Zuzu ile keyf-i alem

zuzum yazık erken bunadınız herhal.
çekilmeyin siz, unutun.
ben yazın denizde çekildiğim fotoların hiçbirini size göstermeyeceğim.

hıh istemem artık

akşama benimde yemeğim yok
kabak yemeği ve pilav yaparım.
yanına da cacık tamamdır.

sizde bu unutkanlık varken çekilmezsiniz siz.
yada tam çekilirken pil filan biter.

menümü beğendin mi sipedy?
gel buyur akşam yemeğe.

zuzum yazık erken bunadınız herhal.
çekilmeyin siz, unutun.
ben yazın denizde çekildiğim fotoların hiçbirini size göstermeyeceğim.

valla buluştuğumuzda da dedim speedye makina yanımda bu sefer çekilelim meloş öldürür bizi diye ama okey maç falan derken unutuverdik:)))))))))))

kız valla seneler olmuştu oynamayalı

valla buluştuğumuzda da dedim speedye makina yanımda bu sefer çekilelim meloş öldürür bizi diye ama okey maç falan derken unutuverdik:)))))))))))

aynen ya ilk müsait olduğmuzda görüşelim cnm. kahvemizi de içelim hahahah meloşun resimlerini de çekelim ekleyelim

kız valla seneler olmuştu oynamayalı

hahah tabe tabe

İzmir Köfte
Bulgur pilavı
cacık

buda benim menüm olabilir evde 4*5 tane köfte var ben et yemediğim için patates kızartıp izmir köfte yapayım dedim

dediğiniz zaman niye çekilmediniz?
Sanki assolist garular en sona saklıyorlar.
aynen ya ilk müsait olduğmuzda görüşelim cnm. Kahvemizi de içelim hahahah Meloşun resimlerini de çekelim ekleyelim

hahah tabe tabe

beni nasıl çekceksiniz? :26:

izmir köfte
bulgur pilavı
cacık

buda benim menüm olabilir Evde 4*5 tane köfte var ben et yemediğim için patates kızartıp izmir köfte yapayım dedim

et yemiyor musun? Yemekte sevmem eti ama köfte kavurma vs. Bayılırım.
Zorunlu veceteryan mısın?

ay ne ederk meloş unuttuk işte beni menüde ezo gelin çorba ve tavuk döner soğanlı

bende et yemım ama alakası yok bence
o peteğın saflığından
kuru baklagıllerde bulunuyormuş o vıtamın
dohtor dedıydı bı

meloş dün kıtapcıya gıttım mahşer dı demı senın sorduğun yoktu bılgın olsn
yanı vardıda orjın değil

Son düzenleme:
senin için çekilelim yane

kırmızı eti hiç yemem tavuk balık ancak işte

al benden de o kadar kırmızı ete oldum olası ısınamadım ama diğer cevaplarda arkadaşların yazdığı gibi tırnaklarım uzamıyor saçlarım uzamıyordu b vitamini eksikliğinden.et yiyemem baktım olacak gibi değil takviye olarak almaya başladım hap olarak...felaket unutkan ve uyuşuktum kendime geldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…