Cilt Bakımı Ürünleri Zencefil marka bitkisel bir ürün'At Kestanesi'kremi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
E

EU2

Ziyaretçi
bu bitkisel ürünü bu gün 8TL ye aldım..öncelikle biraz bilgi vermek istiyorum:
KIRIŞIK DÜZELTİCİ KREMLER AT KESTANESİN'DEN YAPILIYOR
Yaz aylarında pembe ve beyaz çiçekleriyle yol kenarlarını süsleyen at kestanesi ağaçlarından,sonbaharda yollara iri iri taneler dökülür
.Çoğu kişi zehirli olduğunu bilir de pek toplayanı olmaz bu kestanelerin.Tadı çok acı ve öldürecek kadar zehirli olduğu için sadece haricen kullanılan bu bitki,son yıllarda kozmetikçiler tarafından keşfedildi.Özellikle kadınların daha genç görünmek için ilgi gösterdiği kırışık giderici kremlerde ana etken madde olarak
at kestanesi kullanılıyor.At kestanesi cilt bakımında mucize gibi etkileriyle tam bir şifa kaynağı olarak görülüyor.At kestanesiileyapılan krem ve yağlar birçok cilt sorununa kesin çözüm getiriyor.Ciltteki genişlemiş gözenekleri kapatıyor,yüzdeki kırmızı görünen kılcal damarları yok ediyor.Bu özellik at kestanesinin damar büzücü oluşundan kaynaklanıyor.Günümüzde bir çok botokx etkisi yapan krem,vücüt bakım ürünü ve sıkıştırıcılarda at kestanesi bulunuyor.Romatizmal ağrılar,kas ağrıları,saç dökülmesi,yüzdeki güneş lekeleri,damar ağrıları ve göğüslerin toparlanmasıda son derece etkili olan at kestanesi,hemoroit tedavisinde kullanılır ; bacaklardaki variste dolaşımı düzenler,ağrıları dindirir,
gevşemiş boyun derisini sıkıştırır..

NOT:
Göz çevresi kırışıkları ve kılcal damar çatlamalarını gidermek için her gün at kestanesi kremi ile masaj yapmak yeterli.

varislerinizemi sürersiniz,göz altınamı,kırışıklık içinmi,basur içinmi:kedi:yüzdeki kılcal damarları yok etmek içinmi..bilememsengözlerimebaksanab
ben,anneme kullandırtıcam,ama kendimde dudaklarıma sürdüm..muhteşem nem veriyo..vazelinden ziyade bunu kullanıcam..olgun ciltelere uygundur..ama kullanım alanına göre değişir..

Son düzenleyen: Moderatör:
aso selam,
bu ürünü nette araştırırken yazını gördüm
ürünü alalı sanırım iki ay olmuş,sen kullandın mı ya da annen :) neler söyleyebilirsiniz

aso selam,
bu ürünü nette araştırırken yazını gördüm
ürünü alalı sanırım iki ay olmuş,sen kullandın mı ya da annen :) neler söyleyebilirsiniz

sanada selam tatlım,annem sıkıntılı bi hatun olduğu için kullanamadı:roflol:krem bana kaldı,bende ayaklarıma sürüyorum,yumuşacık yapıyoopuyorumnanaktanzaten fiyatı uygun,ayak kremi alana kadar bittikçe bunu almayı düşünüyorum..ayrıca selülütlere sürülebilir..ama kırışıklık için sorduysan denemeni öneririm çünkü ben cildime uygulamadım yorum yapamıycambenneyaptımkidene diyorum canımyerimseniben

sağol canım :)
gözeneklere etkisini merak ediyorum
büyük ihtimal denicem bakalım :)

sağol canım :)
gözeneklere etkisini merak ediyorum
büyük ihtimal denicem bakalım :)

canım eğer yağlı ise cildin tavsiye etmem..40 yaş üstü için uygun olur bu krem..eğer 40 yaşı aşkınsan,ama cildin yinede yağlı ise tavsiye etmem tatlım..kuru cilteler kullanabilir..

hmmmmmmm yapısı itibariyle yağlı bir krem demek
benim cildim de karma
yağlı kremleri pek kaldırmaz
demek bana pek uygun değil tüh yaaaaaaaa şansa bak :)))

.................................

Son düzenleme:
meraba aso bu kremi almayı düşünüyorum uzun zamandır kullanıyo olmalısın nasıl etkileri

merhaba canım,ben ayaklarıma kullandım kremi,etkisi dersen şöyle söyliyim sana:vazelin desen değil,krem desen değil...egzantrik bir ürün ama yağlı.bende ayaklarıma sürmeyi uygun gördüm,memnun kaldım etkisinden.vazelin niyetine kullandım yani:)çatlamış ve kurumuş dirseklerede sürebilirsinizyerimseniben

..................................

Son düzenleme:
anladım canım o peki yüze falan sürülebilir mi benim cildm çok kuru zaten wazelini bile kaldırr yani o derece :1rolleyes: de acaba hani yüz için uygun bi krem mi ki bi yerde ayak bi yerde göz çewresi olunca fisfisfis

hayatım zaten yüz kremi bu:)ben ziyan olmasın die ayaklarıma sürmüştüm,çok amaçlı diyebiliriz:)cildin kuruysa sür o zaman canım

hayatım zaten yüz kremi bu:)ben ziyan olmasın die ayaklarıma sürmüştüm,çok amaçlı diyebiliriz:)cildin kuruysa sür o zaman canım

Eeee..Aso..sen ayaaana sürüyon ,biz yüzemi sürek, onu..kafamçokkarıştı
Hem 40 yaş üstü için uygun demişsin..bana katiyen uymazkaydirigubbakcemile3

Eeee..Aso..sen ayaaana sürüyon ,biz yüzemi sürek, onu..kafamçokkarıştı
Hem 40 yaş üstü için uygun demişsin..bana katiyen uymazkaydirigubbakcemile3

sonra bana tokat atma diyosun:mymeka:
olum orda bas bas diyorumki ben ziyan olmasın die ayaklarıma sürdüm,yani atmamak için,bi işe yarasın dedim:smiley-cool:
zaten sana uymuyomuş nie kafa yoruyosunlülülülülülü

sonra bana tokat atma diyosun:mymeka:
olum orda bas bas diyorumki ben ziyan olmasın die ayaklarıma sürdüm,yani atmamak için,bi işe yarasın dedim:smiley-cool:
zaten sana uymuyomuş nie kafa yoruyosunlülülülülülü

:mymeka::mymeka:Büyüğe el kalkmazzz..:mymeka:

İçim raaat etmiyo..sana takılmadan..ohhhhh.canıma değsiiiin..:jeyyar:

:mymeka::mymeka:Büyüğe el kalkmazzz..:mymeka:

İçim raaat etmiyo..sana takılmadan..ohhhhh.canıma değsiiiin..:jeyyar:
ay allahım gülmekten öldüm alemsiniz yahu.Allah ta sizi güldürsün kör olmayın siz emi :roflol::roflol:

kızlar var mı bu kremi deneyen
bunu sadece göz çevresine kullansak olmaz mı
kırışık önleyici diye
hem zaten kırıştıktan sora hiç bişe fayda etmez
ya da şimdi kullansak nolurkibilmiyorumkismile

X