zgnm kzlar hemde ok

figen26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
173
7
43
kızlar adet oluyorum başladı yine:1shok:
ama kimseye söyleyemiyorum hele eşime asla söyleyemem
napcam ben şimdi dr. um da izine çıkacaktı yarın da arkadaşlarla denize gidecektik günüm mahvoldu bu moralle nasıl gidilir adetli adetli nasıl denize girilir bilmiyorum
kafayı yicem bana akıl verin dün akşam ki rüyamın da etkisinden kurtulamadım hala bebeğim olmuş ama 4 tane burun deliğği var ne anlama geliyo bu anlamadım senağlama

canım bende rüyamda başkasının çocuğunu çalmıştım çok güzel çok tatlı bir bebkti inanılmazdı ya çalma değil aslında sadece bana ait olmadığını bildiğim bir bebekle birilerinden kaçıyordum offff yoksa benim bebğim olmayacakmı

canım üzülme senin elinde olan bişey değilki eşinede söyle suçmuki bu söyleyemiyosun sen istemiyomusun sanki olmasını denizide iptal et arkadaşlarına anlatırsın durumu yada tampon fana tarzı bişey kullanabilirsin araştırıp

tatlım adetı onleyen ılacları adetten once ıcmen lazımdı sımdı olmaz artık

figencim tampon diye bişe var eczanede havuzada denizede girebiliyosun onu kullancanım ve bebek içinde üzülme rabbim verir dualarını uzun tutt :)

of ya hiç bu kadar üzülmemiştim canım o kadar sıkkın ki allahım ben kime ne yaptım da beni evlat hasreti ile cezalandırıyosun :)))))))))))))

Allah allah ne biçim kelime bu şimdi.Hakkımda hayırlısı desene.Hemsen bebek için mi deniz için mi üzülüyon anlamadım?
Olur bebişin merak etme eşinede sööle.Çalışmaları hızlandırın adetten sonraki 3 gün yumurtalıklar çok çalışırmış....aklında olsun :::)))))))

isyan yok şükür var unutma şükür nimeti arttırır sabredersen hayırlısını istersen ödülünü alma şansın çok fazla

canim uzme kendini bu kadar simdiden pes edersen sonu gelmez demekki bundada vardir bir hayir denizi iptal edersin esinede biran once soyle bence oda umitlenmesin canim umarim en kisa zamanda mutlu haberi bizlerle paylasirsin.

of ya hiç bu kadar üzülmemiştim canım o kadar sıkkın ki allahım ben kime ne yaptım da beni evlat hasreti ile cezalandırıyosun :)))))))))))))

arkadasım isyan etme şu mubarek günlerde bol bol dua et halınede şukret
EBUL VEFA HZ.'NİN DUASI
Ya Allah!
Dünya ve ahirette karşılaşacağım her bir korku için 'lailaheillallah' ı,
Her keder ve üzüntü için 'maşa'allah'ı,
Her bir nimet için 'elhamdulillah'ı,
Hayret verici her şey için 'subhanallah'ı,
Her bir günah için 'estağfirullah'ı,
Her darlık için 'hasbiyallah'ı,
Her musibet için 'inna lillahi ve inna ileyhi raciun'u,
Her bir kaza ve kader için 'tevekkeltu alellah'ı
Her bir itaat ve isyan hareketi için 'la havle vela guvvete illa billahil aliyyul aziim'i, hazırladım.
Ey Rabbım! Bize arttır da eksiltme, bizi şereflendir de hor ve hakir kılma, bize ver de mahrum bırakma, bizi seç de üzerimize ihtiyar etme.
Bizden razı oluver bizden kabul eyle. Ey Kerem sahibi! Ey esirgeyenlerin en merhametlisi! Duamı kabul eyle. Hamd alemlerin Rabbın'a mahsustur.DUA ET :Saruboceq:

haklısınız kızlar ama insanın elinde değil üzülmemek o kadar emek veriypsun para harcıyosun maddi ve manevi yıpranıysun sonuda böyle olunca kötü oluyor insan
öğlen yemeğe eve gittim ama eşime söyleyemedim :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…