zeynep bebek

pelinsubahar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2010
839
80
merhabab arkadaşlar
2 gündür moralim çok bozuk.
aklımdan kazada annesi babasıı kaybeden25 saat ormanda buz gibi soğukta kalan elif zeynep bebeği çıkaramıyorum.
haberlerde görünce sürekli ağlıyorum. moralim bozuk keyfim hiç yok.
benimde bebeğim var . daha dün anasının biricik kıymeylisi kuzusuyken şimdi annesiz babasız olması canımı çok yakıyor..
tabiki Rabbimiz takdiri.
o bebeği bi yakınları alıcakmı .güzel bakacaklarmı?yoksa yavruyu yurdamı verecekler
sadece paylaşmak istedim benimle aynı üzüntüyü yaşayanlara.
lütfen bugün dualarınza zeynep bebeğide ekleyin

bebeği hava kuvvetleri gataya götürmüş tedavi için. yanında halası ve dayısı varmış. bende çok üzüldüm ilk duyduğumda söylediğim tek şey insanların hayatları ne kadar çabuk ve kolay değişebiliyor oldu.. düşünsene kim bilir nasıl bir çocukluk geçirecek..nasıl bir hayatı olacak :KK31:

bahtı güzel olsun yavrumun.
Rabbim yazısını güzel yazsın.ne annesi babası olanlar var. kaderi yok .
çok iyi bi eşi bebekleri olsun.dayanamıyorum düşündükçe işyerindeyim kendimi alamıyorum ağlamaktan

O minicik morarmış elleri içimi acıttı. O elleri tutabilmeyi öyle çok isterdim ki.

Yurda verileceğini sanmıyorum anneanne, babaanne , dayı ve hala var. Belki teyze ve amca da vardır.

Güzel bir ömrü olsun minik yavrunun.

bende bebegı aklımdan cıkaramıyorum o yatarkenkı burnu kan ıcınde altı batmıs halını gozumun onunden sokup atamıyorum bugun bı kac sayfayada yazdım
3 yasında bır oglum var
bogazıma bogazıma dugumlenıyor

Kader işte,Rabbim güzel yazılar yazsın o yavrucağa.

Sabah haberlerde zeynep bebeğin hem anneannesinin hemde babaannesinin velayet için başvurduklarını söyledi,inşallah sadece almakla kalmazlar yavrucağı,ona anneciğinin sevgisini ,sıcaklığını verebilirler.

Ne kadar olabilirki
olamayacaklar ananede babaannede ıyı ıhtımalle 50 yaslarında baslarındalar 20 yasındayken bebecık anane 70 yasında dayanacak
kı bu ısın cok basıt boyutu
Bılemıyorum :S

Ne kadar olabilirki
olamayacaklar ananede babaannede ıyı ıhtımalle 50 yaslarında baslarındalar 20 yasındayken bebecık anane 70 yasında dayanacak

öle ama yurtta büyümesinden daha iii bence allah kimsaye bu acıyı göstermesin bide rabbimin mucizesi ya 26 saat kalmış yaban domuzlarının içinde ne hayvanlar vardır bide hava cok soğuk nere olursa olsun akşamları off yavrumm benim

Ne kadar olabilirki

canım inan dün yarım saatte ben ağladım bebek gözümün önünden gitmiyo, anneannesi veya babaannesi bakar büyütür, buna eminim, ama tabiki anne sevgisini tadamayacak olması üzücü, canım inan bu hayatta hiç birşeyin garantisi yokki, benim de annem vefat etti geçen yıl en küçük kardeşim 11 yaşında idi, ona baktıkça içim sızlar babamla yaşıyor gelmedi bizim yanımıza, ama inan çok güçlü ve aklı başında o bizi teselli eder üzüldüğümüzde, Zeynep yavrumda eminim çok akıllı ve sevgi dolu bir kız olacak anneanne babaanne var azımsamamak gerekiyor, evlatlarının yadigarı üzerine titrerler hatta biraz da şımarık büyür olsun büyüsün yurda verilseydi çok üzülürdüm,

Haberlerde görünce içim nasıl acıdı bilemezsiniz...
Bi tane oğlum var.
Oğlumu koydum onun yerine.
Ağlamam daha da arttı.
Çokkötü oldum.
Hele o kanlı burnunu minicik ellerini korku dolu bakışlarını görünce...
Nasıl acıkmıştır..altı da kirlenmiştir...korkmuşturda bir başına...
Annesi babası yok ama geride kalan ailesi var.Umarım sahip çıkarlar.

öle ama yurtta büyümesinden daha iii bence allah kimsaye bu acıyı göstermesin bide rabbimin mucizesi ya 26 saat kalmış yaban domuzlarının içinde ne hayvanlar vardır bide hava cok soğuk nere olursa olsun akşamları off yavrumm benim

düştüğü yer çalılıkların arası olduğu için yağmurdan etkilenmemiş, gece boyuda güney rüzgarı estiği için üşümemiş, bebek bulunduktan sonra rüzgar kuzeyden esmeye başlamış Allah büyüktür be kızlar, bizim sevgimiz onun sevgisinin noktası bile olamaz, o bilir herşeyi, o yavrucağa güzel hayat nasip edecek inşallah

evet arkadaşlar ben de çok üzüldüm bu bebeğe o korku dolu şaşkın bakışları gözümün önünden gitmiyor valla kim bilir nasıl korkmuştur bir başına Allah hiç bir yavruyu anasız babasız bırakmasın çok zor ya annesini ve babasını hiç hatırlamayacak ne kadar acı yarabbim

canım inan dün yarım saatte ben ağladım bebek gözümün önünden gitmiyo, anneannesi veya babaannesi bakar büyütür, buna eminim, ama tabiki anne sevgisini tadamayacak olması üzücü, canım inan bu hayatta hiç birşeyin garantisi yokki, benim de annem vefat etti geçen yıl en küçük kardeşim 11 yaşında idi, ona baktıkça içim sızlar babamla yaşıyor gelmedi bizim yanımıza, ama inan çok güçlü ve aklı başında o bizi teselli eder üzüldüğümüzde, Zeynep yavrumda eminim çok akıllı ve sevgi dolu bir kız olacak anneanne babaanne var azımsamamak gerekiyor, evlatlarının yadigarı üzerine titrerler hatta biraz da şımarık büyür olsun büyüsün yurda verilseydi çok üzülürdüm,

50 metre az bı mesafe
eger anne baba sıkısmadıysa o anneısnın ve babasnın oldugunu fark bıle etmıs o sebebten cok uzaklasmamıs olabılır :KK43:

50 metre az bı mesafe
eger anne baba sıkısmadıysa o anneısnın ve babasnın oldugunu fark bıle etmıs o sebebten cok uzaklasmamıs olabılır :KK43:

gazetede oraya fırladığı yazıyordu, annesi babasının orada olduğunu bilseydi oradan ayrılmazdı bence fırladı oraya, henüz yürüyemiyorda olabilir,

zeynep o gece hiç üşümedi, acıkmadı, korkmadı, Allah buna izin vermez diye düşünüyorum ben, biz sadece öyle görmeliyiz o yüzden.. çok sağlıklıymış yemek yemiş, hemşire onu yıkamış üşütmemiş bile, sakin olun kızlar o kimsesiz değil, çok iyi bakılacak ona, ve anne baba sevgisini hiç bilmediği için eksikliğini de hissetmeyecek belki, insan bilmediği bir şeyin eksikliğini hissedebilirmi

Haberlerde görmedim ama sizin yazınızı okuyunca tüylerim diken diken oldu.allah anne babasına rahmet eglesın mınık bebegınde kaderı guzel olsun inşallah:KK43:

gözümden gıtmıyor o halı ,korku dolu bakısları

o mınıcık ellerını ıle o elı tutması ..

haberı okudugumdan berı aglıyorum aklımdan gıtmıyor burnumu dıregı sızlıyor bogazım dugumlenıyor

kızımla aynı ay dogumlular ,ben kızımı oda da bırkaınca anne anne dıye aglıyor o aglamamıs mıdır ? annesını aramamıs mıdır

üşümedi mi acıkmadı mı

doyasıya sarılmak ısterdım ona sarılıp sarmalasam doyasıya saatlerce emzırsem

ya o da kızım gıbı emmeden uyumuyorsa ne yapıyordur annesını bababsını aramıyor mudur gozlerı

yazdıkca daha cok aglıyorum

yavrum hayata sımdı basladı asıl

ınsallah ıyılerle karsılasır ,aılesının yoklugun hıssettırmeeden buyuyetecek bırılerı sahıplenır ..

bahtı yolu guzel olur ınsallah

o kadar etkilendim ki o yavrucağı görünce :KK50:
o korku dolu bakışları ne olduğunu bilmeden masum hali...
rabbim onun yardımcısı olsun :KK43:

kk da bir arkadaşın eşinin akrabasıymış
yakınlarının bebeği almaya gideceklerini söylemişti
Allah hayırlı bir ömür versin inşallah

Son düzenleme:
ben gazetede ilk gordugumde aglamistim. allahim yardimcisi olsun. umarim sahip cikarlar cnm ya hayata cok maglup basladi

X