1 ayda 7 kilo aldım çok mutluyum

arkadaşın bahsettiği ilaç sipraktin ya da prakten

ama uyarayım bu ilaç uyku hali yanında aşırı gerginlik yapıyor böyle siniriniz birden tepenize çıkıyor anlamıyorsunuz da kendinizi :KK9:

bahsettiniz ilaç alerji içindir. kilo için çok kullandım rahat 1 yıl kullandım prakten bir ara toplatıldı üretimi kalktı o zaman çok faydasını görmüştüm. ama şimdiki prakten bende hiç bir etki yapmıyor uyku hafif oluyor içtah çok az etki yapıyor. düzenli içildiğinde 4 ve 5 günde uyku normale giriyordu. praktenle benexol b12 kulanmıştım ayda 3 kilo aldırdı sonra dr ensure diye ek gıdaya başlattı toplamda 7 kilo almıştım. ilaçları bırakınca iştah gidince kilo kaybı başladı. bence bahsettiği farklı bir ilaç. ismini çok ediyorum kilo için bende antidepresan ilaç kullanmıştım oda 1 ayda 3 kilo aldırdıydı içtahtan başka yan etkisini görmedim aynı ilacı arkadaşım kullandı panik atak oldu

bahsettiniz ilaç alerji içindir. kilo için çok kullandım rahat 1 yıl kullandım prakten bir ara toplatıldı üretimi kalktı o zaman çok faydasını görmüştüm. ama şimdiki prakten bende hiç bir etki yapmıyor uyku hafif oluyor içtah çok az etki yapıyor. düzenli içildiğinde 4 ve 5 günde uyku normale giriyordu. praktenle benexol b12 kulanmıştım ayda 3 kilo aldırdı sonra dr ensure diye ek gıdaya başlattı toplamda 7 kilo almıştım. ilaçları bırakınca iştah gidince kilo kaybı başladı. bence bahsettiği farklı bir ilaç. ismini çok ediyorum kilo için bende antidepresan ilaç kullanmıştım oda 1 ayda 3 kilo aldırdıydı içtahtan başka yan etkisini görmedim aynı ilacı arkadaşım kullandı panik atak oldu

evet geriye dönüp dikkatli okuyunca farkettim antidepresan diyor ama bence ilaçla kilo almayı bırakmamız lazım artık bir kenara herkes diyor aldığımızı geri verdik diye yani aldığımız kalsa bile karaciğeri yoruyor antidepresanlar sinir sistemini gevşetiyor şart değil bu tarz şeyler he doktor çok acil ihtiyacınız olduğunu düşünür o ayrı mesele tabi

bence ilacı boşverin her sabah aç karnına ve gece yatmadan önce birer yemek kaşığı pekmez için bakın nasıl iştahınız açılıyor:)

arkadaşın bahsettiği ilaç sipraktin ya da prakten

ama uyarayım bu ilaç uyku hali yanında aşırı gerginlik yapıyor böyle siniriniz birden tepenize çıkıyor anlamıyorsunuz da kendinizi :KK9:

bende sinirlilik olmadı bu yapısal bir durumdur . siz kullandığınız galiba kilo alabildiniz mi? benexol çok iyi , iştah açma özelliği vardır. b 12 eksikliği iştahsızlık yaparmış ben faydasını gördüm ayrıca yorgunluk unutkanlık gibi şeylerede etkisi var tavsiye ederim

bende sinirlilik olmadı bu yapısal bir durumdur . siz kullandığınız galiba kilo alabildiniz mi? benexol çok iyi , iştah açma özelliği vardır. b 12 eksikliği iştahsızlık yaparmış ben faydasını gördüm ayrıca yorgunluk unutkanlık gibi şeylerede etkisi var tavsiye ederim

salı günü doktor randevum var bu ilacı soracağım ve alacağım sanırım

o zaman almıştım 2 3 kilo ama tabii ilacı kesip iştahı kaybedince gitmişti

salı günü doktor randevum var bu ilacı soracağım ve alacağım sanırım

o zaman almıştım 2 3 kilo ama tabii ilacı kesip iştahı kaybedince gitmişti

çoğu dr bu şurupları önermiyor helede çocuklarda tehlikeli olduğunu başka dr demişti beyin gelişimini engelliyormuş yanlış hatırlamıyorsam. ben hiçbir zararını görmedim. dahile dr bana benexol b12 ilaçı birlikte kullandırmıştı dr konuşup yazdırabilirsin 1 yıl kullandım. sonrada dönem dönem ihtiyaç hissettikçe kullandım iştah açılınca şurubu kesiyorum. dr gidince ne ilaç verdiğini söylersen sevinirim.

çoğu dr bu şurupları önermiyor helede çocuklarda tehlikeli olduğunu başka dr demişti beyin gelişimini engelliyormuş yanlış hatırlamıyorsam. ben hiçbir zararını görmedim. dahile dr bana benexol b12 ilaçı birlikte kullandırmıştı dr konuşup yazdırabilirsin 1 yıl kullandım. sonrada dönem dönem ihtiyaç hissettikçe kullandım iştah açılınca şurubu kesiyorum. dr gidince ne ilaç verdiğini söylersen sevinirim.

tabii ki de söylerim :)

doktora gittim bugün
TSH hemogram folik asit ve anlamadığım bir sürü hormon testleri yazdı yarın sabah erkenden aç karnıma kan vericem daha önce 2 test için 2 tüp vermiştim bu kadar test için kaç tüp kan vereceğim acaba :18::18:

doktora gittim bugün
TSH hemogram folik asit ve anlamadığım bir sürü hormon testleri yazdı yarın sabah erkenden aç karnıma kan vericem daha önce 2 test için 2 tüp vermiştim bu kadar test için kaç tüp kan vereceğim acaba :18::18:

bilemiyorum canım dr nedenini öğrensin sağlıktan mı yoksa psikolojik mi ona göre ilaç verir. eğer tahliller temiz çıkarsa psikolojik derlerse psikiyatrise git derim bende gitmiştim remeron diye ilç vermişti ben faydasını gördüydüm bir arkadaşımda 9 kilo aldı 2 ayda, sadece iştah açıyor bu ilaç. dr size önerirse kullan derim. ben yan etki görmedim ama arkadaşım ilacı birden kesince panik atak oldu yarım yarım başlarende, bırakma aşamasında da yarım kullanıyor arkadaşım birden tam ilaçı kesti yanlış kullandı yani. başka yan etki biz görmedik. iştahınız mı yoktu veya yemek yiyipte kilo alamayanlardanmısınız. nerde oturuyorsunuz. ankaradaysanız dr ismi verebilirim eğer taşınmadıysa Rıdvan mercan diye dr beni tedevi etmişti. allah razı olsun babacan bir insan. 3 yıl önce ankaradaydı.özel hastanedeyim demişti.

bilemiyorum canım dr nedenini öğrensin sağlıktan mı yoksa psikolojik mi ona göre ilaç verir. eğer tahliller temiz çıkarsa psikolojik derlerse psikiyatrise git derim bende gitmiştim remeron diye ilç vermişti ben faydasını gördüydüm bir arkadaşımda 9 kilo aldı 2 ayda, sadece iştah açıyor bu ilaç. dr size önerirse kullan derim. ben yan etki görmedim ama arkadaşım ilacı birden kesince panik atak oldu yarım yarım başlarende, bırakma aşamasında da yarım kullanıyor arkadaşım birden tam ilaçı kesti yanlış kullandı yani. başka yan etki biz görmedik. iştahınız mı yoktu veya yemek yiyipte kilo alamayanlardanmısınız. nerde oturuyorsunuz. ankaradaysanız dr ismi verebilirim eğer taşınmadıysa Rıdvan mercan diye dr beni tedevi etmişti. allah razı olsun babacan bir insan. 3 yıl önce ankaradaydı.özel hastanedeyim demişti.

tsh metebolizmalarınıza bakacak hızlı mı yavaş mı * sonucu yazarsanız sevinirim.

canım yiyorum yediğimde kilo alıyorum ama çok yavaş çok az ben fiziksel bir şey yoksa zaten kendim hallederim, antidepresan kesinlikle kullanmayı düşünmüyorum daha yaşım genç sinir sistemimle oynamam kilo alacağım diye de.
istanbuldayım canım özel bir doktora da gitmeyi pek düşünmüyorum canım devlette gerçekten yarar görmezsem araştırıp özele giderim

bende bi arkadaşım için mısır çarşısından almıştım macun gibi bişey baya iştah açmıştı kilo aldırmıştı. ama adını hatırlayamıyorum şimdi. benim dayım kanser hastalığı nedeniyle çok kilo kaybetti şimdi birde kemoterapiye başlayacak onun için kilo aldırıcı birşey arıyorum. dişikartalcım senden kullandığın ürünün adını bekliyoruz hepimiz :nazar:

Babam lenfoma kanserini atsütüyle (kımız) yendi netten araştırın

canım yiyorum yediğimde kilo alıyorum ama çok yavaş çok az ben fiziksel bir şey yoksa zaten kendim hallederim, antidepresan kesinlikle kullanmayı düşünmüyorum daha yaşım genç sinir sistemimle oynamam kilo alacağım diye de.
istanbuldayım canım özel bir doktora da gitmeyi pek düşünmüyorum canım devlette gerçekten yarar görmezsem araştırıp özele giderim

evt canım yemek yemende sorun yoksa ilaç kullanmana gerek yok demekki metebolizman hızlı çalışıyordur diye düşünüyorum.

ya arkadaşlar bu bombax denen ilacı nasıl kullandınız ben içemiyorum midem bulanıyo. meyve suyuna karıştırdım yok yine olmadı tadını alıyorum hemen

Ben akranlarımdan zayıf oldum hayatımın her döneminde. uzun yıllar boyunca 41-42 kilolardaydım. kpss ye hazırlanırken 39 kiloya kadar düştüm hatta. hiç kilo alamıyordum. kıyafet bulmak, denemek,almak işkence gibiydi. pantolonların ne belleri ne de bacak kısımları olurdu. çalışmaya başladığımda canıma tak etti ve özel bir hastanede diyetisyene gittim. testlerim yapıldı. herşey normaldi. doktorum diyet listesi verdi ama benim hiç ümidim yoktu kilo alacağıma dair. verdiğim ücretin de etkisiyle üzerine düştüm kilo alma diyetimin. gerçekten emek harcadım, eskisinden daha fazla yedim. çerez, pekmez,meyve ne bulursam yemeye çalıştım. hiç adetim değildi ama ara öğünler yarattım kendime. yediklerimin listesini yaptım o dönem. doktor bulk da vermişti ama 1 kutu kullandım sonra birdaha almadım. ve sonunda kilo almaya başladım. şanslıyım ki birdaha da vermedim. şimdi 31 yaşındayım. kilom 49-50 de sabitlendi. şu anki kilomu seviyorum, bacaklarımın üst kısımları bile birleşmezdi, iki ayrı kutup gibi dururdu, şimdi seviyorum bacaklarımı da, fiziğimi de. zor olduğunu biliyorum ama çabalayınca biraz üstüne gerçekten düşünce oluyor. inşallah tüm dileyen arkadaşlar başarır kilo almayı...

X