ZEKİ TRİKO DA SON İNDİRİM, ben aldım

sefamolsun

radyoda yine sezen çalıyo
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
1.430
11
Arkadaşlar dün akşam muhitimdeki alışveriş merkezinde gezerken zeki trikonun indirim afişini görüp içeri girdim.Gerçekten çok indirimliydi, şuan bile internette 250-300 arası satılan mayo ve bikiniler karışık olarak 49.00 ytlydi.Birkaç tanesini büyük bir heyecanla deneyip içinden iki tanesini almaya karar verdim,o an gözüm kararmıştıkafamçokkarıştı. Bu ana kadar herşey güzel, eve geldim ve aynanın karşısına geçip ikisinide bir güzel denedim, sağdan soldan baktım derken M.2811-07 KODLU mayokinimin bir göğsündeki modelin diğerinden biraz farklı olduğunu Gördüm.Farklılığıysa üzerinde tül kaplı bi tarafındaki tülün yapısı kırışık model verilmiş bir tarafı daha düz.Çok beğenerek aldığım için çok üzüldümsenağlama.Hemde çok.Acaba modelimi böyledirkitatlicadiarzu.İlk fırsatta gidip bakmam gerekiyor.Kısa zamandada gidemeyeceğim için,içim içimi yiyor.İnternette modeli görebilirsiniz.Elinde bu modelden olan varmıdır içinizde, sanmıyorum ama bir şansımı denemek istedim.Şeniz

defolu sayıyorlar büyük firmalar böyle hataları. karışık olarak koymuşlarsa zaten ondandır.ucuza satmalrı gayet doğal.

ben 2 tane bikini aldım 1 tanede mayokini aldım ama bir sorun çıkmadı.hatta iyice yokladım her yeri sağlam farklı bir yanı yok..

:1rolleyes:Bugün mayokinimi değiştirmek için gittim mağazaya,benim bedenimde aynısından bulamadım tabii ki ama diğer bedenlerdeki aynı modellere baktım büyük ihtimalle modeli öyle canım, bir tarafı düz bir tarafı kırışık mağazadaki tezgahtarda modeli öyle dedi ama benim içime sinmedi yani ben bunu böyle giyemem dedim, aynındanda bulamayınca kedime bir tane daha bikini aldım ben mayo kullanmıyorum pek o mayokiniyide görseniz göbeğinden iki ip geçiyor alt ve üstünü birbirine bağlayan adı olmuş mayo, zaten onun için beğenmiştim diğer mayokiniler çok kapalıydı:1ninca:.Hem kapalı olunca vücud değişik değişik şekillerde yanıyor, one öyle tuhaf şekillerde çok komik olacağını düşündüğüm için tercih etmiyorum ben.Ah ah hala aklım onda.Kısmet değilmiş napalım.Bu son aldığım da güzel ama...

ben bıtane sıyah begenmıstım arkasından sırf ıpler gecıyordu maykonıydı ama almadıgıma bın bpısman oldum kıi sormayın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…