. Benim de kilom olsa bile alt bedenim hep fazlaydi. En fazla 40 beden olurdum. Suan daha fazlayim ve üst bedenim daha büyük. Ben buna anlam veremedim. Iki - üc senede neden vucut tipi degisir?

Ya bilmiyorum da bi söz vardır,
Tuzlu yersen kalçan tatlı yersen göbeğin çıkar diye.
Ben de öyleyim. Tuzlu yemem hatta tuzsuz da yiyebilirim ama tatlıya zor dayanırım öyle söyleyim

Çok teşekkür ederim, inşallah tez zaman da sen de yağlarından kurtulursun (=

Hım ben bunlara baktım da pek anlamadığım için bi şey yazmadım :KK70: Ama bakarım senin yazılarına (=

Hım çok kalorili ama denerim. En azından ara öğün gibi yaparım

Arkadaşım spor yapıyor şu anda benden görünce o da shake başladı. Spordan sonra shake içiyor :S İşe yarıyor demek ki Bana açımm açım diye söylenmiyor :KK70:

Neyse hayırlısı ile şu sporu da bulayım da başlayım :KK70:
Ayy begum çok teşekkür ederim ki (=

senin akşamları shake içtiğini varsayarsak bu yazdıklarım kalorili gelebilir ama inan bana spor sonrası açlık krizlerin olmaz, mesela koca 1 muz değilde yarım +1çay bardağı süt iç, yarım elma+ona göre yoğurt koyup ye gibi posiyonunu ufalt
ayrıca spor yaparken protein alman çok önemli kas kaybının olmaması için

ayy ne demek rica ederim ki :)

inşallah istikrarlı olup kilolarımız veririz hepbirlikte :KK49::KK76:

Ya bilmiyorum da bi söz vardır,
Tuzlu yersen kalçan tatlı yersen göbeğin çıkar diye.
Ben de öyleyim. Tuzlu yemem hatta tuzsuz da yiyebilirim ama tatlıya zor dayanırım öyle söyleyim

Çok teşekkür ederim, inşallah tez zaman da sen de yağlarından kurtulursun (=
ayy o söz çok yanlış :işsiz:en azından ben o gruba girmiyorum
tam bir tatlı aşığı olarak basenlerimden şikayetçiyim :kızgın:

senin akşamları shake içtiğini varsayarsak bu yazdıklarım kalorili gelebilir ama inan bana spor sonrası açlık krizlerin olmaz, mesela koca 1 muz değilde yarım +1çay bardağı süt iç, yarım elma+ona göre yoğurt koyup ye gibi posiyonunu ufalt
ayrıca spor yaparken protein alman çok önemli kas kaybının olmaması için

ayy ne demek rica ederim ki :)

inşallah istikrarlı olup kilolarımız veririz hepbirlikte :KK49::KK76:

İnşallah.
Shake yarım kalmıştı, şimdi spora başlayacağım için az daha proteinli shakeleri var onlardan alacağım.
Bakalım kaslarım ne olacak

Ayy çokkkk heyecanlandım. İnşallah o elbiseyi, o eteği ve o kıyafeti giyeceğimmm :)

Gideyim de yoğurt ara öğünümü yapayımmm :KK70:

İnşallah.
Shake yarım kalmıştı, şimdi spora başlayacağım için az daha proteinli shakeleri var onlardan alacağım.
Bakalım kaslarım ne olacak

Ayy çokkkk heyecanlandım. İnşallah o elbiseyi, o eteği ve o kıyafeti giyeceğimmm :)

Gideyim de yoğurt ara öğünümü yapayımmm :KK70:
hepsinide giyeceksin inşallah canım 2017 yazı senin yazın olacak :eğlence:
afiyet olsun :kk77:
bende 15,30 da yoğurt yiyeceğim

kesinlikle kemik yapısı çok önemli,mesela ben tam bir armutum:confused:

euhuehueh Ben de elmayım armut kardeş
dklfjskld :KK70:
Düşün bir anda ilerleyen zaman da hangi meyve olayım diye klsdjksdj :KK70:

hepsinide giyeceksin inşallah canım 2017 yazı senin yazın olacak :eğlence:
afiyet olsun :kk77:
bende 15,30 da yoğurt yiyeceğim

İnşallah canım, ondan sonra da bebekler falan fistan
Ay heyecanlandım :KK70:

Yoğurdunu nasıl yapıyorsun (=
Senden de bi fikir alayım

euhuehueh Ben de elmayım armut kardeş
dklfjskld :KK70:
Düşün bir anda ilerleyen zaman da hangi meyve olayım diye klsdjksdj :KK70:

İnşallah canım, ondan sonra da bebekler falan fistan
Ay heyecanlandım :KK70:

Yoğurdunu nasıl yapıyorsun (=
Senden de bi fikir alayım

elma kardeş,sen koca göbüşlü ben de koca totoluyum :KK70:ama gidecek hepsi daş gibi hatunlar olcaz :sampiyon:
yoğurt içine tarçın serpiyorum,varsa mevsimine göre elma,muz,artık Allah ne verdiyse dilimliyorum, ama bugün bişey yok sanırım elmalarım bitmiş :KK43:

elma kardeş,sen koca göbüşlü ben de koca totoluyum :KK70:
yoğurt içine tarçın serpiyorum,varsa mevsimine göre elma,muz,artık Allah ne verdiyse dilimliyorum, ama bugün bişey yok sanırım elmalarım bitmiş :KK43:

Aynen öyle ama koca göbüşlü olmak zor yahu :KK70: Neyse ki giyiyor :p
Süper ben de tarçın koyuyorum ancak nane de vazgeçilmezim :)
Harika wc ye koşturuyor.

Arkadaş kuşkonmaz yapmış, ara öğünde yemiş. Sen yedin mi hiç?

Aynen öyle ama koca göbüşlü olmak zor yahu :KK70: Neyse ki giyiyor :p
Süper ben de tarçın koyuyorum ancak nane de vazgeçilmezim :)
Harika wc ye koşturuyor.

Arkadaş kuşkonmaz yapmış, ara öğünde yemiş. Sen yedin mi hiç?
yaş naneyi suyumun içine atıyorum,midemi rahatlatsın diye
tarçını seviyorum, kuşkonmazı hiç denemedim,bilmiyorum :110:

X