zor başlayan bir hamilelik

aydirik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008
169
1
merhabalar, 29 yaşındayım ve 6 haftalık hamileyim 2 haftadır belirtiler yoğunlaştı sürekli bir rahatsızlık , huzursuzluk halim var .annemin yanındayım ve bana o bakıyor.midem çok kötü sanki her an istifrağ edicek gibi, sürekli içim eziliyor birşeyler atıştırıyorum geçmiyor.çok halsiz ve bitkinim ayrıca uykuya dalmakta güçlük çekiyorum ve uykum çok kaçıyor. hamile olupta çalışan bir çok arkadaşıma şahit oldum ben bırakın çalışmayı günlük işlerimi bile yapamaz oldum.bunlar normal mi? ve ne zamana kafar devam edecek.. inanın bebeğimin tadını çıkaramıyorum:KK43: hamileliğimi nasıl kolaylaştırabilirim? deneyimlerinize ihtiyacım var..mirmirmirmir

canım ilk zamanlar bende aynı seyi yaşamıştım daha sonraki haftalarda kendini daha iyi hissedersin sabret derim cnm

canım benım ılk basları hep ole...bırak hamişliin tadını cıkartamyı hiç bişi anlayamısun bıle..ben sureklı uyuyordum...we sureklı bır ıstıfra halı...yemek yemeyı bırak su bıle kana kana içemiordum doğrusu takı 4.aya kadar...sorasındaysa sukur iiyim...gectı..senınde gecer meraketme..taadına 3.aydan sora warabılıosunancak.saglıkla kucaına almayı nasıp etsın Allahım...sewgıler

canım ilk zamanlar bende aynı seyi yaşamıştım daha sonraki haftalarda kendini daha iyi hissedersin sabret derim cnm

teşekkür ederim umarım fazla uzun sürmez canım..dün doktorumla görüştüm kendisi bu durumun kişiden kişiye farklılık gösterebileceğini söyledi.bazı gebeleri hastaneye yatırıp serum verdiklerini bazılarınında 4 aylık hamile olmasına rağmen farkına varmadığını doktora geldiğinde öğrendiğini söyledi.ama işin ilginç yanı bu geç fark edenlerin genelde gayrı meşru hamile kalanlar olduğunu belirtti... çok ilginç geldi bana:1rolleyes:

canım benım ılk basları hep ole...bırak hamişliin tadını cıkartamyı hiç bişi anlayamısun bıle..ben sureklı uyuyordum...we sureklı bır ıstıfra halı...yemek yemeyı bırak su bıle kana kana içemiordum doğrusu takı 4.aya kadar...sorasındaysa sukur iiyim...gectı..senınde gecer meraketme..taadına 3.aydan sora warabılıosunancak.saglıkla kucaına almayı nasıp etsın Allahım...sewgıler
canım uyuyabilsem onuda yapamıyorum, dediğin gibi içim yanıyor ama su içemiyorum çünkü istifra ediyorum.. sabır diliyorum bol bol Allah tüm gebelere yardımcı olsun.. mirmirmirmir

canım Allah bağışlasın.bu miğde bulantıları felan3 ayını doldurana kadar devam edebilir sabahları tavsiyem bulantın olunca muz yiyebilirsin veya tuzlu kraker......

X