zmirde vajina estetii olan arkadalarmz var m?

Ben temmuzda bu operasyonu geçrdim doktorum Mustafa Alihanoğlu.. dr bey olsun orda çalışanlar olsun sizi rahatlatmasını billiyorlar insan yıllarca belki utanıp gitmiyor ama sıkılganlığınız o masaya yatana kadar sonrası sohbet muhabbet :) acı zaten yok şu an keşke çok çok daha önce yaptırsaymışım diyorum .. hiç bi sorun yaşamadım ..fiyat vermem dogrumu ama galiba 3000di benim 2.250 ödeme gücüm vardı saolsun Mustafa bey yardımcıı oldu yaptırdım .....Merak ettiğiniz bişey olursa sorabilirsiniz ... Korkmayın... Doğru doktoru bulduysanız bence tereddüt etmeyin ...

arkadaslar ben bu sitede yeniyim yurt disindan katiliyorum cok uzun zamandir doktoe arastiriyorum vajen daraltma amaliyati icin
amaliyattan degil sonucundan korkuyorum burda bir kac arkadas cok kotu sonuc aldiklarini yazmislar nolur bu amaliyatlari kim gerceklestirdi onuda
belirte bilirmisiniz. amaliyati iyi olan arkadaslar da doktor ismi ve amaliyat sonrasi nasil bir degisiklikler yasadiklarini anlatabilirlermi. simdiden tesekurler

arkadaslar doktorunuzu cok ıyı secın bende vajina ve vajinaplasti amalıyatı oldum 2 cocuk annesıyım faket cok acılı bır amelıyat oldu ve ıstedıgım sonucları alamadım.eger olacaksanız ebru durmuşa gıdın derım ben arkadasımı dınlemeyıp hata yaptım ve dr mustfa alihanoglu na gıttım ve menun kalmadım.

vajnina estetgımı yaptrırdınız yoksa daraltmamı?

slm kızlar yıllardır her konuda bu siteye girip okusam da aranıza yeni katılıyorum... izmirde myra'da bu operasyonu geçiren biri olarak diyorum ki orada operasyon olmaya karar verirken bir kez daha değil on kez daha düşünün!!! neyi anlatsam bilmiyorum herşey kötü, elle tutulur bir yanı yok... bir daha düşünün.

ben izmirde yaşıyorum ve vajina estetiği olmak istiyorum,nerede ve kime olacagımıda bilmiyorum.bu konuda tecrübesi olan arkadaşlarımız varsa bilgi verebilirlerse sevinirim...şimdiden teşekkürlera.s.

slm ben 1 yıl once bu amalıyatı oldum fakat hıc menun olmadım ,,, niyemı dudaklarımı orantısız ve guzel bır sekılde kucultmedı doktor ve daraltma operasyonumdanda menun degılım cok bır fark goremıyorum.. ve cok canım yandı acıkcası keske hıc o doktora gıtmeseydım bende ızmırdeyım fakat en pısman oldugum sey bence daraltma operasyoınunu jinekolog dıs dudakları estetık doktoru yapmalı sonradan bunun daha dogru oldugunu ogrendım ...jınekologlar dıs tarafı guzel yapamıyolar benden soylemesı 2 doktorla yaptırın operasyonunuzu..

Açıkcası ben sızın gıbı dusunmuyorum, guler yuz olayı baska ama yapılan işler ve masada yasadıgım acıları unutmadım ve sonuc egmedi cok uzgunum ama mustafa alihanoglu dogru secım degılmıs benım ıcın belkıde bana oyle denk geldı bılemıyorum cok uzuldumm...

anlatsana ne gıbı bır sorun yaşadınn?

iletişim sıfır. herşey parayı alana kadar. yani ameliyat öncesi ve sonrası durumunda pek bi fark yok. böyle olacağını bilsem kesinlikle olmazdım bu ameliyatı. şu anki görüntüm bu ameliyatı geçirmiş biri gibi değil, hala bu ameliyata ihtiyacım olduğu aşikar. şimdi tekrar olmak istiyorum ama bütçem malesef çok kısıtlı. ve güvenemiyorumda açıkçası hiçbir doktora.

kime oldunuz amlıyatınızı acaba bende aynı dertten muzdarıp oldum ıcın sordum?

önceki mesajımda yazıyor nerede olduğum. aynı şeyin seninde başına gelmesine çok üzüldüm. yani insan tam kurtulucam diye yatıyor ameliyat masasına ama sonra yine aynı hayal kırıklığı ve bu defa daha ağır geliyor. şimdi 2. ve son kez bu ameliyatı olmak istiyorum ama güvenemiyorum ki kimseye. zaten param da yok fazla. istanbul yada ankara gidecek durumumda yok. ama sanırım izmirde olan arkadaşlar çok paylaşmıyorlar bu konudaki şikayet ve memnuniyetlerini, tavsiyelerini. paylaşsalar çok işime yarardı. ben bu ameliyatı myra da oldum ve buraya yazmasam vicdanım rahat etmezdi, herkesin kendi kararı ama ben başıma geleni paylaştım. yani anlayacağın durumum umutsuz...

bır arkadasım myrada olmus bılemıyorum yalanmı soluyor cok menunmuss ayy kıme guvenecem yaaaa

ben çaresizim derin parça çıkarmış oturdukça makat yırtılıp acıyo altım çok dar genişletecek parça kalmadı nolur banada yazın ne yapayım kime gideyim ameliyat olsam estetikçiler beni kurtarırmı doğum izlerini yok etmek isterken altımı yok etti zor oturuyorum cinsel hayatım kötü parçalanıyorum kiloluyum nolur banada yazın nereye başvurayım benim gibi olan iyileşen varmı varsa onun adına çok sevinirim

ben de myra da oldum operasyonumu 35 gün falan oldu dikişlerim düştü fakat iç dudaklar arasında simetri bozukluğu var.şuanki görüntüsü eskisinden cok az iyi. yani güzel oldu şöyle oldu böyle oldu diyemiyeceğim. idare eder bir görüntüsü var şuan. doktor seçimini yanlış yaptığımı düşünüyüorum ben de. tam şeklini 6 ay sonra alırmıs ama ben cok da değişiklik olacagına inanmıyorum.2 ay sonra bir ara kontrole gideceğim. ama sonuç hüsran arkadaşlar

Bakıyorumda kımse memnun degıl, ve cok riskli bir amalıyat daraltma sonrası hüsran olan bır cok kişi var... Dudaklarıda bence estetık doktorları yapmalı, şeklını kesmesını bıle beceremeyen den doktormu olur oluyor işteee....!!!

doktoruna dava açsan yeri nasıl boyle bır hata yaparlar ya insanın hayatıyla oynuyorlar...

Baya zaman gecmis ama sonradan okuyanlar icin deneyimini paylasiyim.bu ameliyati coooook kotu durumda olmadikca yaptirmayin.ben normal dogum sonrasi(epizyotomisiz) genisleme oldugunu hissettim.ses geliyodu iliski sirasinda ve karnim sisiyodu hava sanirim.ilk ameliyatimi medifema hastanesinde oldum ayrancilar izmir 675 tl.fakat doktor fazla daralttigi icin iliskiye giremedik 60 gun sonra fark ettim.ilk on gun ustune oturamiyosunuz zaten.arabada yan koltuga bile oturamadim arkada yatarak gittim hep.sonra ikinci operasyon ondan ucret almadi ve hafif bi genisleme yapti.simdi darligindan cok memnunum.baska hi doktora gittim ve normal dogum yaptigima inanamadi.gelgelelim simdide akintim gelmiyo.menapoz gibi kuru.cook az geliyo.hi baska doktorda akinti gelen kanallara zarar verilmis olabilir dedi((..su anda bi operasyon daha dusunmuyorum.son doktor ostrojen kremleriyle 6 ayda dokular kendini yeniler dedi.su an ostrojen kreni suruyorum her aksam.hem geceleri kaygan kaliyor hemde yeniliuormus...bir cok kez dusunun

canım ben labioplasti yani küçük dudakların normalden büyük olup küçültülmesi idi...eger başka sorularınız olursa lütfen çekinmeden sorun bu konuda herkeze yardımcı olabilirim...:90:
Merhaba olduktan sonra cinsellik hangı surede ara verilıyor ve masturbasyon oda zarar vermi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…