Zuzu ile keyf-i alem

bende oğluşumun son halini çekip koyacaktım albüme.
ama size resim filan yok.

e anlatın bari naptınız ne ettiniz?

çok sevindim güzel geçmesine ama
bu zuzu ve sana

size o kadar foto çekilin sizi merak ediyorum dedim demi?
insan 1 poz çekilir küstüm size.
yaw vallahi sorma unutmuşuz sohbet edicez derken

evet en kısa süre de yapalım ctesi çalışıyorsun dimi yine okey aşkı geldi bana

bende oğluşumun son halini çekip koyacaktım albüme.
ama size resim filan yok.

e anlatın bari naptınız ne ettiniz?

koy bakalım oğluşuna
napalım zuzucuk etilerden geldiği için geç kaldı kızcağız koştura koştura geldi kocamda geld o arada 11e kadar sohbet ettik işte
ama nargile keyfi yapamadık zuzu içmedi daha doğrusu bi dahakine oda içecek

valla dün ben erken çıktım proje değişikliği var bizim işler sallantıda ondan saat onikibuçuk gibi çıktık sonra ben eve gittim dedim kaç saat var evden gizemin yanına geçerim sonra eve gittim bir güzel eve yayıldım saatler sonra şirketten aradılar gel diye alman müş gelmişler akmerkeze götürdüm onları etilere hay gitmez olaydım bir trafik taksiye bindim trafik ilerlemiyo deli oldum gizem gelmiş kız bekliyo çıldırdım onuda beklettim diye sonra taksiden indim ben koşturdum biraz bir gıdım ilerlemiyo trafik sonra başka taksiye bindim giç bela tekrar indim metroya bindim koştur koştur sonra metrodan indim tekrar taksiye bindim sonra işte şükür kavuştuk gizem ve eşi vardı ikiside dünya tatlısı insanlar çok güzel karşıladılar beni oturduk sohbet ettik bana ısmarladıkları sütlü menengiç kahvesi harikaydı tadı damağımda kaldısonra sohbet sohbeti açtı gülüm işte ama çok güzel bir çiftler maşallah gizemde eşide çok sıcak insanlar çok mutluı oldum böyle bir çift tanıdığıma...

aynen ikimizin içinde öyle canım güzel bir gün güzel insanla

neyse bu sefer affettim sizi geç kalma telaşına verdim.
makinadan yüklmem lazım resimleri bekleyizn azcık.

ben hazırlamıştım foto makinamı akşamdan çantama koymuştum benim çantamdaydı da ne oldu gizem unuttum çantasını çöpe atandan ne beklenir

normalde çalışıyorum belli olmuyo bir çalışıyoruz bir çalışmıyoruz bebeğim valla aslında olabilir ama iş yerinden kesin haber gelmesi lazım:)haberleşiriz yine benimde menengiç canım çekti:)

gizemle eşi süper ınsanlar yaaee kımın arkadaşı
o içtğinızden merak ettım hee

ya bizde de çok yapılır menengiç kahvesi ve ben sevmem dünde gizemle eşi menengiç söylemiş masaya geldi çaktırmıyorum ama eyvah nasıl içicem dedim sonra dedim artık funda bir yudumda olsa al anaaaaa bir baktım güzel sonuna kadar içtim ama bizimkiler sade yapıyo bu içtiğim sütlüydü

ben hazırlamıştım foto makinamı akşamdan çantama koymuştum benim çantamdaydı da ne oldu gizem unuttum çantasını çöpe atandan ne beklenir

HAHAHA aynen yaaa çantasını çöpe atmış zuzu kızlar

normalde çalışıyorum belli olmuyo bir çalışıyoruz bir çalışmıyoruz bebeğim valla aslında olabilir ama iş yerinden kesin haber gelmesi lazım:)haberleşiriz yine benimde menengiç canım çekti:)

tamam o zaman haber 1 gün önceden mi geliyor ? o gün kocamın maçı var ama 1 de ancak 2*3 gibi olabilir zaten olursa eğer bana bugünden haber verisin yarına ayarlarız. 1 kişi daha

gizemle eşi süper ınsanlar yaaee kımın arkadaşı
o içtğinızden merak ettım hee

sağol tatlım
anteplilerin kahvesi ismi menengeç sütle yapılıyor harika

evet canım akşama kadar haber beklicem bakalım tatlım olumlu olumsuz dönerim sana akşama kadar haber beklicem yarın için....

evet canım akşama kadar haber beklicem bakalım tatlım olumlu olumsuz dönerim sana akşama kadar haber beklicem yarın için....

tamam canım haberleşiriz ona göre yarına plan yaparız hatta gidersek bende gitmem maça ikimiz önce gezeriz sonra kocama söylerim benim çok sevdiğim bi arkadaşı var müsaitse onu da çağırır birlikte gelirler okey oynarız :)
bu kez keyif yaparız :)

ya burda arkadaşı olmayan gariban birini çatlatmaya utanmıyor musunuz?

tamam canım haberleşiriz o zaman

valla zuzum küçük adam oldu yaaaa!
çok fena, daha konuşamıyor ama verdiği cevaplar var gülmekten kopuyorum.
bişey söyleyince bıdıbıdı cevap veriyor.
eğer kızarsa gelip vurutor ısırıyor.
hatta kendi elini ısırıyor.
akşamlarını altını değiştirmeme izin vermiyor.
elektirk süpürgesine bayılıyor.
bana nnnn ne yada annnnn ne diyor.

sinirli erkek desene dokunmayın paşama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…