Zevk suyundan hamile kalınır mı

Eylueylul1148

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2022
231
40
23
Dün korunmasız bir cinsel ilişki yaşadım ama içime boşalma olmadı sadece küçük bir miktar zevk suyu vajinaya geçmiş olabilir diye endişelendik ve 15 saat sonra ella ertesi gün hapı içtim. Hap etki eder mi ve sizce hamile kalmış mıyımdır? Adet gördüğüm zaman hamilelikten şüphelenmeme gerek kalır mı?

Dün korunmasız bir cinsel ilişki yaşadım ama içime boşalma olmadı sadece küçük bir miktar zevk suyu vajinaya geçmiş olabilir diye endişelendik ve 15 saat sonra ella ertesi gün hapı içtim. Hap etki eder mi ve sizce hamile kalmış mıyımdır? Adet gördüğüm zaman hamilelikten şüphelenmeme gerek kalır mı?
Adet oldugun sürece hamilelikten şüphelenmeye gerek yok. Zevk suyundan hamile kalınabilir evet ama zaten hap almışsın kalmazsin

Ayın 20sinde adet gördüm ve 6 gün sürdü kırmızı renkteydi ve pıhtılar da vardı. Hamile değilimdir değil mi? Test yapmama gerek var mı?
Bu kadar endişe ediyosaniz neden korunmasiz iliski yasiyosunuz...farzedin ki hamile kaldiniz ve karninizda bir canli var napacaksiniz evladinizin katili mi olacaksiniz...sizin gibi 1 dakkalik zevk icin çukuruna sahip cikamayan cahillerin yuzunden kim bilir kac tane bebegin hayatina son veriliyor....

Bu kadar endişe ediyosaniz neden korunmasiz iliski yasiyosunuz...farzedin ki hamile kaldiniz ve karninizda bir canli var napacaksiniz evladinizin katili mi olacaksiniz...sizin gibi 1 dakkalik zevk icin çukuruna sahip cikamayan cahillerin yuzunden kim bilir kac tane bebegin hayatina son veriliyor....
Insan korunmasiz iliski yasiyosa herseyi goze alarak bile isteye yapiyordur ve bu işi yaparken cocuk istemiyorsa korunur istiyorsa korunmaz bu kadar net

Neden prezervatif kullanmıyorsunuz da kendinizi gereksiz yere sıkıntıya sokuyor sunuz

Haklısınız bir yanlış bu ama olup bitmiş bir şeyle ilgili geriye dönük yorum yapıp keşke demek bir işe yaramıyor maalesef. Bundan sonra kesinlikle böyle bir hataya düşmeyeceğimi de biliyorum.
merhaba bana yardımcı olur musunuz adetim bittikten sonraki ilk gün ilişkiye girdim korunmasız oldu her hangi bir gelme durumu olmadı ama zevk suyundan hamile kalınabiliceğine dair seyler okudum. ayrıca polikistik overim var sizce hamile kalır mıyım? doğum kontrol hapı kullanıyorum ilişki gününden itibaren.

merhaba bana yardımcı olur musunuz adetim bittikten sonraki ilk gün ilişkiye girdim korunmasız oldu her hangi bir gelme durumu olmadı ama zevk suyundan hamile kalınabiliceğine dair seyler okudum. ayrıca polikistik overim var sizce hamile kalır mıyım? doğum kontrol hapı kullanıyorum ilişki gününden itibaren.
mümkün değil'i bırak, imkansız.

emin misiniz cünkü korkmaya başladım hiç hazır değilim
öğrenmenin tek yolu var o da test yapmak :). ama korkarak vücudunuzu strese sokup reglinizi bile geciktirebilirsiniz. o yüzden daha da korkabilirsiniz. dediğim gibi rahat olun. imkansız. eğer zaten hamile kalırsanız da mucize bebek olur.

X