Zona için

Limondalimon

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
32
0
EŞİM ZONA OLDU BİTKİLERLE TEDAVİYE DESTEK OLMAK İSTİYORUM.

İYİLEŞMESİ 6 AY SÜRERMİŞ BAŞINDAN ZONA GEÇEN BİRİLERİ VARSA LÜTFEN PAYLAŞSIN.

NELER YAPILABİLİR.:1hug:

canım ben zona olmadım ama üniversitede oda arkadaşım olmuştu çok yakından şahit oldum duruma.öncelikle geçmiş olsun allah şifasını versin .benden sana tavsiye bilmediğin hiçbirşeyi uygulama eşine tedavisi kolay bi hastalık stres kaynaklı oluyormuş daha ziyade arkadaşımın tedavisi yalan olmasın 1 ay falan sürdü sonra yerinde eser kalmadı hemde yüzünde yanağında koskocaman iltihaplı bi yara çıkmıştı 2 gece de devasa boyuta ulaştı hemen memleketine gitt antibiyotikli merhemler falan kullandı döndüğnde hiçbirşeyi yoktu.zona sinir ucu iltihabı diye biliyorum çok hassas bi olay sakın bilmediğn veya emin olmadığın şeyleri sürme eşine doktoruna güvenin nihayetinde açık yara gibi bişey oluyor ben cesaret edip süremezdim açıkcası.sevgiler

evet gerçekten çok sinirli hale geldi canı yanıyor çok . iyileşmesini hızlandırmak istedim ama en doğrusu doktorun verdiklerini kullanmak. teşekkür ederim paylaşımınıza.

Zonanın tedavisi:
Herpese karşı kullanılan acicilovirin veya valaciclovir ampulü damardan vurulur veya brivudin hapı alınır ve kabarcıklar üzerine kaşıntıyı önlemek için pudra (toz) serpilir. Bu hap ve ampuller virüstatik, yani virüslere karşı etkilidirler, fakat hiçbir zaman virüsleri yok edemezler. Bu nedenle bu hastalığın asıl ortaya çıkış sebebi olarak bilinen immün zafiyeti ortadan kaldırmak gerekir. Gökçek İksiri, Gökçek Tonik, ZYE immün sistemini güçlendirir ve vücudumuz bakteri, virüs ve mantarlara karşı daha etkili bir mücadele sürdürülür. Gökçek İksiri etkilidir, çünkü virüsün saklandığı cürufu eriterek yok eder. Böylece açıkta kalan virüsü bağışıklık sitemi yok eder. Hastalık geçene kadar beslenmeye dikkat edilmelidir. Sindirim sistemi ağır hayvansal besinlerle yorulursa bağışıklık sistemi de güçsüz kalır. Bu nedenle beslenmek önemlidir.

çok geçmiş olsun ...ben çok şükür böyle bir hastalığa çevremde şahit olmadım..ama siz bence dr verdiği ilaçları kullanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…