Zuzu ile keyf-i alem

hava atmıyom ki delü laf geldi cemreyle iki cimle pratik yaptık o kadar zilli:)))))))

ok alles klar cemre tamam konuşmuyorum:)))))))))))))
köpekmi alıcan kız

yok yok
var benim köpegim zaten emre aldı :kedi:
minicik ama daha
ilgi bekliyo yavrucagım kaydirigubbakcemile3
oynamazsam küsüyo bana

ay bu arada zuzuuu benim emre almanyadan geldi ya bazen ordan biri falan arıyo böle işte allahım yarım saat konuşuyolar hızlı hızlı aradan 3 kelime falan anlıyrm
o kadar yıl boşuna okumuşum galiba bensempatiksalakcinni

ondan sonra hiç pratik yapmadınmı keşke emreyle konuşsan sürekli bende almanya doğumluyum bende unuttum ama bu işe girdiğimden beri bende idare eder işte kendimi kurtarıyom belkim:))))))

ondan sonra hiç pratik yapmadınmı keşke emreyle konuşsan sürekli bende almanya doğumluyum bende unuttum ama bu işe girdiğimden beri bende idare eder işte kendimi kurtarıyom belkim:))))))

herifi haftada bir zor görüyom valla onu da pratik yapmakla gecirememkaydirigubbakcemile3
evlenelim, o zaman bakarız
tabi vaktimiz kalırsa
ay ne terbiyesiz oldum ben hee

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey terbiyesiz seni

ay insan nasıl etkisinde kalıyo yaaa cemre bende görmüştüm sabah kalktığımda göbişi ellemiştim:)))))))
aslı nereye gittin ulenmnnn

ay sorma yaaaaaa bende öpüştüm bende hamilemiyim acepsırnaşık şey

Yok ulen degılım:):):):): Ay sevgılımle ÖpÜŞtÜm hamılemıyımkı Bu kk ÖldÜruyo benı

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ben anlatiim rüyamı bide buna gülün
sabah uyanıyorum yanımda emre işte, işe gitcek kalkması lazım
sen kalkma canım yat sen iyice agırlastın falan diyo bna
yaa ben bugün dogurcam galiba emre beni bırakıp gtme falan diyorum kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…