zeytin yağı terlemeyi önlüyormuş...

_aysu_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2009
287
3
merhaba sevgili KK uyeleri...
bende malesef asiri terleyen biriyim ve cozumu simdiye kadar bulamadim.dun anneannemi ziyarete gitmistim.bir kitap gordum çok eskilerde henuz tibb ilerlemeden once hastaliklari iyilestiren birkisel cozumler falan vardi hemen terlemeye baktim bende ve zeytin yagini vucudunuz terleyen bolgelerine surerseniz terlemeyi yok eder yaziyordu.yani el,ayak,kol alti,yuz falan farketmiyor.hiç duydunuz mu ya da denediniz mi? ben bugun vaktim yok yarin mutlaka denemeyi dusunuyorum kol altima.kaç kez yapilmasi gerektigini yazmamisti ama 3 gun denemeyi dusunuyorum faydasi olursa devam edicem kullanmaya.pamukla surup biraz bekletip yikicam ben.umarim ise yarar. deneyenler lutfen sonuçlari yazsin bende yazicam mutlaka

üzgünüm ama ben salt zeytin yağının terlemeyi engelleyeceğine hiç inanmıyorum.

zeytinyağında ekstre edilmiş bitkilerden bahsedilmiş olmasın okuduğunuz kitapta..

terlemeyi önleyici bileşenlere sahip değil çünki zeytin yağı
uzun zamandır bitkisellerle ilgileniyorum,terleme şikayetimde var,şuana kadar aleminyum içerikli ürünlerden daha etkili olanına rastlamadım,umarım bitkisel yeni çözümler üretilir...

hayir sadece zeytin yagini surun yazmisti.bilemiyorum bende.neyse denedikten sonra sonucu bildiricem

bu zeytinyağı terlemeyi önleyelim derken, kıl köklerimizi besleyip daha farklı bir problemle karşı karşıya bırakmasın bizi.. :)

kılları besleme konusu aslında şöyle
birincisi kıllar kökten alındığı ilk hafta içerisinde yağ bazlı hiçbirşeyi kullanmamak gerek
özelliklede damar genişletici özelliği olan bitkisel yağları kullanmamakta fayda var.
"vasadilatör" etkili olanlar özelllikle kullanılmamalı...

hala denemedin mi?:1rolleyes:

Son düzenleme:
valla sadece 1 kere denedim pek bir sey olmadi.gerçi 1 kere ile bir sey olmaz ama neyse artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…