Zulme Uğrayan Kardeşlerimiz İçin Dua

bendeuyeolcam

Guru
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2011
2.937
8.839
Arkadaşlar, malumdur birçoğunuza Filistin, Suriye, Mısır, Irak, Doğu Türkistan ve daha sayamadığım müslüman ülkeleri,
kardeşlerimiz yanıyor.
Bir çocuk acısını Kuran'la unutmaya çalışıyor.
Bir çocuk yeni elbisesi yırtıldı diye ağlıyor.
Bir çocuk ellerini kaybetmiş, Allah onları benden önce cennete aldı diyor, buruk bir sevinçle.
Bir anne 3 evladının başında ağlıyor.
Bir baba küçücük oğlunun başında ''ahdım olsun, şehadete kavuşuncaya dek savaşacağım, öcünü alacağım'' diyor.
Gözyaşı, ölüm, gözyaşı, bomba, gözyaşı, bir bakmışsın oğlun/kızın yok, bir bakmışsın açlıktan ağlıyor, gözyaşı, yürek yanıyor!..
Yürek parçalıyor!
Yüreğiniz dayanmıyorsa haydi duaya!
Selamete kavuşabilmeleri, öz yurtlarında parya olmadan, özgürce, huzurluca yaşayabilmeleri için dua edelim.
Dua dua dua, haydi n'olur, eller parçalanmalı!

Son düzenleme:

Çok güzel bir konu açmışın. Allah senden razı olsun. Bazen dua etmekten başka elimden birşey gelmiyor diye kendimden utanıyorum

Çok güzel bir konu açmışın. Allah senden razı olsun. Bazen dua etmekten başka elimden birşey gelmiyor diye kendimden utanıyorum

Gulay, Allah hepimizden razi olsun insallah.
Mesele konu acmak degil ki.
Asil simdi riyakar hissettim kendimi.
Sorun bana gulay, yuregin icten yaniyor mu, yana yana delirir gibi dua ediyor musun diye?

Yalan yok, siz benden daha iyi durumdasiniz, en azindan dua etmeyi unutmamissiniz.
Ben bu aralar kendi derdime dustum, hastaliklar, ailevi sorunlar vs.
Bilirsiniz gulay, bahane herkeste var.

Allah dualarinizi makbul, gonlunuzden geceni hayirli eylesin.

Kimin iyi olduğunu ancak Allah bilir. Bizler dilimizle şu an fitne ile mücadele vermeye çalışıyoruz. Allah elimizle de mücadele vermemizi nasip hepimize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…