Bölgesel İncelme zuccari fisioline selülit giderici köpük

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

ViaLucida

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2011
41
0
Bugün alışveriş sitelerinden birine bakarken bu ürünü gördüm.İnternette baya bakındım ama kullanıcı yorumlarına pek rastlayamadım.Merak ettim kullanmak istiyorum ama önce size bir soriyim dedim.kullanan var mı hiç???

Bugün alışveriş sitelerinden birine bakarken bu ürünü gördüm.İnternette baya bakındım ama kullanıcı yorumlarına pek rastlayamadım.Merak ettim kullanmak istiyorum ama önce size bir soriyim dedim.kullanan var mı hiç???

ben de merkat ettim ama herhangi bir yorum bulamadım, sen bulabilirsen burada paylaşır mısın canım?

merhaba arkadaslar

bende simdi mynette haberini gordum ve denemek istiyorum selulit icin o siteden girince kargo ucreti dahil 39 tl yanidiger sitelere gore daha uygun oyuzden deniycem diger urunlere gore cok daha uygun denemeye deger diye dusnuyorum ama nedense bu selulitin bi couzumu olmadigida kesin galiba neyse zugurt tesllisi olsun

arkadaşlar,

kullanan var mı? ben selülitten ziyade göbek bölgemdeki yağlardan kurtulmak istiyorum. kullanıp öneren var mıdır?

ve eevet biraz gec oldu ama geldi ellerinde yokmus bugun aradilar hala istiyormusunuz diye biraz kizdiktan sonra siparisi vereli cokoldu diye yinede istedim ve iki saat gecmeden geldi bugun basliycam ve yine burda sonuclarini yazacagim size

yalniz ben bi sitede 9 gunde cozum diye okumustum ama baska bi sitedede 14 gun diyor yoksa ben mi karistiriyorum

arkadaslar simdi bi sitedede herseyi diger sitelere gore daha acik acik yazmis icindekiler vs vs
diyorki 3. ve 4. derece sellulit 8 haftada gosteriyor etkisini 1. ve.2. derecede 4 haftada yani diger kremlerden bi farki kalmadi sadece sonuca bakmak kaldi artik gercekten gideriyormu yoksa kabusla yasamaya alisacagizmi:KK1:

kızlarr beni de tanıtım amaçlı aradılar az önce. merak ettim kullanan ve memnun kalan var mı?? ben 3-4 kilo verdim ve sıkılaşmak istiyorum. sizce bu ürün işe yarar mı?

Arkadaşlar fırsat sitelerinin birinden bu hafta icinde aldım. Ürün salı gunu elime ulaştı. salı akşam carsamba sabah-aksam olarak sadece 3 kez ürünü kullandım ve bu sabah yeniden kullanmak istediğimde ürünün bitmiş oldugunu gördüm. İthalatcı firma aldığım yere yönlendirdi!!! Aldıgım yere konu hakkında bilgi verdim. Dönüş yaptıklarında size bilgi vericem. Şu an için kimsenin almasını önermiyorum. Benden haber beklemenizi öneririm belki dagıtıcı firma sorunudur bilemiyorum. Buarada KACAN BALIK BUYUK OLUR sitesinden aldım ürünü onun konuya ilgisini de ayrıca paylaşacağım

arkadasim acaba senSIKAMADINMI CUNKU bende aldim urunu ki bana kalirsada cabuk bitecek gibi ama bakacaz biraz zor cikiyor siseden degisik bi kopuk oldugu icin ben baya bi guc kullanarak sikiyorum yoksa bende ikince ucuncu kullanimda eyvah dedim kaziklandim ama iyi sallayip baya bi sIKMAKTA inat etmem gerekiyor
Peki siseyi salladaiginda icinde birsey varmi yokmu en guzel ole anlasilir
bu arada bana kasinsti yapti arkadaslar gerci benim cildim hassastir alerjik bunyeye sahibim ama hic bi kremde bole olmamistim ve tuhaf bi kokusu var

ama ise yaradimi diye sorarsaniz daha baslayli bi hafta olmadi sanirim

arkadasim acaba senSIKAMADINMI CUNKU bende aldim urunu ki bana kalirsada cabuk bitecek gibi ama bakacaz biraz zor cikiyor siseden degisik bi kopuk oldugu icin ben baya bi guc kullanarak sikiyorum yoksa bende ikince ucuncu kullanimda eyvah dedim kaziklandim ama iyi sallayip baya bi sIKMAKTA inat etmem gerekiyor
Peki siseyi salladaiginda icinde birsey varmi yokmu en guzel ole anlasilir
bu arada bana kasinsti yapti arkadaslar gerci benim cildim hassastir alerjik bunyeye sahibim ama hic bi kremde bole olmamistim ve tuhaf bi kokusu var

ama ise yaradimi diye sorarsaniz daha baslayli bi hafta olmadi sanirim

!!!!!!!! yok arkadaşım kullanımı yazıyor ustunde çalkalayarak kullanın die bende o şekilde kullandım. bak diğer arkadaşında bitmiş. ürünü sadece üst bacağıma kullandım. ve boyum 157 kilom 46 ürünü de sadece birer fısırdamalık kullandım.

üründe ciddi sıkıntı var. Sevgili satıcı firma vimjo ve kacan balık sözde belirttiğim numaradan ulaşamamıslar.. herhangi bir donusleri yok!! haram zıkkım olsun hepsine inşallah. ama bu konuyu tuketici mahkemesine yönlendiricem kimse hakkımızı yiyemez..

ALMAYAN ARKADAŞLARDA LUTFEN BENİMLE AYNI HATAYI YAPIP ALMASINLAR.. YAPTIKLARI TAMAMEN UCKAĞIT..

arkadaslar yanli anlama oldu galiba besinci gunum bitmis derken baslayali besinci gunum oldu demek istedim bi onceki iletimde kac gun oldu baslayali hatirlamiyorum demistim bi sonrakinde besinci gunum bitmis dedim yani faydasi olup olmadigini aciklamam icin erken demek istedim ben hala kullaniyorum bitmedi ama gercekten acaip guc sarfetmem gerekiyor ve en az bi on saniye sikmaya devam etmem gerekiyor sonra cikiyor

X