Zevk suyundan gebe kalınır mı???

melegim_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2016
1.431
375
Cook özür dileyerek soruyorum bugün doktora gittim daha once konu acmistim hsg ile ilgili bugün de bana bir takim sorular sordu filmle ilgili ve hsg gününe kadar iliski yasak dedi sebebi de bebek olma riskine karsiymis kesinlikle korun dedi cikarken hemsireyle çıktık bana korunuyoruz diyorsunuz ama zevk suyunu hesaba katmiyorsunuz dedi onda bile sperm varmis hatta daha etkiliymis hayatimda ilk defa duydum yani bunu hemşire degil de başkasi dese daha neler derdim inanmazdım o yüzden bu konuyu acma geregi duydum korundugu halde ((geri çekilme tarzindaki korunmadan bahsediyorum))zevk suyundan hamile kalan var mi aramızda???

Bende hayatim da duymadığım ve asla olmaz diyecegim seydir eminim hemsirenin söylemesi daha da enterasan ilk defa bi hemsire böyle yakınlık duyup söylerdi herhalde ((genelde ruh gibi olduklari icin))

Geri cekilme ilk defa oldu mecburiyetten o anki durumdano_Oama hemsirenin de öyle demesi acaba hamileyim de haberim mi yok dedim kendimce tirstim ne yalan söyleyim çünkü kimyasalin pesine yeni degerim 0 landi 1 ay gebe kalmamam lazim doktor da iliski yasak deyince iyice korktum:kızgın:

Cook özür dileyerek soruyorum bugün doktora gittim daha once konu acmistim hsg ile ilgili bugün de bana bir takim sorular sordu filmle ilgili ve hsg gününe kadar iliski yasak dedi sebebi de bebek olma riskine karsiymis kesinlikle korun dedi cikarken hemsireyle çıktık bana korunuyoruz diyorsunuz ama zevk suyunu hesaba katmiyorsunuz dedi onda bile sperm varmis hatta daha etkiliymis hayatimda ilk defa duydum yani bunu hemşire degil de başkasi dese daha neler derdim inanmazdım o yüzden bu konuyu acma geregi duydum korundugu halde ((geri çekilme tarzindaki korunmadan bahsediyorum))zevk suyundan hamile kalan var mi aramızda???
ben kaldım . bu korunma sayılmıyormuş evet.

Ben iki sene o yöntemle korundum ve çocuğum olmadı. Korunmayı bıraktık oldu
Ama emin olman lazım kaçmadığından. İrade meselesi

Ben iki sene o yöntemle korundum ve çocuğum olmadı. Korunmayı bıraktık oldu
Ama emin olman lazım kaçmadığından. İrade meselesi
kaçak olmadan zevk suyundan kalınıyor. kaçak olması şart değil.
benim o gebeliğim olmaması gereken bi gebelikti. eşim de istemiyordu zaten. ilaç kullanıyordum.
hamile olduğumu öğrenince ben şoka girdim. eşim hayır mümkün değil dedi. eminim dedi. ama hamileydim. ilaç kullandığımdan dolayı aldırmıştık. ne o ne ben böyle bi şeyi istemezdik.

Benimde doktor adetten sonra iliski oldu mu dedi 30 kasim da bitti adetim oldu dedim o zaman diger aya hsg yi erteleyelim şüphen var dedi yok hocam korundum ben şüphem yok kesin yok dedim tmm o zaman bu ay yapalim dedi ama hemsire cok kafami karıştırdı kimyasaldan sonra sadece 1 kere geri çekilme yoluyla oldu ondada muhakkak ki zewk suyu gelmiştir esim yuzde yuz eminim bisey olmadi dedi ama aklimi simdi zewk suty karıştırdı:kızgın:ben onu hic hesap etmedimo_O

2 gündür fena halde kafayı taktim kizlar :KK17:salı günü hsg cektirecegim korundum ama su zevk suyu kafamı fena halde karıştırdı bu asamada sadece 1 defa geri cekilme yönüyle birliktelik oldu hic basima gelmedi zevk suyuyla gebe kalmadim:KK48: ama yaa olduysa bir tarafim ocak ayina randevu al diyor bir tarafim birsey olmamistir erteleme diyor doktora desem hayatta diyemem ne deyim hocam kusura bakmayin soru soracagim:halay: eee ben korundum da zevk suyundan gebe kalirmiyim onu bilemedim desem herhalde ocak ayına erteler zaten 13 gündür gun sayıyorum yuzdum yuzdum sonuna geldim zaten yarin beta vereceğim ama farzi misal tuttu cikmaz ki akil verin nolurr ya :cry:

Benimde doktor adetten sonra iliski oldu mu dedi 30 kasim da bitti adetim oldu dedim o zaman diger aya hsg yi erteleyelim şüphen var dedi yok hocam korundum ben şüphem yok kesin yok dedim tmm o zaman bu ay yapalim dedi ama hemsire cok kafami karıştırdı kimyasaldan sonra sadece 1 kere geri çekilme yoluyla oldu ondada muhakkak ki zewk suyu gelmiştir esim yuzde yuz eminim bisey olmadi dedi ama aklimi simdi zewk suty karıştırdı:kızgın:ben onu hic hesap etmedimo_O
Hiç sanmıyorum.

Bende hemşirenin aklimi karistirmasiyla bu konuyu açtım ama gebe kalan arkadaslar da varmış tecrübe olur bize bende çoğunlukla öyle korunmustum 6 yildirda o sekilde hic gebe kalmadim ama hsg cekilecegim icin birde yeni kurtaj sonuçlandığı için tirstim olmaz olmaz birde olursa zaten istiyorum ama hsg den sonra

Bende hemşirenin aklimi karistirmasiyla bu konuyu açtım ama gebe kalan arkadaslar da varmış tecrübe olur bize bende çoğunlukla öyle korunmustum 6 yildirda o sekilde hic gebe kalmadim ama hsg cekilecegim icin birde yeni kurtaj sonuçlandığı için tirstim olmaz olmaz birde olursa zaten istiyorum ama hsg den sonra
Ay şok oldum. Bi arkadaşım da bir sene öyle korunmuştu ve hamile kalmamıştı. Siz olmasanız öyle cahil bi şekilde korunmaya devam edecektim bebekten sonra.

Bende ilk hemsireden duydum ama inanamamistim çünkü 6 yil oyle korundum hiçbirşey olmadi demekki şans meselesi ama yarin hsg var ve 1 kere geri çekilme yoluyla oldu ondada zevk.suyu etki etmismidir hic bilmiyorum en cok korktugumda rahim yeni dusugu atlatti ve su an temiz daha cok etki eder sanırımo_O2 düşük yaşadığım icinn doktor tum tahliller sonuclansinn sebebini bilelim sonra düşün dedi:kızgın:

Ben bir yıldan fazla geri cekilmeyle korundum o zamanda çocuk olmadı.Bence erkeğin iradesi ile ilgili hiç kaçmaması lazım icine

X