Gebeliğe Hazırlık Zeytinyağı İncir Kürü

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kbra2214

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2018
158
121
Merhaba arkadaşlar herkese 2 yıldır çocuk sahibi olmaya çalışıyoruz eşimin değerleri biraz düşük bende bugün zeytinyağı incir kürüne başladım daha önce kullanıp faydasını gören oldu mu aranızda acaba 🙏

Merhaba arkadaşlar herkese 2 yıldır çocuk sahibi olmaya çalışıyoruz eşimin değerleri biraz düşük bende bugün zeytinyağı incir kürüne başladım daha önce kullanıp faydasını gören oldu mu aranızda acaba 🙏

ne işe yarıyor bu kür??? eşim bunu yapıyor ama bağırsak temizleme için hatta az kaldı bitmesine

Ben kullandım hala hamile kalamadım

Herkese iyi gelmiyor incir kürü ben adetm biter bitmez kullandım 7.gün kanama başladı tekrar lekenlme tarznda incirden değldr dedm devam ettim 5 gün daha fark rttm gün geçtkçe çoğalyor kürü bıraktktan 2 gün sonra kesldi yani demem oki herkese yaramıyor doktora bile gittim hiçbirşeym çıkmaynca incirden sandım

Herkese iyi gelmiyor incir kürü ben adetm biter bitmez kullandım 7.gün kanama başladı tekrar lekenlme tarznda incirden değldr dedm devam ettim 5 gün daha fark rttm gün geçtkçe çoğalyor kürü bıraktktan 2 gün sonra kesldi yani demem oki herkese yaramıyor doktora bile gittim hiçbirşeym çıkmaynca incirden sandım
Bünyeden bünyeye değişik etkiler ortaya çıkarabiliyor demekki doktor ne dedi peki size

Sabah aç karnına kullanılırsa erkek için de kadın içinde değerleri yükseltiyor diye okudum dün başladık bakalım biz daha

hadi yaa inanın bilmiyordum.. eşim bunu bağırsak temizliği için kullandı sabahları aç karnına kullandı inşAllah her iki türlü de faydası olmuştur 🙏 teşekkür ederim 😄

X